Odstránenie kožných výrastkov

endymedekova
16. aug 2014

Dobrý deň. Chcela by som sa spýtať, či tu niekto má skúsenosti s odstranovaním kožných výrastkov doma. Priateľ ich má na krku a hrudi, aj na brade, vadia mu pri holení. Sú ako malé guličky. Čítala som, že sa dajú odstrániť napr. potieraním jablčným octom, alebo lakom na nechty, prípadne odstrihnúť, ale ale to radšej nechcem skúšať emoticon poradíte mi prosím?

emily76
16. aug 2014

@endymedekova ja som si to nechala odstranit u koznej, trvalo to cca 10 minut. Zaplatis podla toho, kolko ich ma...ale nebolo to drahe. A mam pokoj.

endymedekova
autor
16. aug 2014

@emily76 tiez som chcela, aby siel ku koznej, ale jeho dostat k nejakemu lekarovi je obtiazne :/ ma ich dost, vyse 20,tak ci nahodou to niekto neskusal odstraňovať doma 🙂 ale dakujem 🙂

mihula
16. aug 2014

@endymedekova ja som si kupila v lekarni Duofilm,par krat potrela a same od seba to poodpadavalo

endymedekova
autor
16. aug 2014

@mihula a to nie je len na bradavice? Lebo toto su take tie gulocky,co vyzeraju ako znamienka

mihula
16. aug 2014

nie,ja som sa dr.pytala ci je to aj na bradavice a ona mi povedala,ze na bradavice je to slabe,ale,ze presne na take kozne vyrastky.Ja som si ich odstranila na krku pod retiazkou a dve pod pazuchov,neboj ponatierat par krat a ani nezbadas kedy to same odpadne

drobcek26l
16. aug 2014

Aj manžel to mal a pomohol Duofilm

endymedekova
autor
17. aug 2014

Super, dakujem velmi pekne, zajtra to pojdem kupit 🙂

endymedekova
autor
19. aug 2014

@mihula @drobcek26l ako ste to pouzivali? Iba ste to natierali? Koľko krat denne? Dakujem vopred za odpovede 🙂

mihula
19. aug 2014

@endymedekova vo flasticke je maly štetec,tak tym som si to natrela,co ja viem kolko krat?Par krat,a vzdy vecer ked som sla spat a natierala kym som ten vyrastok videla.A vlastne po sprche a utierani to same odpadlo,ani som nevedela kedy

drobcek26l
19. aug 2014

@endymedekova Manžel si to natieral ako kedy, niekedy cez deň ale hlavne večer pred spaním keď sa okúpal. Myslím že mu to trvalo asi niečo cez týždeň pokiaľ mu to zmizlo

endymedekova
autor
20. aug 2014

Ďakujem, uz sme zacali natierat,zatial jedno male odpadlo 🙂 len ho to stipe,snazim sa to natierat tak, aby sa to normálnej koze nedotykalo,lebo ju ma trochu podrazdenu. Ale dufam, ze to cim skor zide 🙂 @drobcek26l @mihula

mihula
20. aug 2014

@endymedekova ano presne tak,ak je male tak to rychlejsie odpadne,ale neboj aj mna tie vačšie potvory štipaly.Treba sa tomu ozaj povenovat a bude z neho fešak 🙂

partagnan
16. sep 2016

Ja som natieral lakom 2 týždne jak blázon, jediné čo som získal boli zalakované boxerky. Je. to celé len humbug, s tým tlakom.

partagnan
16. sep 2016

Čím sa dajú odstrániť fibrómy ale fakt, nech píše ten čo má s tým osobnú skúsenosť. Ďakujem.

partagnan
19. jan 2017

Už netreba, už som ich odstránil. Jednoducho som ich odstrihol. Skúšal som nalakovať lakom na nechty - blbosť, nič nezaberalo tak som sa naštval...

oravienka1
11. apr 2018

Poradte, ako ich odstrániť na očných viečkach, sú to predsa oči,,,,,

tarapaper
4. jún 2019

@mihula dobry deň za koľko vám asi fibromy odpadli ?

bounties
11. dec 2020

@oravienka1 zistili ste?

oravienka1
26. dec 2020

@bounties nie,,,

cirilinka
25. feb 2024

Dobrý večer,prosím vás,bol z vás niekto si dat odstrániť fibrómy okolo očí v nemocnici vBojniciach?Zaujíma ma cena,ďakujem