Môžem byť v tom?

vlastapracharova
31. mar 2014

Ahojte.potrebujem poradit.posledna moja menstruacia bola priblizne 22februara,bola som teraz 18marca u gynekológa a ten mi robil ultrazvuk povedal ze tam vidi ze mi pride menstruacia,lenze do dnesneho dna mi neprisla,moze byt ze sa pomylil a ja som tehotna?nerobila som si test chcem pockat tento tyzden ale pochybujem ze by mi prisli nemam bolesti pred menstruacne,akurat sa mi kruti hlava a furt by som spala..s priatelom mame nechraneny pohlavny styk..
dakujem 😎

vevesh
31. mar 2014

@vlastapracharova povedala by som, ze to vyzera nadejne..ale bez testu nikto nevie...moze byt aj jarna unava na vine.. 😎

sono2
31. mar 2014

Tak nemyslím, že by sa mýlil. Mne tiež raz povedal, že vidí krv, keď som brala tabletky na oddialenie. A čo už nerobíš test? By ti už ukázal.

hviezdicka111
31. mar 2014

@vlastapracharova na jednej strane chces vediet, ci si tehotna, na druhej strane nechces este robit test....co potom cakas? ano, podla priznakov mozes byt tehotna...ale nikto ti to tu na 100% nepotvrdi....tak sup po test alebo k lekarovi....
ja tieto otazky nehorazne milujem.....ved ti v podstate nemame ako pomoct....nevieme ti urobit sono na dialku, ani odobrat krv, ani nie sme vestice 😀

vlastapracharova
autor
31. mar 2014

@hviezdicka111 ale ja to viem velmi dobre :D ked ja ale potrebujem sa s niekym o tomto podelit ci nahodou to niekto z vas nezazil,ale sere ma to ze ked mi lekar robil ultrazvuk povedal ze mi pride menzes a rozmyslam ze ci on nahodou sa nemohol pomylit..hmm..zajtra hned spravim test :D

hviezdicka111
31. mar 2014

@vlastapracharova podla mna sa nepomylil...kedze si bola u gyn. skoro, nevidel nic...ani nemohol...v takom stadiu to fakt vyzera len tak, ze sa blizi ms....
a priznaky nejake malo 90% z nas...ale tie same o sebe ti nedaju odpoved ci si, alebo nie si tehona 🙂 cize fakt len ten test, alebo este raz lekar 🙂 drzim palce, aby to dopadlo, ako si zelas....

matulinuska
31. mar 2014

@vlastapracharova aj mne povedala lekarka ze mi dojde ms ze mam prekrvenu maternicu a o 2 dni prisiel. Najjednoduchsie je zbehnut do lekarne,kupit test a hotovo. Podla poslednej ms by ti mal test ukazat 100% vysledok.

vlastapracharova
autor
2. apr 2014

Ahojte.takze bola som dnes u lekára pytal sa ci mi prisla ms ja som povedala ze nie!a on hned jaaj no tak to vy ste tehotna ojojjoooj to ked doteraz ste mali pravidelny vy ste tehotna a podla toho co vidim ste mala naposledy ms 22.februara ved to uz by ste mali byt v 6tyzdni a to je vidno sup idem vas pozret..pozrel ma a povedal hmm tak nie ste tehotna...chcel mi dat vyvolavacku ale ja som nechcela hovorim si pockam..neviem ale ja si osobne myslim ze kludne mozem byt tehotna teda ze som otehotnela aj pred dvoma tyzdnami neviem teda presne,ale tu nikde nie je napisane ze nie som,zaujimave jak pan doktor sa hned vyjadril k tomuto on to pocital od toho 22.febrara do dnes ze 6tyzdnov ale ja som pritom mohla otehotniet pred dvoma tyzdnami no nie?

vlastapracharova
autor
2. apr 2014

@hviezdicka111
takze bola som dnes u lekára pytal sa ci mi prisla ms ja som povedala ze nie!a on hned jaaj no tak to vy ste tehotna ojojjoooj to ked doteraz ste mali pravidelny vy ste tehotna a podla toho co vidim ste mala naposledy ms 22.februara ved to uz by ste mali byt v 6tyzdni a to je vidno sup idem vas pozret..pozrel ma a povedal hmm tak nie ste tehotna...chcel mi dat vyvolavacku ale ja som nechcela hovorim si pockam..neviem ale ja si osobne myslim ze kludne mozem byt tehotna teda ze som otehotnela aj pred dvoma tyzdnami neviem teda presne,ale tu nikde nie je napisane ze nie som,zaujimave jak pan doktor sa hned vyjadril k tomuto on to pocital od toho 22.febrara do dnes ze 6tyzdnov ale ja som pritom mohla otehotniet pred dvoma tyzdnami no nie?

simonkazga
2. apr 2014

@vlastapracharova a čo ukazuje tehotenský test?

vlastapracharova
autor
2. apr 2014

@simonkazga no test som si robila vcera a je negativny.

simonkazga
2. apr 2014

@vlastapracharova v tom prípade tehotná pravdepodobne nie si 😒

barmankaa
Odpoveď bola odstránená
Zobraz

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?mesiace tehotenstva
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre