Lámavé nechty

karmenita
11. feb 2013

Ahojte... snad by mi niektora mamicka vedla poradit, mala som gelove nechty a od vtedy sa mi moje strasne lámu, len kustik dorastu a hned sa zlomenia a hlavne sa strasne stiepia. Prosim poradte co vam pomohlo na tento problem alebo co by ste mi odporucili. Velmi by som chcela mat krasne dlhe zdrave nechty 🙂

xenicka13
11. feb 2013

gumenne cukriky, aspik, puding 🙂 toto poradila kozna, ked sa malej lamali nechty

mami.sk
11. feb 2013

@karmenita ja mám ten istý problém 😒 nepomáha ani spevňovač na nechty 😒

sissy27
11. feb 2013

@karmenita vitamíny ale nie aplikovať na nechty, ale pekne do tela - zinok, B, D, E a ani ďalšie neuškodia... a hlavne treba dať nechtom čas sa spamätať, kým odrastú, tak to chvíľu potrvá, ale predsa len gel / akryl im dáva poriadne zabrať 😖

karmenita
autor
11. feb 2013

no len odvtedy je uz ale polroka.. nechet uz cely vyrastol poskodeny... a proste ako keby sa cela struktura zmenila.. zrazu su take ako papier obcas.... a to stiepenie je hrozne.. uz hodnu chvilu beriem zinok...a namacam si ich do olivoveho oleja s troskou citronovej stavy.. zatial ale nezabera :(

melonik1
18. máj 2013

Ahojte, dievcata, (necitala som vsetky prispevky, tak sa mozno budem opakovat) ale mne presne na rovnaky problem velmi pomaha, ked si kupim semiacka slnecnice a tekvice (lupane, zmiesam si ich v miske a zakazdym, ked idem okolo, hodim za hrst do ust. Zobem ich aj pri navsteve namiesto orieskov. Chutia vyborne, ziadne trapenie, nepribera sa od niech a okrem nechtov sa po nich lepsi aj pokozka a vlasy. Nema to chybu 😉