Mám problémy so štítnou žľazou?

luciferka157
1. máj 2017

Ahojte baby . Potrebujem sa nieco spytat. Mam kus problemy s nadvahou, kusok mam opuchnuty krk, obcas mi meskaju kramy. Je tu nejaka baba co stym ma skusenosti? Mam obavy ze mam problem so stitnou zlazou. Viem mala by som si to dat vysetrit, lenze nechcem s kazdou hlupostou behat za lekarom...chcem si nechat poradit 🙂

bosoriak
1. máj 2017

@luciferka157 nikto ti cez internet diagnozu nestanovi. problemy so stitnou zlazou odhali v prvom rade hormonalny profil (zamerany na stitnu zlazu). ten sa na dialku spravit neda 🙂

ani skusenosti inych ti nepomozu, niekto moze mat rovnake priznaky a aj tak inu diagnozu. chod k lekarovi, v ramci rocnej preventivky napr. a spomen mu to.

vela zdaru.

meggi23
1. máj 2017

Ahoj ja osobne mám problémy zo štítnou ale ja zas chudnem a na krku mi nič nevidno . Ja som mala problémy s menštruáciou to je že v októbri som mala až 21 dní tak som šla k svojej doktorke na gyndu tá ma poslala na testy ku štítnej a hľa teraz sa liečim. každé dva týždne chodím na odbery a kontrolu . rozprávala som sa tam zo ženami každá ma iné príznaky radšej choď . Radšej ísť k lekárovi viac krát s hlúposťou ako neskoro ísť . Držím palčeky 🙂 a veľa zdravia prajem 🙂

balsamea
1. máj 2017

@luciferka157 ja som nadvahu nemala ani som nepriberala, menstruaciu pravidelnu, len dr. si v ramci preventivky vsimla, ze ju mam trosku zvacsenu no a z testov vysla znizena cinnost. To co popisujes vobec nemusi mat suvis so stitnou, ale s urcitostou to potvrdia len krvne testy.

sussah
1. máj 2017

Určite to nieje hlúposť. Daj sa čo najskôr vyšetriť. Mne zistili na endokrinologii zvýšený prolaktin. Ak plánuješ dieťatko,tak určite nečakaj 😉

luciferka157
autor
1. máj 2017

Dakujem vam pekne baby, pojdem si to dat vysetrit. 🙂 no aj by som planovala, a preto sa bojim kazdeho rizika

sussah
1. máj 2017

@luciferka157 čím skorej zistíš problém, tým skorej preliecis a môžeš plánovať 😉