Máte nežiadúce účinky po druhej dávke Pfizeru?

viva13
3. aug 2021

Ste po druhej davke a máte niektoré nežiaduce účinky?Mne prestalo chutiť jesť, schudla som 10kg /od 2hej dávky mam 2mesice/ zle od žaludka mi je stále, brucho ma bolieva, picha ma často na srdci, migreny sa mi zhošili aj psychika, podelite sa so svojimi nežiaducimi ak máte?

deti95060810
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
elenka74
3. aug 2021

@viva13 Ja mám Pfizerom očkovaných rodičov, manžel v práci niektorých kolegov a kolegyne a nikomu nebolo vôbec nič.

mimi15
3. aug 2021

@viva13 ja mám kamoska ťa síce mala jednodavkovú Johnson ale tiež sa jej zmenili chute hneď po vakcíne

dajda_01
3. aug 2021

@viva13 bola som ockovana uz v marci a absolútne bez reakcie

majloo
3. aug 2021

No mne sa zvacsili prsia, čo by bolo super, ale bolia ako pred menzesom v kuse. Už je to aj dva mesiace. Aj moje 2 kamošky to tak maju. Vraj ma tento syndrom aj pomenovanie Pfizer boobs. Malo by to byt len dočasne. 🙂

elizabet173
3. aug 2021

@viva13 v rodine máme očkovaných Pfizerom asi desať ľudí, nikto žiadne vedľajšie účinky, ani po prvej dávke, ani po druhej. Vek od 24 do 93. Bola si na nejakých vyšetreniach?

kkovacovak
3. aug 2021

@viva13 priateľ mal po prvej dávke silné nežiadúce účinky ale po druhej už nič. Ale teta má doteraz brnenie v ruke odkedy je očkovaná.

simsalabim
3. aug 2021

@viva13 mierne vedlajsie ucinky najvyraznejsie u mna (3 v rodine mame po oboch davkach MRNA vakciny), nic dramaticke, vymizli po 3 dnoch. Jedno dospele dieta - mierna bolest hlavy par hodin, druhe (po Moderne) nic.

lubmar
3. aug 2021

Presne toto iste ma kolegyna, po 2. davke Pfizeru ako ty opisujes, je jej neustale zle, ale ona ma aj bolesti brucha, tiez schudla, lebo vsetko co aj trochu zje, hned bezi na velku. Ale ona ma od 2. davky len 2 tyzdne. A predtym jej nikdy zle nebyvavalo, ani ked bola tehotna. A este jej to nenormalne rozhadzalo cyklus, krvaca aj 3x v mesiaci. Ale zasa obaja svokrovci maju Pfizer (70) a tym nic nie je.

bimbambim
3. aug 2021

Mama ma problém z nohami zrazí nevládze chodiť.Tehotna kamoška je teraz v nemocnici má zrazeninu.Sused má tiež zdravotné problémy chodí po lekároch.Oco nemal nič ani brat.Tetu odvtedy boli hlava

mauduska
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
hettinka
3. aug 2021

@viva13 a si si istá, že z očkovania? U lekára si bola? Treba vysetrenia, z očkovania býva teplota, bolesť svalov pár dni.

viva13
autor
3. aug 2021

@elizabet173 ešte nie chystame sa na dovolenku ked sa vrátime pojdem
@hettinka

viva13
autor
3. aug 2021

@lubmar a bola u lekára?

elizabet173
3. aug 2021

@viva13 nečakala by som, nemusí to vôbec súvisieť s očkovaním

lubmar
3. aug 2021

@viva13 zatial nebola, caka ze to prejde same, a s tym menzesom je objednana az o mesiac na vysetrenie

hettinka
3. aug 2021

@viva13 neziaduce účinky treba v prvom rade hlásiť na SUKL https://portal.sukl.sk/eskadra/

antoniatonka
3. aug 2021

@viva13 k doktorovi nepôjde, dovolenka je prvoradá... Ja žasnem, za všetko mozu vakcíny

katies0410
3. aug 2021

@lubmar nerozumiem od druhej dávky má 2tyzne. Ale krvaca už 3 mesiace??nejak mi to nevychádza..

lubmar
3. aug 2021

@katies0410 naruseny cyklus mala uz hned po prvej davke, a krvaca 3x v mesiaci, nie 3 mesiace

miskamicha
3. aug 2021

@lubmar 3x v mesiaci..nie 3 mesiace

sono2
3. aug 2021

@viva13 vôbec nič presne ako pri prvej bolesť ramena presne jeden deň. Na druhý deň

marsmykkok
3. aug 2021

@viva13 pozri rakovina pankreasu napríklad, nie je to sranda. Ja by som s lekárom neotalala, 5 kg schudnúť za mesiac , 10 za 2 je dosť aby tam bol aj vážnejší zdravotný problém.

mlska19
3. aug 2021

Ratala som to - 14 ludi v rodine ockovanych,nikomu nic nebolo,len moja sestra sa citila par hodin precitlivena (sice je cely zivot precitlivena,ale ok).Toto,co popisujes,mi nepripada z vakciny.Viac by som patrala po tych psychiatrickych diagnozach,byvaju prepojene so zaludkom a travenim - beries bejake antidepresiva?

teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
teegreen
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
martinastaj
3. aug 2021

@viva13 ja som mala to isté po prvej dávke Astry, dávam sa už 5 mesiac dokopy, prešla som vyšetrenia, nikto Ti nepotvrdí, ale ani nevyvráti, že je to z vakcíny, ja som bola označená ako sivá zóna u lekárov, lebo nevedeli z čoho mám bolesti brucha neskutočne hnačky, nechutenstvo, bolesti hlavy každý druhý deň, tiež som schudla 7 kg, ale už naspäť priberám a teším sa z toho 🙂, lebo viem, že už okrem ryže a slaných tyčiniek môžem zjesť aj niečo iné, mne strašne pomáha pitie repíkoveho čaju a jediné, čo ľutujem je, že som to nenahlásila

erinomareno
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
00kvetinka00
4. aug 2021

Vakcina tak isto ako u deti prebudza nieco co v nas spi (inak to napisat neviem) ...... uz pri detoch je to zname ze po ockovaniach sa ukazala daka skrita vada (hrozne napisane ale je to tak)

Tak necakajme ze dospeli nenozu mat vedlajsie ucinky ..... ak je daky problem v nas ktory "spi" moze sa to po vakcine ukazat a nie v starobe (nehovorim aj vakcina moze sposobit nieco ale sli sme s tym do toho ...... predsa aj deti ked ockujeme sme sivefomi ci to sa nerata? Mnohe decka maju problem po vakcinach alebo maju zakaz lebo maju dake choroby pre ktore sa boja lekari ich zaockovat)

rainee
4. aug 2021

Ja som mala reakcie po oboch očkovaniach. Teploty, zimnice, neskutočne migrény a od očkovania mi búcha silno srdce. Neviem ci by som sa dala ešte raz očkovať, asi nie.