Mám červené mini bodky na ruke

pupetko263
8. sep 2021
Používateľ pupetko263 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od pupetko263.

Ahojte vedeli by ste mi poradm také úplne mini červené bodky na ruke a aj na druhej není ich vôbec vidno len zblizka čítala som že to môže byť oslabené cievky alebo z toho že pokožka sa mení starne máte s tím skúsenosti lebo som už čítala aj strašné scenáre na nete prikladám foto.

macka909
8. sep 2021

@pupetko263 Ja mám také na rukách už niekoľko rokov na každej možno 6 -8 bodiek a nie len na dlaniach. Nemyslím si že by to bolo nebezpečné, ja mám málo trombocytov takže možno je to také drobné "presakovanie" cievok ale ťažko povedať ,nikdy som to nejak neriešila 🙂

luccija
8. sep 2021

@pupetko263 ja mám také kdekoľvek na tele mala to aj moja babka

ivanaks
8. sep 2021

Ja mám bodkované hlavne ruky, ale aj driek. Tiež som sa pomaly chystala na smrť po tom, čo som si prečítala na nete, ale žijem blokovaná už 5. rok a plánujem požiť ešte aspoň 40. 😉 Moja lekárka konštatovala, že mám slabé cievne steny a býva to "v rodine". Mne sa celkovo veľmi ľahko robia modriny, detto mojej sestre, otcovi aj synovi...

ivanaks
8. sep 2021

@ivanaks bodkovaná, pevne verím, že nie blokovaná 😋