Operácia krčových žil bez platenia

julicka80
17. sep 2023

ahojte
som z Trenčína a v nemocnici mi povedali , že neoperuju kŕčové žily lebo nemaju personál
Chcem sa spýtať, kde Vás operovali bez priamej platby a bolo ste spokojné

maminkadeticiek
17. sep 2023

To vobec niekde robia zadarmo?

nikolca
17. sep 2023

@julicka80 zadarmo???🤣🤣🤣

sara07
17. sep 2023

odstránenie krčových žil sa nerobí len operaciou samotnou, väčšinou je sklerotizaciu laserom, ešte jeden druh neviem presne nazov a veru pod 200€ nejde ani jedno
ak chceš klasiku operaciu krčových žil chirurgia skus štátne nemocnice ,fakultne

mofa
17. sep 2023

@julicka80 v nemocniciach sa bezne operuju krcove zily. Zadarmo. Prave prichadza obdobie takych operacii kedze je po lete.vyber si nejaku. Objednaj sa tam na cievne a dohodni si termin. Sklerotizacia co sa tu spomina riesi len esteticky problem.

deti95060810
17. sep 2023

pri zadarmo ťa uspia a pri laserom len oťapkajú liekmi - o 2 hod. ideš domov.

julicka80
autor
17. sep 2023

@nikolca ano zadarmo klasicky vytrhnutim sa robia bežne 😂😂😂

julicka80
autor
17. sep 2023

@mofa ano klasicky potrebujem -mam aj doporučenie od lekára cievneho len potrebujem vedieť kam🤔čakala som letne obdobie ked sa to nerobi a teraz to prestali robiť v Tn tak hľadám inu nemocnicu

julicka80
autor
17. sep 2023

@deti95060810 laser nepotrebujem -žila je veľká a treba ju rezať

alickapusinka
17. sep 2023

Zadarmo čosi snívaj. Bratrancova žena teraz bola platila. Do štátneho by čakala aj rok. Bola v súkromnom platila niečo okolo 700 eur na operáciu.

slavomira236
17. sep 2023

@alickapusinka ja som sa u nas len na cievne objednavala na konci juna a objednali ma na februar. A to len na vysetrenie som myslela ze v zime stihnem operaciu smola az dalsiu zimu mozno

mofa
17. sep 2023

Skus nemocnice v zilinskom kraji alebo vychod.

julicka80
autor
17. sep 2023

@alickapusinka štátne ma zadarmo

alickapusinka
17. sep 2023

@julicka80 áno ale už ju tak boleli nohy že nevládala chodiť .A ak sa informovala vyše roka čakacia doba. Ak ťa boli tak že by si nevládala chodiť tak by si išla j do súkromného.

alickapusinka
17. sep 2023

@slavomira236 sú strašne čakacie doby. Máš pravdu. To už ak veľmi boli ako bratrancovu ženu že už nevládala chodiť tak aj zaplatila čo mala robiť.

bubbiik
17. sep 2023

@julicka80 Žilina by mala v pohode robiť a bratovej manželky mama dostala termín na koniec novembra minulý týždeň v ZA v nemocnici