Meškajúca menštruácia a očkovanie

29. nov 2021

Ahojte,15.oktobra som dostala druhu davku Pfizeeu,potom 31.oktobra menstruaciu…Menstruaciu som mala dostat v sobotu,no zatial ani len naznak🤷🏼‍♀️ Cize takto:Po druhej davky ockovani prvy menzes bol OK,teraz meska 3.den…To,ze hned prva menstruacia po ockovani meska,to mi je jasne o tom som uz citala,ale mali ste niektora takto ako ja? Uz som robila 6 tehu testov,dokonca aj Clearblue a bol negativny…

zildo
29. nov 2021

Tak 3 deň ešte nič neznamená.ak bude meškať 7 dní by ma to viac znepokojovalo. Spravila by som si potom ešte tehot.test.a keby nič.pockala by som ešte či mi nepríde na druhý mesiac a keby neprišla volala by som gynekologicke.

vamajka
29. nov 2021

Ja som bola na druhej davke 17.6. a odvtedy nic

aneta129
29. nov 2021

Moja svagrina 4m nemala krámy a druhá kamoska polroka uz nema.... Ale hip hip hurá smelo očkovať sa... Nie som antivaxer, ale načo nás tak nútia...

vamajka
30. nov 2021

@aneta129 ta kamoska co nema pol roka kramy ma prosim ta kolko rokov? Bola aj u doktora co jej povedal?Dik za info

aneta129
30. nov 2021

@vamajka 27....ze to hormonálna zmena.... A davala jej už 2x vylovavacku a nic... Jeden deň mala špinenie....

autor
30. nov 2021

@aneta129 no neviem,keby som mala vybrat medzi meskajucou menstruaciou a plucnou ventilaciou tak radsej ten menzes..

basska_b
30. nov 2021

@aneta129 kriste pane... super, byt neplodný, ale hlavne že nepôjdem na pľúcnu ventiláciu

darinks01
30. nov 2021

Veľa ženám sa po očkovaní posunul menzes. Zrejme nič nezvyčajné neviem. Ale čo sa tu rieši hneď s pľúcnou ventiláciou?

autor
30. nov 2021

@darinks01 reagovala som na to,ze “hurá smelo ockovat sa”..potom to vyzera u nas na Slovensku ako vyzerá…

cecilia29
30. nov 2021

Ja kojim čiže cyklus som ani nemala tip top ale po 2 dávke 1 MS ešte normálna. Ďalšie slabšie a menej bolestivé , a aj skôr pár dní. 2 dávku som mala v septembri. Myslím že nemám ani ovuláciu - dovtedy som ju mala bolestivú tak som o nej vedela (+ sa nechránime a nie som tehu.) Anovulacne cykly môžu byť teda dôsledkom očkovania - no teraz je obodie chorôb , čiže je som za ten čas mala 2x silnú virózu a aj malý sa pre choroby viac koji. Všetko to mohlo spôsobiť to rozhadzanie cyklu.

suzy_dm
26. dec 2021

@aneta129 Prosím aké sú staré švagriná s kamoškou? Ďakujem.

aneta129
27. dec 2021

@suzy_dm kamoska 28 svagrina iba 22

nttnnt
27. dec 2021

tebe meska a moja kamoska ju mala zrazu kazdych 10-12 dni :D :D doktorka uz nevedela aku antiku jej supnut aby sa jej to upravilo....ani neviem ako je na tom naposledy som sa jej pytala ked zacala brat 3tie tabletky