Lieky a bolesť brucha

eli263
3. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

Ahojte užívam Duspatalin aj liek Imodium len mám taký pocit že ma bolí brucho a som ako keby nafúknutá môže to byť z lieku a niekedy ma aj pichá také pichlave pocity užíva niekto Imodium preventívne? Pred časom som mala hnačku a užívala som Imodium a teraz sa bojím že keď prestanem užívať že zas má bude preháňať aj jesť sa bojím niektoré potraviny aby ma neprehnalo

taktotedanie
3. nov 2023

@eli263 tak jasne ze ho beries si nafuknuta
Radsej espumisam

eli263
autor
3. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@taktotedanie ja by som ho chcela prestať úplne užívať len mám strach že ma preženie aj jedlo si musím dávať pozor

taktotedanie
3. nov 2023

@eli263 prezenie ta ked si nedas pozor
Daj si pozor na jedlo
Nie je dobre ze to beries dlhodobo a prevenzivne je to somarina, dodrbes si creva totalne

eli263
autor
3. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@taktotedanie predtým som nemala s ničím problém jedla som všeličo len som prekonala stres z vodičáku a raz ma prehnalo keď som vypila kávu s mliekom a odvtedy sa bojím

eliska13
3. nov 2023

@eli263 mala si stres, tak si kadila načo to berieš ďalej?Kúp si radšej probiotiká, espumisan to si mala z nervov

taktotedanie
3. nov 2023

@eli263 to mas v hlave
Nejedz ich lebo budes mat este vacsie problemy dobre ti radim

mamina7070
3. nov 2023

uz ti bolo x krat poradene v inych temach aby si vyhladala odbornu pomoc (psychiatra) kym to neurobis nezakladaj tieto temy na mk v zaujme dusevneho zdravia ostatnych uzivatelov 😂

eli263
autor
3. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@mamina7070 nestojím o hlúpe rady nie som blázon je to normálna vec sa báť mať strach to potom každý druhý by bol blázon

eli263
autor
3. nov 2023
Používateľ eli263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od eli263.

@eliska13 Espumisan je na nafukovanie? Nie?

eliska13
3. nov 2023

@eli263 je na vypustenie plynov veď píšeš, že si nafuknuta

zmrzlinka2021
3. nov 2023

@eli263 človek čo vyhľadá odbornú pomoc je blázon? To hádam v roku 2023 nemyslíš vážne. Tomuto veria jedine zadubenci