Nežiaduce účinky po 2.týždňoch po prvej dávky covid vakcíny

alenamihal
31. júl 2021

Ma niekto skusenosti ,ze po 2.tyzdnoch mal bolesti hlavy,navaly tepla a potom zima a citil sa slaby ????

majkappp
31. júl 2021

nebude to skor viróza? U nás v okolí je ich teraz neúrekom...

s_a
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dzulli1980
31. júl 2021

@alenamihal Áno, obaja s mužom sme mali ... ja na 10. deň teplota do 38 st., hnusný dráždivý kašeľ, asi pol dňa som mala pocit, že sa neviem poriadne nadýchnuť ... muž na 8. deň teplota do 38 st., hnusný dráždivý kašeľ a sopliská hnusné zeleno-hnedé ... boli sme aj na testoch, obaja negatívni ... a ako to prišlo, tak to odišlo.

c_est_la_vie
31. júl 2021

Ja som mala, ale iné, no tiež vyše 2 týždňov. Riešila som s lekárom.

alenamihal
autor
1. aug 2021

@dzulli1980 no presne to ma aj moj muž..najskor ho len v hrdle skrabalo a sopli vo velkom,to preslo a teraz teplota a je malatny...

alenamihal
autor
1. aug 2021

@c_est_la_vie a lekar co na to ??? bola si aj uz na druhej davke ??

c_est_la_vie
1. aug 2021

@alenamihal napíšem správu, nechcem tu besnit davy 😃

brita7777
1. aug 2021

O ktoru vakcinu sa jedna ?

alenamihal
autor
1. aug 2021

@brita7777 moderna

mogaa
1. aug 2021

@alenamihal kludne to môže byť NU z vakcíny.....ono toto ti nikto nepovie lebo sa to nedá ani potvrdiť ale ani vyvrátiť....mne zomrela mama do 2týždňov od podania Pfizeru na zlyhanie srdiečka(EKG mával vzdy ok), až teraz vyšlo najavo že v ojedinelch prípadoch môže spôsobiť miokartitídu(čiže zápal srdcového svalu) a ten môže poškodiť srdce.....ono tak ako je lotéria Covid, tak je lotéria očkovanie....nie som proti očkovaniu, súhlasím že riziko je minimálne ale veľmi veľmi ľutujem že som mamu dala očkovať.....sestre teraj hematologička hovorila že tieto vakcíny vytvárajú mikrokrvné zrazeninky ktoré sa správajú trochu inak ako bežné zrazeniny a účinok sa môže prejaviť aj za mesiac...

alenamihal
autor
4. aug 2021

Tak nakoniec manzel dostal Covid a nie je to z ockovania ...

portret7
4. aug 2021

@c_est_la_vie napis verejne, mna to tiež zaujima.

gigie24
4. aug 2021

@c_est_la_vie Davy su uz zbesnene 😁😁😁

majkappp
4. aug 2021

@alenamihal vážim si, že si nenechala "búriť" davy, ale objektívne napísala, že to nie je NU, ale samotný covid. MAnželovi prajem, nech má čo najľahší priebeh a čo najskôr je fit!

portret7
4. aug 2021

@mogaa mám, otcov, bratov, sestier, ktorí uz nie su medzi nami z dôvodu očkovania pribúda, veľa ľudí už má žiaľ takéto prípady v rodine…ale osudy “jednotlivcov” sú interpretované ako minimálne s prevažujú nad rizikami…a uvažujem nad tým, ako môže niekto napisat, že riziko je minimálne, keď mu zomrie rodič…smutne😔

c_est_la_vie
4. aug 2021

@portret7 3 dni po vakcine tepovka okolo 110 v sede, 150 pri beznej chodzi. Bolesti na hrudniku, problémy s dýchaním. Najprv mi našli zníženú funkciu štítnej žľazy, potom ešte prolaps chlopne ( ktorý je vraj dedičný, ale až po vakcíne sa prejavil). Dostala s lieky, 2 t bolo fajn, dnes opäť problémy ( pochybujem že ro má súvis ale včera som bola na rtg a odvtedy).
Na druhej strane, z celého môjho okolia sú všetci dospelí očkovaní a som jediná s problémami.

brita7777
4. aug 2021

@portret7 z dovodu ockovania ci covidu ?

portret7
4. aug 2021

@c_est_la_vie uff…držím palce, nech sa ti čím skôr polepší

portret7
4. aug 2021

@brita7777 očkovania😔

anel000
1. feb 2022

@c_est_la_vie dobry den, ako sa mate teraz? Mam podobne problemy po 1.davke vakciny....