Liečba myómu akupunktúrou

ewelyna17
17. okt 2012

Ahojte.Ma niekto skusenosti s liečbou myomu akupunkturou? Chcela by som vediet ci sa da zmensit myom akupunkturou?Mate niektora skusenosti?

lentuska
18. okt 2012

@ewelyna17 ahoj, ja poznam jednu doktorku ,co robi akupunkturu a NLS diagnozu. Chodi po celom SR za pacientami...a preco zrovna akupunkturou? Myslim si,ze to je nadlhsie takto.... ale skus ist ku nej skor na tu NLS diagnozu, tam ti zisti ten pristroj vsetko a mozno aj pricinu vytvorenia, aby si vedela do buducnosti, Doktorka ti na zaklade tychto skutocnosti vypracuje aj liecbu prirodnymi preparatmi. Napriklad kamoske sa tiez stale tvorili tieto myomy a ona jej zistila, ze to ma z chlamydii....dala jej preparaty a ma pokoj, ....teda viacej o tom nehovori, tak zrejme dobre...
Ak by si chcela, dam ti na tu doktorku kontakt a mozes si tam cinknut a dohodnut si termin. Ona cestuje po celom SR a terminy si robi mesiac dopredu, tak je dobre si to s nou dohodnut...

magdalena572
16. nov 2012

Ahoj, toto nepoznám, ale mojej mamke zabral orientálny tanec 🙂 po pol roku sa jej myom zmenšil

ady5555
24. okt 2013

Ahoj Lentuska. Máš prosím este ten kontakt na tu pani doktorku? Mam problem s myomami a chcela by som sa poradiť aspon , nez by som mala ísť na operáciu . Ďakujem za ochotu. Andrea

jaruska12345
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
yvetka
17. nov 2016
pupalkakamilka
17. nov 2016

Ahoj, aj ja by som poprosila kontakt na pani doktorku. Ďakujem.