Môžem fajčiť pri genitálnom herpese?

gaaabi
26. feb 2014

Som človek, ktorý fajčí a neviem si od toho odvyknúť, ale nie som zas nejaká tuhá fajčiarka. Včera sa mi však stala nepríjemná vec, zistili mi genitálny herpes. Všetky potrebné informácie ohľadom tohto ochorenia mám, ale nikde nemôžem dostať odpovedať na svoju otázku - smiem fajčiť pri genitálnom herpese??

cmulinko
26. feb 2014

ja len odpoviem na otazku : fajcit mozes pri akejkolvek diagnoze ktora na svete existuje...neexistuje clovek co by ta mohol zastavit ak ta tvoje vlastne svedomie a zmyslanie nezastavi.

ivec16
26. feb 2014

smies robit co chces, ak tym neobmedzujes inych, aj jest muchotravky, pit kyselinu, sypat si do oci sol... je to len tvoje zdravie a je na tebe ako s nim nalozis...

uberfrau
26. feb 2014

ty fajčíš šuškou? 🙂

janabanana
26. feb 2014

ak napíšeme že nie prestaneš? tak nesmieš.... inak nevidím suvis teda ak nefajčíš genitaliemi...

jarka721
26. feb 2014

v ktorom regione su teraz jarne prazdniny?

dena10
26. feb 2014

Záleží čo fajčíš 😀

linduska86
26. feb 2014

no moja teraz si ma pobavila som sa skoro pocikala :D:D::DD: dikes ..za dobru naladu. jasne ze mozes fajcit, pri genitalnom herpese ..t oakoby si sa pytala.. ze ked budes masturbovat ci otehotnies ??

jlp
26. feb 2014

fajcenie skodi zdraviu ... a to fajcenie, ktore zdraviu neskodi, momentalne tebe robit neodporucam 😀

stardust
26. feb 2014

myslis, ze robis cislo s fajciacou vaginou a potom si potiahnes ustami? To by som nerobila. A samozrejme, nemozes nechat nikoho lizat ta tam dole 😎

luba28
26. feb 2014

pokial sa ti z fajky bude dymit tak mozes urcite,... 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jabadaba
28. feb 2014

fajcit co ci komu co? 😀