Odstránenie znamienka v Piešťanoch

scrabble
15. nov 2013

Potrebujem, alebo lepsie povedane chcem, si dat odstranit dve znamienka na tvari. Obe dost velke. Mam ale mensi problem. Po jednom davnejsie odstranenom znamienku mi zostala dost viditelna jazva a preto sa obavam ze mi zostanu jazvy aj na tvari. Uvazujem preto o ich odtraneni na plastickej chirurgii. Mate niekto osobnu skusenost a viete popripade odporucit nejakeho odbornika v Piestanoch ? Na tie znamienka som uz zvyknuta ale cim som starsia tym som skaredsia 😀 a rada by som sa nejako vylepsila 🙂 😀 Ale mam z toho aj dost velke obavy. Mozete mi poradit aj cez sukromnu postu. Vopred dakujem za vase skusenosti.

marianna1985
16. nov 2013

kamaratka bola tu http://medicentrumpn.sk/ a bola veeelmi spokojna nielen s pracou, ale aj pristupom 🙂

scrabble
autor
18. nov 2013

@marianna1985 Dakujem, tiez si nechavala odstranit znamienka na tvari? Nezostali jej jazvicky?

marianna1985
18. nov 2013

@scrabble Ostali ale velmi jemnejazvicky, mala to pod okom, ale staci trocha make upu a nieje to vobec vidno, dokonca ak si da v zime kvalitnejsie krem nereaguje jej to ani na zmenu teploty

lenka1311
18. nov 2013

ahoj ja som bola u doktora Niepela v PN . Vynikajúci.......odstaňoval mi vyčnievajúce znamienko z tváre a nič tam nemám. Aj mama bola u neho a tiež nič.

scrabble
autor
19. nov 2013

@marianna1985
@lenka1311 dakujem dievcata. Som stale viac a viac rozhodnuta zbavit sa ich 😉