Operácia kŕčových žíl a menzes

natakar
19. mar 2015

Prosím Vás pekne, je tu niekto kto bol operovaný a mal menzes? Ja mam ísť zajtra a dnes som dostala ☹ 🙂 Som z toho nešťastná, lebo raz som mala už operaciu preloženu a teraz toto! Idem na krčové žily, prosim poradte

natakar
autor
19. mar 2015

ten usmievavy smailik je nedopatrením

maminecka2
19. mar 2015

Ahoj, určite to nie je vhodné, myslím si že ťa nevezmú, celé telo má vyššiu tendenciu ku krvácaniu, a ani by si sa necítila komfortne. My sme pacientky vždy preobjednávali. Hold stane sa, nervy su nervy, nič s tým už nenarobíš. Do tretice všetkého dobrého!

sakura77
19. mar 2015

Informuje sa u anesteziologa kam pôjdeš. Ja som tiež išla na operáciu ramena a zrovna mu mala vyjsť a povedali mu že z ich hľadiska to nevadí, že kľudne môžem tampón dať. ..ale tak z toho stresu pred operačného mu došli až po😀

maminecka2
19. mar 2015

Predpokladám, že operácia ramena bola laparoskopicky, to je trošku iný prípad, ale verdikt vyrieknu až operatéri abo anestéziológ.

nella5
19. mar 2015

@natakar Ahoj, hned tam volaj a povedz im to, pretoze ja som tiez po jednej operacii a hned ked ju dr planoval tak ako prve sa pytal kedy mam dostat menstruaciu, pretoze pocas menstr.sa nema operovat, takze ma objednal hned ako mi skoncila. Drzim palce nech je vsetko v poriadku 🙂

sakura77
19. mar 2015

@maminecka2 Áno laparoskopicky.tak asi preto to nejak nevadilo no.

janinah
19. mar 2015

operácia ciev a menštruácia- neriskuj,určite to povedz ráno pri príjme,zrejme ťa operovať nebudú

natakar
autor
19. mar 2015

ďakujem dievčata za rady, uvidim rano čo bude, ale som dosť sklamaná, že to tak vyšlo 😢