Krvné testy

ingrida4
18. nov 2012

Dobry den chcela by som sa tu spitat ludi ,ako by postupovali pri probleme ktory teraz riesim ja. Spoznala som "rodinu" lebo ja ho tak berem on bi mal byt brat mojho otca, najmladsi on vyrastal v deckom domove nakolko jeho rodicia ho splodili uz v dost vysokom veku 😉 a jeho matka bola aj chora na hlavu, no a tu je moja otazka chcela by som ho poziadat o DNA a ozaj si overit ci je to otcov brat, lebo sa povravalo ze nemusel ho splodit moj stari otec ale ze niekto na jeho maminom pracovisku. neviem ci bi som ho neurazila a nestratila nakolko je dost citlivy clovek ale pritom chapajuci a mudry mlady muz, vopred vam podakujem za pomoc.

katy1979
18. nov 2012

Ale vsak mamu maju predsa rovnaku tak je to tvoj stryko. to ci ma ineho otca alebo nema tebe moze byt jedno. Je dospely clovek a ak to bude chciet vediet da si testy urobit sam. Myslim ze do tychto veci sa nemas co starat a miesat.

miskax2
18. nov 2012

@katy1979 mne o pride ako keby bola tajne zamilovana a potrebuje vediet ci su rodina ci nie.......inak neviem neco by to zistovala....aaaaleboooo koli dedicskemu konaniu??? to su len moje uvahy nemusi ot tak byt nechcem sa autorky temy niako dotknut

katy1979
18. nov 2012

@miskax2 ale vsak matka mu jej otec aj stryko predsa rovnaku tak samozrejme ze su rodina. Takze tymi testami nic neziska

ankiki
18. nov 2012

Presne tak. Tam si vďaka spoločnej matke nemusíš nič overovať. Je to určite tvoja rodina. Žiadať o DNA je v tomto úplne bezpredmetné a áno, môžeš ho tým uraziť a niesť potom za to následky.

ingrida4
autor
19. nov 2012

pekny vecer baby nie niesom zamilovana ako to tu pise pani katy1979 nie boze chran ved je taky mladucky aja jojojoj 🙂 on ma len 27 rokov ,prave naopak ja ho berem ako rodina,lenze moj otec a jeho ostatny surodenci tvrdia ze nakolko tohto najdeneho brata mama nakolko oni nemaju spolocnu maminu iba otca ze vraj ona bola taka lahka zenska a sirili sa onej zle zvesty ze vraj sa vyspala aj stym ajstym a ze uz tehotna prisla k starkemu ze nemusi byt odneho. a stoho taky zly pocit ked mi to otec vravi ze on si neni isty ci je ich brat, a ziadne dedike konanie ciste len zvedavost a dokazat ze je to rodina.

mamina2111
19. nov 2012

Ja niesom dokonála ani múdra...ale však tak či tak je to strýko 🙂 a taktiež gramatika je akoby to písalo 13ročné dieťa 😒

ingrida4
autor
19. nov 2012

no je stryko, ja ho aj volam stryko 🙂 a pritom som odneho ovela starsia. ale tu ide o ten pocit , taky cudni ze ho moj otec od seba odstrkuje a ja ako by pritahovala a pritom ja som az ta posledna rodina chapetema? to by ho jeho bratia mali utesovt a byt snim, mne je ho luto ze on nema okrem bratov uz nikoho.chcela by som dokazat vsetkym ze je to ich brat, 😢 lebo on sam tento moj stryko vravi ze on ma pocit ako by sa podobal natoho a toho brata a akoby mal postavu taku a taku po bratovi a tak .

gabika165
2. okt 2013

Ahojte,vedeli by ste mi poradiť?moj maly bude mat tento týžden 2mesiace a uz bol 4krat na odbere krvi.Najskor mu vyšlo,že má menej červených krviniek a tak papa vitamíny,potom mu vyšiel vyšší draslík,co vraj súvisí s funkciou srdiečka,no pri ďalšom odbere bol nižší,no zase skočil sodik. Nemám s tým skúsenosti,je to moje prvé dieťa preto by som chcela vedieť či je to bežne,že raz vyskočí to,raz to.. Chudáčik, behom s ním stále po doktoroch,ale v konečnom dôsledku malému nič nie je len papa tie vitamíny na krvinky.Najnovsie,kvôli tomu sodiku mám ísť znova do nemocnice a uz má to nebaví... Ďakujem