Ľutovali ste niekedy umelé prsia?

3. apr 2021

Ahojte baby, veľmi dlho uvažujem nad tým že by som si dala spraviť umele prsia. Mám 21, som už po pôrode a už aj po kojení. Malé prsia ma trápili od puberty. Vždy keď sa niekomu zdoverim že by som si chcela dať silikóny každý ma odhovára. Nie som ešte rozhodnutá na 100%, občas mi príde ľúto peňazí ktoré by som za to dala, občas si poviem že tie prsia jednoducho nepotrebujem, zároveň sa bojím bolesti po operácii a možných komplikácií, no občas túžim po tom aby som bola ženská aj postavou. Moja otázka na baby, ktoré majú silikóny je.. ľutovali ste to niekedy alebo by ste si ich dali urobiť kľudne aj znova keby sa vrátite v case ? ;D

simona1998
3. apr 2021

Poznám toľko báb z rodiny ktoré majú kvôli tomu zdravotné komplikácie , mysli aj nato že ak sa operácia nepodarí alebo budú nejaké komplikácie popripade menenie silikónov tak to ide tiež do peňazí 🙂

deti95060810
3. apr 2021

na MK je aj skupina na túto tému...tam by si sa isto dočítala...

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
syslik81
3. apr 2021

@beata_k nie netreba pokial nenastanu komplikacie .. vela zien ich meni za vatsie alebo z dovodu poklesu ale nutnost to nieje

irusa
4. apr 2021

Ja mám tiež ako lentilky pod kobercom a to mám dve deti. Popravde nemám za potreby si dávať silikóny a to financie na nich mám 😁. Manžel vedel aj pred svadbou ako vyzerám a iným sa páčiť nemusím. Genetiku neovplyvnim a beriem to tak,že takto to malo byť. Načo zbytočne zásahy do tela. A čo je výhodou ??? Môžem spať na bruchu pri behu mi oči nevybijú a nebolí ma chrbát 😁

simona1998
4. apr 2021

@syslik81 je , implantát nevydrží vecnosť musí sa to po nejakých rokoch vymeniť 😇

mariejenka
4. apr 2021

Ja na YouTube sledujem dve super baby Adel a Katarína. A Katka je slovenka roky zije v LA v Kalifornii, robila modelku,teraz podnika..mala umele,a dala ich von, lebo mala zdr.problemy nevedela od coho bolesti a tak studovala a trpela nejakym syndrómom co maju ženy s implantátmi , na ich kanale urobila Katka video kde to vysvetľuje, skús si to nájsť.
Tiež som po dvoch deťoch zrelá na úpravu,ale nejdem do tohto..

syslik81
4. apr 2021

@simona1998 ta asi viem co v sebe mam a comi povedal doktor .. mam ich uz 11 rokov pokles ziadny kedze mam pod svalom a to som odrodila odkojila etc ... ale jasne clanky na nete od ludi su vac ako od dr ...

luccija
4. apr 2021

@simona1998 už sú tuším nové typy, ktoré sa nemusia.Mam okolo seba 3 baby, ktoré majú silikóny jedna má odvtedy necitlivé bradavky lekár povedal, že sa to stáva, že koža je príliš natiahnutá.Maju ich krásne, ak by som nevedela ani neviem, že sú umelé.Po operácii to bolo ťažké zdvíhanie rúk, bolesti dosť dlho.Hned by som si dala, ale bojím sa bolesti a neprijemnosti😉

999k
4. apr 2021

Ja mam spravené prsia a teda silikony a poviem ti ze to bola najlepsia investicia, nelutujem ani jeden den a kludne by som isla do toho znovu! Mala som hrudnik ako chlap, pre svoj vlastny pocit som vedela uz od 18tich ze si dam spravit prsia. Dala som im sancu do 21tky do vtedy sa teda vraj zena este vyvíja, ziadna zmena nenastala a teda som to musela vyriesit po svojom 🙂 Žiadne komplikácie, cit mam v prsiach, všetko je uplne super, uz ich mam zhruba 5 rokov?? Vymena nemusi byt je to na tebe, aj napriek tomu ze ich mam uz 5 rokov stale vyzeraju super ;)

ghostsgirl
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tilonka
4. apr 2021

Tu mas realnu skusenost,pozri 😉

https://www.youtube.com/watch?v=piBML0KpLi0
adka176
4. apr 2021

Nech ti nie je ľúto peňazí, ale svojho zdravia aj psychického....ono to často dopadne tak, že síce na chvíľu ti to zdvihne sebavedomie, ale často sa neskôr objavujú psychické problémy... už sú štúdie o tom, že sa to môže vyvinúť do ťažkých psychických problémov ... stojí ti to za to? Síce veľké prsia, ale s depresiou ... mám v rodine presne tento prípad.... už nikdy viac by si to dotyčná nedala...keby keby tak mohla opäť vrátiť čas....aj muži často povedia že malé sa im páčia viac a navyše to asi v živote nie je dôležité aké ICH MÁŠ ale AKÁ SI

scarletka34
14. júl 2021

@adka176 ja som tiež zvažovala že si dám silikóny ale v živote nikdy ako som sa dozvedela ako to ničí celé telo a zdravie.

scarletka34
14. júl 2021
scarletka34
14. júl 2021
scarletka34
14. júl 2021
lapersefona
23. aug 2023

@simona1998 prosim ta ake problemy mohla by si mi napísať?

lucinkaboz
22. feb 2024

@simona1998 vobec nejde o implantat, ten vydrzi prave aj vecnost

walentina7
22. feb 2024

Plačková ľutovala už ich má malé. Aj barbora Baluchova ľutuje.

lapersefona
22. feb 2024

@lucinkaboz ved vela zenam praskne uz po 5 rokoch a ani o tom nevedia a nahodne zistia na ultrazvuku

lucinkaboz
23. feb 2024

@lapersefona ano moze byt a mnohym vydrzia, tazko povedat ja sa vyhybam spaniu na bruchu, ak implantat praskne, vymenia ho, operacia sa ciastocne plati, ak by som napriklad dala na negativne skusenosti, tak trpim tym dozivotne ze som bola plocha ako 10 r .dievca. Mam cez 40 a cely zivot spm tym trpela. Obvodny lekar mi povedal , ze budem citit 5 kg zataz a bude ma boliet chrbat, nic z toho nIe je pravda, implantat absolutne necitim, mam 300 ml, necitim ani gram, chrbat ma neboli.

lucinkaboz
23. feb 2024

@walentina7 balichovej sa zle hojili rany