Môžem sa znovu nakaziť?

zuzka565
3. mar 2022

Ahojte chcem sa vás opýtať či sa môžme znova nakazit covidom. My s mužom a deťmi sme boli pozitívny pred mesiacom. Mali sme dosť veľkú vírusovú nálož. A momentálne je moja mama pozitívna. Od prve príznaky jej začali minulý pondelok. Zajtra to bude 10dni. Jej priateľ bol týždeň pred ňou pozitívny. Momentálne nemá stále čuch a chuť a má kus nádchu. Zajtra potrebujem ísť ku nej s deťmi lebo si musím niečo vybaviť. Ale bojím sa aby sme od nej neodišli chorý. Dakujem

anjelicek26
3. mar 2022

Urcite nechodte k chorej mame ... to riziko sa nakazit zas je velke... bud si tie vybavovacky odloz o par dni, alebo ine strazenie...

cocolino234
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
banderaska29
3. mar 2022

ja: November delta, teraz koniec februára omicron....sestra sa nakazila mesiac po sebe 2x .

ivkazba
3. mar 2022

A môžeš mať opakovane chrípku? Angínu? Zápal priedušiek? Atď atď? Môžeš. A teda úplne rovnako môžeš mať znova aj covid. A môžeš ho mať s rovnakým alebo úplne rozdielnym priebehom.

pribinak
3. mar 2022

Samozrejme že môžeš. Určite tam nechoďte

zuzka565
autor
3. mar 2022

Ďakujem za odpovede.

pelian
3. mar 2022

Ako viem, že si to asi nechcela počuť, no môžeš sa nakaziť aj opakovane viac krát

lubbi1
3. mar 2022

osobne by som k nej nesla, lebo zbytocne ohrozite seba aj deti kedze vieme ako to funguje, ze sa mozete kludne nakazit aj viackrat.

martul
3. mar 2022

@zuzka565 kolegyňa na Vianoce prvýkrát, koncom januára repete

gondyo
3. mar 2022

Poznám viacero ľudí,ktorí mali pred mesiacom,dvoma mesiacmi deltu...teraz omicron..vôbec nemali protilátky na ochranu pre omicronom

gabci_gabca
3. mar 2022

Nešla by som, mám veľa známych, ktorí prekonali a mesiac, dva na to zase zostali pozitívni. Neriskovala by som takéto niečo.