Nárok na kúpeľnú liečbu

ira25
17. mar 2022

Kto po prekonaní absolvoval kúpeľňu liečbu?
Mam nárok len by som chcela vedieť do ktorých kúpeľov ísť a tak budem rada ak má niekto skúsenosť ktoré si vybrať....a či zdravotná mi určí bez možnosť si vybrať?
Vďaka za každú odpoveď týkajúcej sa témy.

viestta
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ira25
autor
17. mar 2022

@viestta Ďakujem tak turistiku už nemusím ,ale Tatry mám rada,no skôr kúpele kde sa liečia aj iné diagnózy

lady083
17. mar 2022

A bola si hospitalizovana? Moji rodicia idu do Bardejova, otec bol v nemocnici a ide na Acko, cize mu to preplaca poistovna ale mame nie, lebo nebola pocas covidu v nemocnici. Plati si sama cely pobyt, lekar ju dal ako sprievod, kedze otec bez nej nemoze ist. A kamarat bol v Tatranskej Polianke a chvalil si.

ira25
autor
17. mar 2022

@lady083 áno mala som ťažký Covid,ležala som na Covidovej Jiske.

ira25
autor
17. mar 2022

@lady083 do pol roka musím požiadať..po akej dobe kúpele schválili vaším a mohli si vybrať,alebo im určili kam pôjdu.

lady083
17. mar 2022

Covid mali v novembri, podavali to koncom januara. Mohli si vybrat ale mama kvoli tomu volala na vszp kde sa riesi kupelna liecba a k ziadosti pripojila preferovane miesta, vyberala si podla jej dennej sadzby. Chceli tu Polianku ale tam bolo na den cca 60€ a ten Bardejov 35€. Len ked jej to schvalili, zistila, ze je to bez procedur, takze si bude musiet platit. Kamos si tu Polianku velmi chvalil. Drzim palce, nech Ti to pomoze.

ira25
autor
17. mar 2022

@lady083 Ďakujem, najskôr som rozmýšľala že Tatry, lenže tam asi zamerané len na pľúca a ja , že v iných kúpeľov liečia napr.srdce, pohybové a pod .

ira25
autor
19. mar 2022

A je tu niekto kto bol v kúpeľoch v Lúčkach?
Hlavne ma zaujíma aké je ubytovanie a či je možnosť byť ubytovaná kde je všetko po ruke,strava a procedúry.

ira25
autor
19. mar 2022

@lady083 ja si myslím, že v bardejovskych kúpeľov budú spokojní..dobrá strava , procedúry aj ubytovanie a pekné prostredie.
Kde budú ubytovaní... najlepšie je Ozón.

bubblies
19. mar 2022

@ira25 Lúčky sa mi zdá sú orientované skôr na gynekologické

ira25
autor
19. mar 2022

@bubblies áno gynekologické, pohybové, onkologický a aj Covid...

lady083
19. mar 2022

@ira25 ano su v Ozone, dakujem za info.