Môžem byť operovaná počas menštruácie?

6. máj 2021

Dobrý deň, idem sem po radu. Aktuálne čakám na termín operácie. Bojím sa práve že mi dajú termín v deň kedy budem mat MS. Mám si potom ten termín preložiť alebo je to v poriadku keď budem v lokálnej anestéze a operovana hoci budem v dni cyklu? (na termín čakám už vyše pol roka)….

gulka123
6. máj 2021

Ahoj... hovorí sa, že citrónová voda dokáže MS oddialiť...
Ja som raz v lete píla stále len to a menštruácia neprišla celý mesiac až tak sa oddialila... 😀
Ak máš pravidelnú, vieš kedy ju máš a dali by ti presne taký dátum tak skus ten citrón ;)

autor
6. máj 2021

@gulka123 ďakujem 🙂))

denisa0504
6. máj 2021

Možno závisí aj od druhu operácie, ale ja som šla na laparoskopiu v celkovej anestéze a tiež mi musela meniť termín, lebo som mala mať menštruáciu.. najlepšie je opýtať sa keď ti budú volať dátum operácie

aknamorka22
6. máj 2021

Ahoj, ja som išla na obyčajné vybratie krčných mandlí v lokalnej anesteze a dva krát mi to preložili kvôli MS. Údajne vtedy viac hrozí krvácanie. Ja osobne by som nešla na operáciu keď mám MS, preložila by som to 🙂

lavi24
6. máj 2021

Asi zalezi od typu operacie. Mne operovali urgentne slepak, prave mi koncil cyklus a vsetko bolo v poriadku.

bambulienka25
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
zanetakovacsova
6. máj 2021

Operáciu nespravia. Mňa tiež poslali domov.

veronika4495
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
haanovajana
6. máj 2021

Mna operovali cez silnú menštruáciu,doktor povedal že nevadí a musela som si dať tampón Operácia žlčníka.

lenka188
6. máj 2021

Mne operacia vychadzala plus minus na termin menstruacie, tak som isla ku gynekologovi a predpisal mi lieky na oddialenie menstruacie. Myslim, ze sa to volalo Norethisteron. Po dobrati prisla normalna menstruacia. Problem vyrieseny 🙂