Máte skúsenosť s pitím goji?

ajka555
22. apr 2014

chcem začať užívať tento vyživový doplnok ,ktorý mi bol odporučený nakolko mam alergiu a astmu..poprosím osobné skúsenosti

janakratka
28. jún 2014

Určite možem odporučiť Goji ramissio(www.zb.ramissio.com) zakúpila som to u tejto pani .užívam to už 4 mesiac a mám len dobre výsledky .mala som zápal obličiek a po antibiotikách bolo moje telo katastrofa zostala som o 10 rokov pokožka ,vlasy,príšerný pohľad zostala mi len depresia.
Náhodou v škôlke kam chodí syn mi ucitelkyna známa povedala ze nech skúsim Goji dala mi tuto adresu a
Som jej vďačná . Už po pár dňoch som cítila výsledky a je ich aj vidieť . Vlasy mi prestali padať a rastu mi pekne pevne vlasy a pokožka je iná vidieť to hlavne na tvári a rukách . Mám pocit ze mladnem. 🙂 No je pravda ze popri Goji už asi 3 týžden užívam aj collagen ramissio.som rada ze som to skúsila chcem sa tam aj zaregistrovať potom tam je 20%zlava.
Dúfam ze budeš spokojná ako ja.pekny deň

monkabr
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
annareguliova
3. júl 2014

Ahoj,neviem ci to funguje pri astme no na alergiu to sestre zabralo
Nápoj Ramissio Revitalize , je to účinne antiparazitikum.
Je to litrove balenie a vystačí jej to na zhruba 30 dni.cena okolo 38e.
Zloženie je aloe vera,sirup z agave a extraktu z Acai.
www.ramissio.com.

janka7519
27. sep 2015

ahojte tiez som mala problemy, kutiky, vyrazky, nevedela som sa toho zbavit, zacala som to brat, uplne ma to vycistilo.
Goji (godži) sú sušené plody kustovnice čínskej (Lycium chinensis), kteé obsahujú 18 druhov aminokyselín, vrátane všetkých osem esenciálnych (napr. tryptofán alebo izoleucín) a až 21 stopových prvkov (napr. zinok, železo, meď, vápnik, germánium, selén a fosfor). Goji sú jedným z najbohatších zdrojov karotenoidov zo všetkých známych plodov na zemi (čo naznačuje už ich jasne červená farba).
obsahuje:

18 aminokyselín, z ktorých 8 je esenciálnych,
vitamíny - A, C, B1, B2, B3, B6, E,
21 stopových prvkov napr. železo, meď, sodík, draslík, selén, zinok, mangán, germánium ai,
minerály - vápnik, horčík, fosfor,
8 polysacharidov a 6 monosacharidov,
5 nenasýtených mastných kyselín, vrátane esenciálnych, kyselina linolová, alfa linolénová, beta-sitosterol a ďalšie fytosteroly,
5 karotenoidov, beta karotén, zeaxantín, luteín, lykopén, Kryptoxantin, xantofyly,
množstvo fenolových pigmentov s antioxidačnými vlastnosťami.
brala 1000mg od MEDICUM SK, certifikovane z UK, doprava zdrama, rychle dodanie, odporucam 🙂
http://www.medicum.sk/kategoria/imunita/goji-be...

pima21
1. mar 2016

Ahojte, ja užívam goji šťavu a môžem len odporúčať. Objednané odtiaľ: http://kustovnica.ramissio.com/
Pomaly mi to lieči akné, s ktorým sa trápim 17 rokov. Môjmu otcovi sa po 2 mesiacoch pitia Goji Ramissio zlepšil stav, takže lekár nakoniec zrušil operáciu cievy na nohe (mal ju už takmer nepriechodnú). Poznám veľa ľudí, ktorým goji pomohlo. zaujímavé články o goji (v ktorých sú zapracované aj informácie z vedeckých článkov) nájdete na blogu http://www.goji-kustovnica.sk/