Nadmerné potenie a nedostatok minerálov v tele

lia09
18. mar 2014

Ahojte,niekde som citala,ze ked sa clovek nadmerne poti,vylucuju sa aj potrebne mineraly a je dobre ich doplnit.No a kedze ja sa potim nadmerne nonstop 😠 tak asi by bolo vhodne daco doplnit 🙂 .Lenze vobec netusim ake a v akej forme.Urcite su dobre mineralne vody,ale neviem ci to staci.

jenny2009
18. mar 2014

mineralne doplnky v podobe sumivych tabliet,alebo vitaminov

luciaxy
18. mar 2014

A bola si s tym u lekara? Mozno by nebolo odveci urobit krvny obraz. Ak si chces kupit nieco vitaminove, tak sa porad v lekarni. Hlavne si nekupuj nic lacne v supermarketoch.

lia09
autor
19. mar 2014

@luciaxy jasne u lekara som bola ci to nie je stitna zlaza a tak.Ale vysledky su v poriadku.U mna je potenie psych. povodu 😖

radulka77
20. mar 2014

ahoj, ak ti lekár vylúčil zdrav.problémy iného charakteru ako pôvodca či spúšťať nadmerného potenia tak v tom prípade odporúčam Microsilver deo guličku, ktorá likviduje mikroorganizmy pri potení a tým pádom pot má neutrálny zápach, no a tie minerály treba dať pozor aké.. ja odporúčam Pro balance minerály obsahujúce draslík, vápnik, horčík, molybdén, sodík, meď a chróm. Dôležitá je aj vstrebateľnosť minerálov! Tieto konkrétne sú výborné aj na odkyslenie organizmu a pre kojacie mamičky ktorým odchádzajú minerály z tela do mliečka a začnú padať vlasy a kaziť sa nechty.. Ak chceš viac info kľudne napíš do IP 😉

maca283
21. mar 2014

@lia09 Ahoj Ak možem poradiť tak basico od firmi just Obsahuje mineralne a stopove prvky Ako napr vapnik horčik draslík zinok a mnoho dalších Ak mas zaujem napisala by som ti o nom potom viac naco všetko pomože