MUDr. Peter Hrabčák - Medissimo

trish31
23. júl 2012

Prosím,máte skúsenosti s týmto gynekológom?Vďaka

mirkafi
27. júl 2012

@trish31 ahoj, ja mam skusenosti s tymto lekarom. Staral sa o mna pocas tehotenstva a tiez ma rodil. Bohuzila, musela som rodit cisarskym rezom, ale musim povedat, ze je vynikajuci operater a zaroven mal ku mne vzdy ludsky pristup na poradni. Vela krat mi poradil a tiez ma ukludnil. Je to lekar, ktory ti nebude davat medove motuzky pod nos, je realista, ale zaroven velky odbornik podla mojho nazoru. Na druhu stranu musim povedat, ze ak chces dokonalu starostlivost, pripadne porod, je potrebne mu zaplatit..

trish31
autor
29. júl 2012

@mirkafi super,dakujem 😉 A chodila si k nemu do ambulancie kam?

mirkafi
29. júl 2012

ja som chodila do Medissima na poistovnu Union. Nemala som a ani nemam kartu zakaznicku v Medissime, ale v pripade odberov sa neplati, v pripade klasickeho vysetrenia sa plati poplatok 10 eur - pokial nemas zakaznicku kartu. Kedze ja som sa s nim dohodla aj na porode - za urcity poplatok, posledne tyzdne pred porodom som k nemu chodila uz do Ruzinovskej ambulancie, posledne 2 tyzdne k nemu do nemocnice. Aj po porode som ostala v jeho starostlivosti a som s nim nadalej velmi spokojna.

abbie
29. júl 2012

áno, je to veľmi dobrý gynekológ a profík ... ja ho môžem len odporučiť 😉

trish31
autor
30. júl 2012

@mirkafi aha takze on pracuje aj v Ruzinove?Tam ma abulanciu?Ja mam Union a chodim do Medissima ale obavam sa,ze ak bude nutny raz nejaky zakrok,tak v Medissime si za operaciu vela vypyta.

@abbie vdaka,aj ty chodis do Medissima?

abbie
30. júl 2012

@trish31 chodila som k nemu iba ako tehotna na kontrolu

trish31
autor
30. júl 2012

@abbie a bol OK teda?

abbie
30. júl 2012

@trish31 uplne super, ja moze len odporucit, ma ludsky pristup, je trpezlivy a vsetko do detailu vysvetli ...

trish31
autor
30. júl 2012

@abbie super tak zvazim ci k nemu prejdem ale referencie ma velmi fajn 😉

trish31
autor
30. júl 2012

@abbie
@mirkafi baby a on robi bez zmluvy s poistovnou?Myslim v Ruzinove.

abbie
30. júl 2012

@trish31 on rodi v Ruzinove, co mne nevyhovovalo, preto som porodnika mala ineho

abbie
30. júl 2012

@trish31 ako co konkretne myslis bez zmluvy?

trish31
autor
30. júl 2012

@abbie ze sa u neho plati kompletne vsetko

abbie
30. júl 2012

@trish31 ako za porod sa plati kazdemu zazmluvnenemu gyn. ... dako okolo 150 €, ale samostatny porod ti hradi poistovna predsa

trish31
autor
30. júl 2012

@abbie nie,nie,ja som myslela klasicke vysetrenia 😉

abbie
30. júl 2012

@trish31 no sak samozrejme, ja som platila 25 € za vysetrenie, je to Medissimo, nie Antolska 😀

trish31
autor
30. júl 2012

@abbie ja som pochopila ze si chodila do ambulancie v Ruzinove-to som chcela vediet kolko sa plati.Do Medissima chodim takze s tym nemam problem🙂

abbie
30. júl 2012

@trish31 aha, no ja som chodila za nim do Medissima, myslim, ze v Ruzinove je to u neho za rocny poplatok, ale to uz neviem isto

mirkafi
30. júl 2012

ahojte, on ma mabulanciu sukromnu aj v Ruzinove a tam sa plati rocny poplatok (neviem, tusim okolo 300 E) alebo potom kazde vysetrenie zvlast (ak je to s UZV, tak 20 E tusim). Ale ja som k nemu chodila do Medissima a ked sme sa dohodli na tom, ze ma odrodi (samozrejme suma za porod je vyssia ako pisala abbie lebo on ide podla svojho cennika sukromnej ambulancie, tak uz nechodila do medissima, ale zadarmo k nemu do ambulancie v Ruzinove, pretoze hned pri nemocnici byvam. Tiez som rodila v Ruzinove, pretoze on je porodnikom v Ruzinovskej nemocnici, ale ja som aj v Ruzinove rodit chcela - kvoli tomu, ze tu byvam, ale aj kvoli referenciam. V medissime ides na poistovnu union a tym padom platis len ite vysetrenia (10 E), pri ktorych ti nebudu robit odbery. Ak by si sa s nim chcela dohodnut na porode (treba to povedat co najskor), tak mozes k nemu chodit aj do polikliniky v Ruzinove bezplatne.

mirkafi
30. júl 2012

este jedna vec - to, co som vysiie napisala sa tykalo starostlivosti o mna. Samozrejme je to individualne u kazdej baby, takze ak sa rozhodnes ist k nemu, je potrebne sa s nim najskor dohodnut, ze akustarostlivost od neho chces, kam chces k nemu chodit a on ti povie, ze ako si to predstavuje on a kolko to bude stat. V kazdom pripade je to podla mojho nazoru skvely odbornik a ja som s nim velmi spokojna. Taktiez som chodievala ako tehotna cvicit k jeho zene tehu cvicenia do Probiosu a tiez je to skvela zena, ktora vo vela veciach suvisiacich s porodom a samotnym tehu vie poradit - tiez odporucam..

trish31
autor
31. júl 2012

@mirkafi ja mam Union,chodim do Medissima na vysetrenia.Takze ak to spravne chapem,ak k nemu zacnem chodit, platim len 10 €-klasika,ak by bolo potrebne ma napriklad operovat alebo podobne,moze to urobit aj v Ruzinove,ale za to platim?Pretoze operacia nie je lacna zalezitost,preto ma konkretne toto zaujima
@abbie

mirkafi
31. júl 2012

neviem o akej operacii hovoris. V ktorom mesiaci tehu si? Ak chces, aby bol pri tvojom porode - ci uz klasicky alebo cisarskym rezom (ak to bude nutne), plati sa za to (aj za jedno, aj druhe). Ale o tom vsetkom sa s nim musis porozpravat a dohodnut. Ked k nemu chodis, pozna predbezny termin tvojho porodu + zdravotny stav a viete sa dohodnut v pripade, ze nebude niekde na dovolenke alebo na nejakom seminari a podobne. Takze ak ho chces za porodnika, musis sa s nim co najskor porozpravat a dohodnut - o termine, cene a podobne. On ti vsetko vysvetli a povie ti aj svoju predstavu.

trish31
autor
1. aug 2012

@mirkafi ja nie som tehotna 🙂 Chcem ho zatial klasicky len ako gynekologa,nie ako porodnika 🙂

mirkafi
1. aug 2012

ahaaa, tak potom to meni vec. nielen ako porodnik, ale aj ako gynekolog je dobry. mozes k nemu chodit radsej do medissima na tu poistovnu union lebo sukromna ambulancia funguje len po veceroch a 2 dni v tyzdni tusim. takze v medissime to mas bez cakania a na presny termin.

trish31
autor
1. aug 2012

@mirkafi konecne sa chapeme 😉 A v Medissime to funguje ako s operaciami nevies?Vies,ze napriklad budem mat indikovanu laparoskopiu,tak kolko u neho za to platim 😉

mirkafi
2. aug 2012

tak to ti neviem vobec povedat, pretoze ja som taketo vykony nikdy neabsolvovala a preto som sa o to ani nezaujimala. To sa musis opytat priamo jeho alebo skus zavolat na recepciu, oni ti povedia podla cennika. Ale medissimo je spickovo vybavena nemocnica so vsetkou technikou - viem to lebo to tam vsetko dodaval moj partner, takze ak sa k tomu prida este dobry operater, malo by to byt ok. Pripadne sa s nim porad ci by bolo vhodne operovat tam alebo v Ruzinove (ak to bude mozne) a co by to stalo keby si chcela ako operatora vyhradne jeho ci uz na jednom alebo druhom mieste.. Daj vediet ako si dopadla.

vvia
2. aug 2012

mne zachranil dieta ked som skoro potratila v 14tyzdni som mu za to vdacna len vdaka nemu v sobotu zacnem 21tt

trish31
autor
3. aug 2012

@mirkafi dakujem ano zavolam si a zistim.Dakujem za pomoc

backorka
3. aug 2012

@mirkafi len 3D ultrazvuk im chyba 😉

vvia
3. aug 2012

@backorka presne 🙂