Máte skúsenosť s tabletkami alebo s práškom Flector?

havedka
10. okt 2016

DOBRY DEN mam strasne bolesti v oblasti lavej lopatky,krku taha mi to au na celu lavu ruku,vraj mam asi zablokovany krcny nerv,doktorka mi zatial predpisala na bolest prasok Flektor rapid,mate s tym skusenosti?pomoze?

nivea777
10. okt 2016

@havedka u mna zabral vzdy...

catherinah
10. okt 2016

áno, je výborný. Teda je to bordel, ale pomôže 🙂

jaja1979
10. okt 2016

@havedka Ano mam, mala som taky isty problem a Flector mi pomohol, ale treba si dat pozor - treba to brat aspon tyzden, aj ked uz nie je bolest taka akutna - musi sa doliecit zapal. Ja som to po troch dnoch vysadila, lebo mi uz bolo lepsie a po par dnoch sa to vratilo... Su to ale silne lieky, mozu ta dost oblbnut... Mne najviac pomohli dobre masaze, tie ale mozes robit az po odozneni akutnych bolesti...

darina1952
10. okt 2016

@havedka ahoj, áno pomôže ti určite, ale dr. by ti mala predpísať aj liek na uvoľnenie - uľavenie od bolestí musí byť vzájomne podporené aj uvoľnením toho svalového/nervového napätia v mieste bolesti. Takže sa Flector berie zároveň buď s Dorsiflexom či Guajacuranom. Samozrejme nečakaj zázraky na počkanie - takéto bolesti sa odbúravajú dlhší čas a úplný ústup bolestí býva po niekoľkých dňoch. Návšteva rehabilitácií by bola dobrá alebo aspoň masáže - mäkké techniky, bankovanie a pod.

katka2505
10. okt 2016

Naša doktorka predpísala Flector manželovi, keď mal problémy s ľadvinovým kameňom
a mal neskutočné bolesti. Vždy mu to pomohlo, no je to vraj strašný bordel na druhej strane pre telo. Na druhej strane, keď máš bolesti, je to ti jedno.

havedka
autor
10. okt 2016

@jaja1979 dakujem ,mam zajtra este ist k ortopedovi na dake obstreky vraj,treba tam ist ked mi po tomto prasku bolesti ustupia?ma to vplyv konkretne na ten zablokovany nerv?

havedka
autor
10. okt 2016

@darina1952 ano berem aj ten prvy liek na uvolnenie svalov

natassa2
10. okt 2016

@havedka flector je na velke bolesti, dokaze ulavit ale je to dost tazky liek. Znama mala problem s chrbticou, velke bolesti a jej nezabralo nic az flector, len s nim opatrne, nejest ho pri kazdom probleme

ladia
10. okt 2016

aj ja som mala predpisany flektor, ale nebrala som ho je strasne tazky na zaludok, tak ak mas aj nejake zaludocne problemi radsej sa porad s lekarkom

angela5
10. okt 2016

@havedka ano Flector prasok bol jediny ktory mi pomohol pri bolesti zubov... ale pozor, neber ho prilis casto, dlhsie ako tyzden a viac ako 2 krat denne..

havedka
autor
10. okt 2016

v akom pomere sa bere kolko vody na jeden sacok

angela5
10. okt 2016

@havedka klasicka salka na caj, napustis vodou alebo mineralkou asi do polovice, a do nej vysypes ten prasok, zamiesas cajovou lyzickou aby sa prasok rozpustil a vypijes. Ak nemas velmi silne bolesti tak staci pol sacku... ten jeden sacok ucinkuje niekolko hodin, asi 4 - 5.

mihula
10. okt 2016

mna dr.upozornila,že tlakari a zaludkari tento liek nie

ingrid77
10. okt 2016

...moja 18 rocna dcera ho brala po vyberani mandli, jedine co jej zaberalo na bolest, lekarka jej ho dovolila brat 10 dni jeden denne, je dost tazky, ale ked mas bolesti aspon nieco zaberie 😉

chupakabra
10. okt 2016

jedine co mi zabera na silne migreny ´, no zda sa ze mi privodil zlcnikove problemy, presne ako ma dr. varovala 😒

sissy27
10. okt 2016

Ako to tu tak čítam... Som fakt jediná, komu nezabral? A to lieky od bolesti užívam minimálne, moja spotreba je asi tak 2 tabletky ibalginu ročne... Flector som dostala po úraze, ale teda efekt bol veľmi slabý, takmer nulový... Vedľajšie účinky sa neprejavili žiadne...

ludmilaka
10. okt 2016

@sissy27 Ani mne nezabral ale tlak mi urobil taký, že ma triaslo. Manželovi zaberá.

natalushka
10. okt 2016

Flektor za mna na bolesti naplaste..uzasne zaberaju a nenicim si zaludok..a tbl.mam radsej Aulin ako flector..ale ked sa to uziva ako ma a podla odporucania,myslim,ze jw to v pohode..ak to teda zabera

dotka04
10. okt 2016

@sissy27 neboj, ani mne nezabral, nie si jediná 😉

lenunik29
2. jún 2021

Dobrý deň chcem sa opýtať keď mám zapálený nerv v zube té ma boli zub na dotyk len nič iné a doktorka mi dala flektor rapid pomôže to. Kto má skúsenosti napíšte ďakujem