Kŕče v bruchu

eli133
27. aug 2013

zdravim .. viem že je tu už veľa takých tem ale.. v skoro kazdej je posledny prispevok mozno tak 2 roky stary :/ .. chcela by som sa opýtať .. neviete čim to može byť ... dnes rano som sa zobudila nato že som mala neskutočne krče v bruchu žaludku a podbruškom... ale neksutočne. nevladala som sa ani otočiť nič.. myslela som že si budem volať zachranku .. bolo mi na vracanie.. a strašne ťažko sa i dychalo :/ sestra potom otvorila okno a pomohla mi na wcko .. keď som prišla zasa späť trošku to ustupilo ale stále to trva.. stale ma pobolieva hlavne podbruchom a žaludok a neskutočne ma trasie :/ a som uplne slaba :/( .. myslite že to mohlo byť s nejakeho jedla alebo niečo ? .. ms by som mala dostať až tak o tyždeň .. ak niekto viete prosim o radu. .ak nie tak mi to tu prosim nekomentujte... dakujem

cerez
27. aug 2013

@eli133 Brucho je háklivá záležitosť a netreba to nechať tak. Odporúčam ti zájsť si za lekárom, poprípade na pohotovosť ešte dnes. Bolesť žalúdka a podbruško môže súvisieť spolu a môže sa jednať o ženskú záležitosť. Nečakaj radšej na reakcie a radšej choď k lekárovi, aby sa z toho nevykľulo niečo viac, trebárs nejaký zápal.