Kozmetika pri akné

420nufko123
1. apr 2017

Dobrý deň
Strašne dlho ma trápi akné ja už neviem aku kozmetiku mam použivat vobec.. Vyskusala som dermatologičky a aj kožnu no tie kremy čo mi dali nezaberajú.
Prosim vas nemate nejake rady,ktore zabrali vám?... 🙂
😢

nikenzi
1. apr 2017

Záleží od toho koľko máš rokov. Medzi 14-17r som bola strašne vyhadzana. Rovnako segra a aj sesternica. Potom sa to zlepšilo. Teraz sa najviac vyhadzem týždeň pred kramami. Inak mne pomáha zn. Himalaya. Čistiaci gél, krém a čierna maska.

zuzanka7117
1. apr 2017

Ahoj moja kamaratka mala roky velmy silne akne, dva roky brala antibiotika, ktore jej nepomahali, pomohli jej az produkty do Forever. Ale je to tiez dlhodoba zalezitost, treba byt trpezlivy, nakolko je to prirodna cesta. Ak chces napis mi IP a napisem Ti blizsie.

mima6661
1. apr 2017

Ahoj,mne dost pomohol kokosovy olej,tiez som mala vselijake masticky a nic nezaberalo...ani tabletky...presla som na umyvanie tvare obycajnym mydlom a potom ten kokosak ☺a mam pokoj 👍👍👍trvalo to asi dva tyzdne kym sa mi dala pokozka doporiadku

errinye
1. apr 2017

Chod ku kozmeticke. Treba ju navstevovat pravidelne kazde dva tyzdne prve mesiace... Ak to bude lepsie bude stacit kazde 3tyzdne. Ja som bola sama bodka... Teraz nic... Drzim palce. Inak pouzivan celu radu na akne od ceskej znacky Ryor. Cenovo dostupna a skvelo cisti. Hlavne treba pouzivat tonikum. Pomoze aj tea tree olej. No hlbkove cistenie u kozmeticky je nevyhnutne na dosiahnutie cistej pleti. Drzim palce

errinye
1. apr 2017

A este ked ti mozem poradit. Po cisteni pleti u kozmeticky si nedavaj po cisteni makeup. Nechaj tu plet oddychnut. Na druhy den to bude uz v pohode. A ked to chces dobre zakamuflovat tak najlepsi make up je od Vichy-dermablend😉. Je hypoalergenny a neupchava pory

bluka2
1. apr 2017

Mne pomohlo tehotenstvo 😀 uz sa mi to potom nevratilo...

errinye
1. apr 2017

@bluka2 mne to zas naopak... Prid dcerka sa to odstartovalo... Vsak som to mala aj na chrbte a dekolte 😅 nic nepomahalo. Az kozmeticka... Teraz pri synovi som uz nemala nic 🙂))) darmo beru dievcence krasu od mami 😅

bluka2
1. apr 2017

@errinye Ja mam krasnu dceru takze teoria sa u mna nepotvrdila...😂

errinye
1. apr 2017

😂 ale hormony vedia s nami riadne zatocit

mimka2611
1. apr 2017

Mne pomáha bambucke maslo 🙂) ma dezinfekčné účinky. A hlavne sa snažím počas dňa nedotýkať tvare, aby som si tam nenaniesla baktérie z rúk 🙂 potom je vsetko ako ma byt.

novana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
novana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka7117
1. apr 2017

@novana na fotke je moja kamaratka, vola sa Zuzka, kludne Ti na nu mozem dat kontakt a je to realna skusenost. Pomohlo to jej, moze to pomoct aj inym ludom. Ja ludom pomaham, neprizivujem sa na nestasti. 🙂

sandra163
1. apr 2017

ahoj, vyskúšaj túto domácu prírodnú masku, účinok sa prejaví pravidelným používam. V malej mištičke zmiešaj 1 lyžičku prírodného medu, 1 lyžičku mletej škorice, 1 lyžičku mletého muškátového orieška, 1 lyžičku citrónovej šťavy. Nanes ju raz týždenne na vyčistenú pleť, vyhni sa okoliu očí. Nechaj pôsobiť 10-15 minút, opláchni vlažnou vodou a potom nakrémuj hydratačným krémom. Mierne štípanie masky je normálne, znamená, že pôsobí. Má skvelé protizápalové a liečivé účinky, pôsobí proti akné, pigmentovým škvrnám, vyhladzuje drobné jazvičky. Mám vyskúšané a som spokojná.

novana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
blabla22
2. apr 2017

Mne čiastočne pomohla ružová voda, tiež som vyskúšala kopu krémov/gélov/ser atď., rôzne značky z lekárne, makeup tiež používam len z lekárne taký, kt. neupchava póry, pravidelné čistenie je samozrejmosť..A tiež to stále nie je nič moc..Tiež som skúšala ilove masky, nepomohlo, jedine pri ružovej vode bolo zlepšenie, tak možno stojí za to vyskusat

zuzanka7117
2. apr 2017

@novana ja netvrdim ze som liecitelka. Ale mame svojich kvalifikovanych lekarov, ktory sa popri svojej lekarskej praxi venuju niektory aj 20 rokov Forever. Ja chvalim preto, lebo je to dobre a chvalim na zaklade vlastnych skusenosti a skusenosti inych ludi. Ak by vyrobky neboli kvalitne asi by ma trhu neboli uz 40 rokov. A v lekarni ich isto nekupis. Tam najdes vacsinou samu chemiu. Pracujem s tym prave preto, ze su vyborne a sama ich pouzivam, pomohla som sebe aj svojim detom. Ale ak Ta to nezaujma naco to vobec komentujes. Nepoznas ma tak ako mozes vediet ake mam umysly a ci chcem cloveku pomoct. Pre mna osobne je Forever to najlepsie co ma v zivote stretlo, ci uz ohladom produktov, ci prace. 🙂 Dufam, ze aj ty si taka spokojna vo svojej praci a milujes ju ako ja svoju. Pekny den 🙂

novana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzanka7117
2. apr 2017

@novana nebudem sa tu s Tebou hadat, ocividne mas svoj nazor, ja zase svoj. Ja viem preco robim, co robim a nebudem to nikomu dokazovat. Je vela ludi, ktori hladaju tuto cestu a su spokojni, ja patrim medzi nich. Pekny vecer zelam 🙂

gabona1
3. apr 2017

Ahojte, ja síce akné nemám, ale určite by som riešila s kožnou lekárkou, prípadne by som sa išla poradiť do lekárne. Ja používam momentálne krém Nuance a pleť mám ako bábätko, ale ako vravím, akné som nemala nikdy moc. Tam sa treba určite poradiť.

caroline_
4. apr 2017

Určite odporúčam ružovú vodu 🙂 majú ju aj v DMke. Ja si ju dávam pred líčenim, po líčení ako fixátor make upu a večer po odliceni a veľmi mi pomohla. Zmiernila akné a vyhladila mi pleť a zdá sa mi ze mi oi nej blednu fľaky. Je dobra na akné aj ako hydratácia takže nemusím používať krém.

adriana997
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
14monika03
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
errinye
9. feb 2019

@14monika03 kamoska si ju kúpila....vysolila mrte peňazí a akné má stále ... treba navštíviť kožného lekára

bulgarianrose
Odpoveď bola odstránená
Zobraz