Opakujúce sa parazity aj po preliečení, čo s tým?

katusiatenko
2. nov 2019

Má niekto skúsenosť zo stále sa opakujucimi parazitmi aj po preliečení?

arcticcode
2. nov 2019

@katusiatenko Koznymi, crevnymi?

katusiatenko
autor
2. nov 2019

@arcticcode crevnymi

ciernysokol
2. nov 2019

A ktorymi konkretne?vacsina sa po prelieceni antiparazitikami vrati (resp.doliahne, lebo na vajicka su lieky neucinne), niektorych je zbavit sa ozaj tazko,niektorych az nemozne ( echinokok) pri bezne sa vyskytujucich nie je cielom zbavit sa ich uplne,ale dostat ich pod kontrolu. Najcastejsie ziju v prostredi,ktore im to dovoluje, ktore je nachylne na choroby.z mojej skusenosti,klasicke antiparazitika su dobre na akutny stav,nie na dlhodobe liecenie.

katusiatenko
autor
2. nov 2019

@ciernysokol mrle😭

ciernysokol
2. nov 2019

@katusiatenko 🙂))))))) tak to nic vazne nastastie.stacia prirodne veci,oresak americky bol na toto dobry.aj maly to bral a ok.da sa vygooglit,co este,ale myslim,ze ten oresak bol najlepsi.vy ste mali asi vermox

judar
2. nov 2019

Mrle?...netreba jest cukrove veci!!!..cukor ich zivi a napomaha k rozmnozovaniu....treba zaviest cesnak...strucik rano strucik vecer aleno aj naobec a praktizovat aspon mesiac kym vsetky neodidu do stolici....ale dobre kombo je aj cesnakovat a klistyr ...pri klistyre nebudu mat tolko casu sa namnozit ked ich cesnak vyzenie

katusiatenko
autor
2. nov 2019

@ciernysokol ano vermox ale tahá sa to už skoro rok

katusiatenko
autor
2. nov 2019

@judar dakujem krásne😉

katusiatenko
autor
2. nov 2019

@ciernysokol ako dlho alebo kolko ml treba využívat?dakujem

ciernysokol
2. nov 2019

@katusiatenko ja som brala oresak americky,extra silnu tinkturu,mozem odfotit,ale maly tam teraz spi,podla navodu,30 kvapiek asi,rano vecer.maly bral oresak tablety,boli slabsie.ale kludne by som mu dala aj tinkturu polovicnu davku.vyminala som pol flasky.odvtedy pokoj.je pravda,ze ich cukor zivi,ale bohuzial vyradenie mi nepomohlo,cukor je aj v chlebe,cestovinach,ryzi,takze pre dieta nemozne uplne vyradit.ten cesnak je fajn,da sa aj jest.na parazity je plno veci,klinceky,cesnak,palina,ale najvacsi zaber ma ten oresak.akurat treba dat pozor,kamaratka,co mi ho odporucila,ma vela parazitov,ked brala tinkturu,kadeco jej to pozabijalo a mala detoxikacne priznaky,boleli ju creva a bola unavena prve dni.mne nebolo nic,ani malemu a dalsej kamoske tiez nic.a treba to brat naraz vsetci v rodine,aby ste sa nekontaminovali zas navzajom.

arcticcode
2. nov 2019

Klystyr by som nerobil, je to neprirodzeny zasah do organizmu. Este caj z paliny pravej, ale pozor, kontrolovane davky, nakolko je jedovata. Cakanka tiez ma efekt.

katusiatenko
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
katusiatenko
autor
3. nov 2019

@arcticcode dakujem

katusiatenko
autor
3. nov 2019

@ciernysokol dakujem a poprosím fotku toho orešaku ak sa vám dá🙂

ciernysokol
3. nov 2019

vpravo tablety

ciernysokol
3. nov 2019

nejde mi poslat fotku

ciernysokol
3. nov 2019

@katusiatenko
https://www.naturalinfo.sk/Produkty/Odcervenie-...
Tu je link.chcete aj na tie tablety?trochu je problem s tym velkym balenim,lebo obsahuje 4ks,ja som pre seba vyminala z jedneho kusa polovicu,kupovala som s kamaratkou na polovicu.

katusiatenko
autor
3. nov 2019

@ciernysokol 😍dakujeeem

nikitita
23. jún 2020

@katusiatenko Ja som ich mávala ako dieta často. NevieM prečo. Ale po nejakej dobe to prešlo ani som nezbadala ako. No vtedy keď som ich mala, mama mi dávala jesť tekvicove semiacka. No nie bielene. Ale aj s tou tvrdou šupkou 😇 zaberalo to. Už potom vždy ked sa objavili, sama od seba som po nich siahala. A mama hned vedela, O čo ide 😏

katusiatenko
autor
23. jún 2020

@nikitita dakujem

mirka7777
16. apr 2022

@ciernysokol dobry vecer. Mohla by som sa spytat v minulosti ste tu pisali ohladom problemu s mrlou detskou. Zbavili ste sa ich nakoniec? Ak ano co vam pomohlo prosim vas?

ciernysokol
17. apr 2022

@mirka7777 zaujimave, ze prave teraz pisete 🙂 alternativna doktorka, kam chodim, malemu namerala hlisty. Aj minule aj teraz. Viac som googlila a hlisty sposobuju skripanie zubami v noci (skripe strasne, ale priserne), tiez robia intoleranciu mlieka (netusila som!). dala som mu ten stary oresak, co mi odvtedy ostal doma. Pomohlo. Dokonca som v8dela aj v stolici biele bodky. Teraz uz tyzden nedavam a zacal trosku skripat zubami zas, ale malo, tak este nasadim. Neviem, akesu intervaly mnozenia a liahnutia, da sa pogooglit. Za mna zatial najucinnejsi orech americky.

mirka7777
27. apr 2022

@ciernysokol kupila som ten oresak cierny tinkturu no citam ze nieje vhodny pre deti. Kolko ma vas syncek rokov a aku davku ste mu davali?moj uz s tym bojuje 2roky stale v pravidelnych intervaloch bezozmeny

ciernysokol
27. apr 2022

@mirka7777 ma 6.nie je vhodny pre deti, lebo je tam alkohol. Kupte bud tabletky alebo nechat vyparit alkohol alebo zaliat horucou vodou. Skuste pogooglit, ako sa davaju tinktury detom. Moj jedol tabletky a teraz tinkturu, nechavam odparit cez noc, zalievam horucou vodou, viac to neriesim.

atika11
14. aug 2022

@ciernysokol dobrý deň prosím vás mohli by ste mi poslať link na tie tabletky proti parazitom,ktoré sú vhodné pre deti?Ďakujem.

ciernysokol
18. aug 2022

@atika11 hmmm,neviem presne uz,od akej firmy to bolo,ale skus pogooglit oresak tablety alebo orech americky tablety.deti nemozu tinkturu kvoli alkoholu.

atika11
18. aug 2022

@ciernysokol ďakujem veľmi pekne za odpoveď.Našla som aj tinktúru bez alkoholu...myslíte,že by mohla byť účinná a aj vhodná pre deti Ďakujem.

ciernysokol
21. aug 2022

@atika11 ano.isto.treba skusit.oresak nezabija vsetky parazity,ale vela z nich.ziaden liek nedokaze zabit vsetky.niektory je na pasomnice,iny na ploche,iny na oble cervy.je dolezite posilnovat imunitu.

vifonik
19. sep 2022

Prosím vás, tým čo sa opakovali mrle, čo vám pomohlo?

mirka7777
20. sep 2022

@vifonik dobry vecer. Nam po 2rokoch boja s mrlami a neustaleho uzivania vermoxu zabrala az navsteva detskej infektologicky ktora nam zmenila liek na zentel. Preliecena naraz cela rodina 2 davkami.