Mávam zlé sny, nočné mory

olri
20. jan 2013

Co mam robit aby sa mi nesnivali zle sny, nocne mory.Najnovsie ma musi manzel budit ked kricim. Poradtte prosim.

renata5
20. jan 2013

mne pomaha ked sa vecer priam nenazeriem uz je tu takato tema mrkni tam to moze byt vselico ucarovanie ked ti pride z oci treba vysvetit dom byt inak dat postel nemat zrkadlo v izbe alebo ta velmi nieco,trapi treba sa vyspovedat a vselico ine

olri
autor
20. jan 2013

dik, skusim pohladat tu temu, prejedanie u mna nehrozi ale to zrkadlo teda mam

mirkakristanova
20. jan 2013

ked ja mam zle sny a nocne mory skusim mysliet na nieco pekne...hoc niekedy sa to neda...ale mojej kamaratke velmi pomaha jemna hudba....a ak mas rada mliko daj si teple pred spanim to tiez upokojuje

olri
autor
20. jan 2013

no skusim aj mlieko teda, zatial len caj alebo vinko, ale skusim vsetko mozne len nech spim bez snov.vdaka

luciannka83
20. jan 2013

sny sa robia z toho, na čo cez deň myslíš, čo vidíš, čo prežiješ atď. Myslieť pozitívne, viac pohybu a nenažrať sa pred spaním 🙂

olri
autor
20. jan 2013

no neviem, dnes som sa v sne rozpravala s chlapcom ktory vyskocil z okna,spolu sme lezali pod oknom.a to nemam ziadne samovrazebne sklony teda.snazim sa ako mozem,mysliet poitivne.

renata5
21. jan 2013

@olri to som ti chcela napisat mm to mava tiez ale on to ma tak raz za par mesiacov normalne spime a in zacne doslova kvilit no katastrofa a ked sa ho spytam ze co sa deje mi povie ze citi ze nad nim niekto stoji a ubera mu energiu a ze strasne to boli niekedy mam strach

olri
autor
22. jan 2013

@renata5 no to uz znie dost paranormal...taketo sa mi zatial nestalo nastastie, aj ked sa nam stava sem tam, ze sama sa zapne lampa , s manzelom sa na tom smejeme, ale to pripisujem len kolisaniu energii.

lienocka292
5. jún 2015

@olri ahojko viem ze to uz bolo davnejsie ale mavas este nocne mory? Zlepsilo sa to nejak? Js mavam tiez nocne mory.. :( az 3x .. Skusim uz vecer vobec nic nejest

saltedcamera
21. jún 2015

@renata5 Spánková paralýza

kiki68
21. jún 2015

zacni sa modlit za toho cloveka,co si sa s nim rozpravala,ze skocil z okna. A ak mas byt po niekom,tak zisti kto tam byval. Spankova paralyza to nebude,tam sa nekrici, tam sa iba neda hybat,to som mala ja rok.

diana721994
23. mar 2016

Dobrý deň môže mi nekdo poradit mam stale nočné mory a som namesačná minule mi priatel povedal ze som sedela otvorené oči a ze som sa snim rozpravala,nejem vecer ..bojím sa večer zaspat....budem velmi rada za koment..ďakujem

denisa70
22. apr 2018

@diana721994 Dobry den Dianka, neviem vam poradit pretoze sama mam nocne mory, sice nie tak casto, ale uz dvakrat sa mi snivalo to iste, manzel pri mne kludne spal, o nocom netusil, a mne tahali nohy aj jednu ruku, zraxu som chcela kricat, ale akoby mi niekto zobral hlas, tak som len citila ze otvaram usta, aby mi manzel pomohol, no nepocul ma, ta pravou rukou som sa chcela natiahnut za nim, ale som ho nedociahla,,,, nijak si tuto nocnu moru uz po druhy krat neviem vysvetlit, tolko mi manzel povedal, ze je dobre sa vzdy pred spanim pomodlit, a spravila som to, dokonca som si dala krajec chleba pod vankus, a to mi muselo tiez pomoct lebo minulu noc som spala kludne..

tatisna
22. apr 2018

Ja som mala veľa krvavých snov keď som čakala bábo. Možno to súvisí s hormónmi. Mozog si upratuje. Možno pozeráš priveľa tých hlúpostiv tv - kriminálky,kosti, trilery ...

blairgossip
22. apr 2018

Ja mam furt nocne mory spojene s neprijemnymi situaciami ktore sa mi stali v minulosti. minule sa mi smivalo ako ma jedna strasna svina ucitelka zo strednej skusala a zdzubalaa ze mic neviem a podobne ....

gastanovykvet
22. apr 2018

Skús Valeriánu jesť alebo si skús olej z doterra zohnať Serenity ten si natrieť na spodok nôh pred spaním a okolo pupka.. on ukľudňuje mne a priateľovi to pomohlo. Alebo ten olej pred spaním difuzivat alebo dať si trosku na vankus.

denisa70
22. apr 2018

@gastanovykvet ďakujem pekne za radu

gastanovykvet
22. apr 2018

Aj levandulovy je na ukľudnenie a spánok

denisa70
22. apr 2018

@gastanovykvet moc ďakujem, urcite si ho zaobstaram cim skor

kika37
30. jan 2021

Dobrý deň dievčatá môžte mi poradiť mojej mame sa stále sníva o mŕtvych príbuzných a manželovi všetko sa jej vracia do minulosti kde bývala o súrodencoch dokonca sa vidí konkrétne ,že sa vydáva .V snoch si pamätá aj mená známych čo sú už roky pochovaný.

biancabubenikova
13. feb 2021

Ahojte chcem sa podeliť, mala som sen o niečom čo má naháňalo no nebol to človek ani duch niečo horšie, a v tom sne som si neustále vravela, že sa mám zobudiť stále dookola. Potrebujem tomu porozumieť stále to mám hlave,
A po druhý krát sa mi sníva že padajú ako keby obrovské vlny z neba a proste nechapem, a stále mám iba 3 vlny prvá je obrovská ale ďalšie dve sú stále väčšie nechápem tomu. A moje pocity strašne sa bojím len zaspať

bublinkapotvorka
15. okt 2023

@ahojte mala som sen o zrkadle kde moja neter ukazuje smerom hore neviete čo to môže znamenať