Niťový lifting

zsuzsuka
5. mar 2018

Dievcata, mate skusenost s nitovym liftingom tvare?dakujem

shades3
5. mar 2018

Ahoj, moja mamca si dava pravidelne a super vysledky..

zsuzsuka
autor
5. mar 2018

@shades3 fakt..tak to ma tesi...ako casto si ich chodi aplikovat? Neovisne ta tvar este viac? Dakujem krasne za odpoved

jeennyv
5. mar 2018

@zsuzsuka ked sa na to das uz musis chodit stale nemozes prestat, vtedy to ovisne, ked prestanes a vtedy za mna je to hnusne

shades3
6. mar 2018

@zsuzsuka no nemalo by - ona si to dava praveze potom vzdy este na ine miesto 🙂 vobec jej neovisa, to cim dlhsie mas, tym viac sa to obaluje kolagenom, takze praveze by sa nemalo stat, ze ti znovu ovisne.. ona bola tusim trikrat, po priblizne pol roku, ale najprv si dala od brady smerom k usiam, lebo tam to viselo najviac, teraz je to fakt velky rozdiel, potom si dala k licnym kostiam, a treti krat tusim dakde pri cele ci co.. ja uz to ani nesledujem, chce byt za mladicu 🙂 🙂 🙂 ale bude mat 67 a vobec nevyzera, toto fakt super pomohlo a ani nemusela ist pod noz.. podla mna je to dobre, my mame v rodine take tie psie ovisliny od brady k usiam, a uz sa len tesim, ze po porode si dam aj ja, ked schudnem 😂😂

miselyn
24. apr 2019

@shades3 Prosím viete sa mamy opýtať, kde to podstúpila a o aké nite ide? Lebo je viac druhov. poprípade cena.Dakujem.

shades3
25. apr 2019

@miselyn jasne, opytam sa aj na cenu aj kde 👍

orenda
22. okt 2019

shades3, pise sa ze efekt trva 2-3 roky. Ma ich mama uz tak dlho?

shades3
22. okt 2019

@orenda ahoj, ano ma, a uz sa rozhodla, ze uz jej to nestaci, a chce normalny lifting...

shades3
22. okt 2019

@miselyn prepac, ja som ti neidpisala.. Chodila k dr. Feix, ale ta uz neberie vraj novych pacientov, a potom na Interklinik. Cena podla typu a poctu niti, zvykla si dat dake zubkovane 2-3 do kazdej strany, a okolo 200 az 400 eur za sedenie to bolo... To uz by na ten lifting aj mala, keby to strkala do ponozky.