Mačingovej detox

shelly666
11. apr 2018

Ahojte, som 5 deň na detoxe. Dodržiavam všetko podľa knihy.
Nejaké rady, skúsenosti?
Vlastne nie všetko dodržiavam.
Raňajky mi nechutia, dávam si len jablko a mrkvu+pár orechov.
Zmeny na postave zatiaľ žiadne 😀. Ale cítim sa lepšie že pre seba niečo robím.

ciriklora
11. apr 2018

Macingova je ina star!..pozna ju pol slovenska- zeny. Moje 3 kolegyne to drzia, dve uz koncia, jedna zacala. Obidve schudli vyse 5 kil a citia sa vyborne- teda aj krajsie, aj zevraj maju viac energie a nie su ospale. Jedna kolegyna mala inak asi druhy tyzden taky zazitok, ze mala veeelku zapchu a povedala, ze to bolo horsie ako porod...ale neodradilo ju to.

magnolia555
11. apr 2018

@shelly666 ahoj ja som s macingovej detoxom schudla18 kíl,ale chodila som aj 2krat do týždňa na jumping. Dôležité je to pitie čistej vody. Lenže časom sa mi niektoré jedlá doslova zhnusili, potom som sa na to vykaslala a pomaly sa kilá vrátili. Už mám zase 15 dolu a zatiaľ sa drzia dolu, tak dúfam, že to tak bude pokračovať

simik238
11. apr 2018

Môžeš jest všetko ale v menších porciach a 5x do dňa. A hlavne vypiť aspoň 2l čistej vody alebo voda s citrónom. A taktiež mat pohyb behať alebo rýchla chôdza

shelly666
autor
12. apr 2018

@magnolia555 super ti isla vaha dole.. a kolko si mala na zaciatku? ja som prvy den mala 79 kg, a teraz po 5 dnoch mam 76.7kg.. sice sa nemame vazit, ale musela som, lebo som mala pocit ze som dala dole asi 5 kil/ 🙂 Mne sa uz trosku sprotivili fazulove struky... ale vydrzim to. to vajicko to zlepsuje.. ja ked skoncim tak chcem dodrzat oddelenu stravu... tebe ked sa vratili kila tak si asi zacala jest normalne...?

shelly666
autor
12. apr 2018

@ciriklora no ja cakam ze sa mi stolica da do poriadku.. zatial este nic.. len asi na treti den ma velmi prehanalo.. Macingova pise, ze zapcha je vtedy, ked piju zeny malo vody.. tak neviem..

shelly666
autor
12. apr 2018

@simik238 ten pohyb to ano.. lenze som zmenila zamestnanie. teraz len sedim na zadku.. ani som si neuvedomila, a za rok som mala 10 kg hore... preto chcem upravit aj stravu, a aj sportovat.. teraz ked je teplo pekne to nieje problem.. hlavne cez vikend mam dost pohybu.. cez tyzden je to horsie, lebo po praci utekam na nakup a varim macingovu ;)

harmona
12. apr 2018

Baby za toto vas obdivujem, ja neviem ci by som toto zvladla, podla mna staci pestra a vyvazena strava a ono to postupne pojde 😉

shelly666
autor
12. apr 2018

@harmona ano to ano.. lenze tento detox je na 28 dni... precisti a nastartuje ta.. potom uz pride narad pestra a vyvazena strava.. 🙂

magnolia555
12. apr 2018

@shelly666 no ja som mala 105 predtým a fakt som začala jesť kadečo a ani som sa nenazdala a boli šup naspäť. Teraz sa mi to zastavilo,ale ja som prestala aj fajčiť, tak kým som si zvykla ešte aj na to. Tak veľa pijem a každý deň si dávam tak hodku hodku a pol rýchlej chôdze aj keď prídem večer domov po dvanástke

simik238
12. apr 2018

@shelly666 ja som tiež pribrala 10kg. Ja som začala behať snažím sa dodržiavať pitný režim v podstate jem všetko okrem sladkosti