Laserová operácia krčových žíl

suvla
9. aug 2016

Zdravím, prosím Vás má niekto osobnú skúsenosť s laserovou operáciou krčových žíl. Kde ste sa nechali operovať a koľko ste zaplatili za jednu končatinu. Prepláca niečo aj zdravotná poisťovňa???

Vďaka za tipy 🙂 🙂

cruz741
10. aug 2016

V apríli ma operovali v Handlovej..Nie som odtial,mala som na to stredisko dobré referencie,čo sa aj potvrdilo.Operovali mi pravú nohu,platila som 300 eur..Poisťovna neprepláca nič.

miricka77
10. aug 2016

Ahoj.moj priatel ide v pondelok na konzultaciu do Ziliny.plati sa tam 150.Odporucila mi to kamoska,ktora bola pred dvomi rokmi a ma to super urobene.tiez tolko platila(za jednu nohu,ale robili len jej jednu,aj priatel ide na jednu nohu).

miricka77
10. aug 2016

Poistovna nepreplaca tento zakrok.

terezka1947
10. aug 2016

@suvla laserom sa da operovat iba urcite poskodenie zil...skor take povrchove,resp.do urciteho stupna
potom,pri vystupenych je potrebna bud klasicka operacia alebo sklerotizacia=ta tiez je mozno len do urciteho stupna poskodenia zily

miricka77
10. aug 2016

@terezka1947 Ja som myslela vnutrozilovy laser,nie povrchovy.a sklerotizacia je skor vhodna na metlicky,nie na krc.zily.

050506
10. aug 2016

Ja som bola na sklerotizacii na oboch koncatinach.Vyzeralo to super,zilky sa stratili tie mensie aj niektore vacsie ,alelen dovtedy dokial som nenastupila opat do zamestania v ktorom stale stojim,som tam kde som bola predtym,ba co viac je to este horsie a bolestivejsie....ale u mna je to aj geneticka zalezitost....🙂

terezka1947
10. aug 2016

@miricka77 nie....sklerotizacia je taky predstupen pred klasickou operaciou...ja som po nej,uz to bolo na klasicke operovanie a dlhsiu rekonvalescenciu
kamarat mi skusal prave sklerotizaciu=penou,co je ucinejsie ako tekutinou....aaaa,nastastie sa to podarilo
vnutrozilovy laser nepoznam,priznam sa=takze nemozem sa k nemu vyjadrit

terezka1947
10. aug 2016

@050506 aj u mna je to genetika...bohuzial,druhe tehu tiez urobilo svoje a ani nechcem vediet,co bude v praci....ale tak...co uz,len aby horsie nebolo
pancuchy su super vec,ale ja sama ich nenosim a najma v lete,no a skodim len a len sama sebe 😒

simca06022011
10. aug 2016

Baby mna uz davnejsie zaujima aky to ma vplyv na organizmus, pripadne zilovy system sklerotizovat zily? Resp. ich vyradit z prace inym sposobom - laserom a pod. Ziadny? Vysvetlil to nejaky lekar niekomu? Zaujima ma to lebo mna to urcite tiez caka :D

suvla
autor
10. aug 2016

@miricka77 prosím Ťa moja, tvoj priateľ ide na tú kliniku v Žiline ZILPO???? Nemáš náhodou nejaký kontakt???

terezka1947
10. aug 2016

@simca06022011 mne povedal,ze ulohu tych " zlepenych" zil preberu okolite...ale,ze musim cakat,ze sa ich neybavim uplne...skratka,u mna je to fakt aj genetika,aj praca,aj som bola tehotna s problemami=vraj aj hormony robia svoje
vraj je naj nosit pancuchy,lieky su len taky placebo=u niekoho akoze zaberu,ale keby sa vraj zily dali liecit tabletkami,neoperovali by sa

adulka07
10. aug 2016

Aj ja si ich chcem na jeseň odstrániť,. Som z vych.slovenska tak rozmýšľam kde ísť,.. moju sú už strašne veľké,ale iba na jednej nohe

miricka77
10. aug 2016

@suvla ano,ZILPO,jednodnova chirurgia.kontakt som nasla na googli ale neulozila som si.o tej metode tam pisu dopodrobna a su tam aj referencie na operaciu varixov a aj na doktora.

suvla
autor
10. aug 2016

@miricka77 vďaka

alja20
28. dec 2016

Ahojte baby skusenost so zvolenskou klinikou na laserovy zakrok nemate?

monaganova1
5. feb 2024

Chcem sa ťa opýtať kde ti v Žiline robili tu operáciu kŕčových žíl laserom a koľko si platila Ďakujem

suvla
autor
5. feb 2024

@monaganova1 ahoj, ja som bola v Košiciach Cievna Klinika IMEA, zákrok vykonával dr. Torma, cena asi 400 eur, to bolo pre 7-mimi rokmi.

adulka07
5. feb 2024

Dr.Torma že mám dobré ohlasy...mne robil Dr.Smola...Kosice ...v 2017 chirurgicky...ráno som prišla a o 13.00 išla po vlastných domov,platila som 150€ ...a teraz mi robil na jar laserovým vláknom za 170€...robia sa iba vpychi a po zákroku sa ide domov