Opuch na nohe

7. máj 2023

Prosím vás, z čoho môže byť takýto opuch? Jeden deň sa dá na tu nohu chodiť, druhy deň nie. Vpich napr od včely tam žiadny neni. Je to horúce, opuchnuté. Dávaná octanova mast, bylinkovy extrakt s liehom
framykoin - nepomohlo nič.

babulkomale
7. máj 2023

Ja som mala nieco podobne ako reakciu na antibiotika.

autor
7. máj 2023

@babulkomale ďakujem ale antibiotike žiadne nebrala ani neberie

jana65l
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dankagirl
7. máj 2023

Bežte na pohotovosť môže to byt tromboza
Ak je to teple a opuchnuté
Ja som to tak mala pred mesiacom a upchsvala sa mi cieva v stehne bola som 2 týždne v nemocnici a picham si clexane a beriem lieky ešte k tomu mám týždeň do pôrodu

macekovam
7. máj 2023

@dankagirl ahoj z akeho dovodu sa upchavala cieva?

dankagirl
7. máj 2023

@macekovam maly mi tlaci na cievy

autor
7. máj 2023

Veľmi tu strašíte. Nikoho nič iné nenapadá len trombóza?

livuska124
7. máj 2023

Mne to skôr pripomína zápal žily.

macekovam
7. máj 2023

mna este zlomenina.. unavova

macekovam
7. máj 2023

alebo ruza?

lucia851
7. máj 2023

S tým utekaj na pohotovost

dilino
7. máj 2023

aj ked nie sú obličky dobre nefunguju opuchne noha alebo ruka z ničoho nič.

babulkomale
7. máj 2023

To je neuveritelne, chcete nazory z internetu ale nepozdava sa vam ze ludia napisu tromboza a vadi vam ze "strasia".
Radsej ist zbytocne ako neskoro.
Tak sedte doma, citajte internet a cakajte co sa stane.

autor
7. máj 2023

@babulkomale všetky názory a príspevky si cením. Ale so všetkou úctou - ženy sú tu schopné s dvoma vyrazkami na zadku odporučiť vytočenie 155 alebo urgentný presun na pohotovosť. Často sa tu veľmi ale veľmi preháňa ale sú tu aj mudre zeny preto som sem napísala o radu.

babulkomale
7. máj 2023

A preco nie? Mozno je to vazne. Ked viete co to je a ze je to pohoda tak naco sa pytate? 🤷 Fakt nerozumiem.
Ja som s tym vtedy isla na priamo do nemocnice, dali mi infuzie, lieky, ale ja som vedela co to je. Moze byt rôzna pricina ale priznaky rovnake. Preto lekari nevysetruju cez internet. Aspon teda z do korony nevysetrovali a nemali by.

martinkatinka
7. máj 2023

Co to je? To ti povie lekar po vysetreni, nie zeny z konika.

autor
7. máj 2023

@martinkatinka aj tebe tak odpovedali na tie tvoje príspevky "čo s bolavym hrdlom, čo so zimnicou a podobne?? Tebe pod tie prispevky tam neodpovedali ženy z koníka ale lekári.??
MÚ MÚ.
Pekný večer

kittykat22
7. máj 2023

No neviem. Ako s bolavym hrdlom alebo zlomenym nechtom k lekarovi nechodim. Hlavne ked viem, z coho su problemy - tak pockam. Ale ako ty nevies z coho to mas a este opuch - fakt by si tam zajst mohla. Keby mali baby pravdu, ze mas trombozu, tak ti moze ist o zivot.
Mne takto opuchla noha - bola som v lekarni a lekarnicka na mna tiez vybehla, ze mam ist na pohotovost. Kupila som octan, natrela a odpuchlo. Tak som sa na to vykaslala. ALe ked tebe nic nepomaha 🤷🏻‍♀️ Tromboza vnika casto po koronaviruse - je to vedlajsi faktor. Muzovi zomrel kamarat a moja spoluziacka dostala mrtvicu. Ani jeden nemal 35r. By som to nepodcenovala - vzhladom k tomu, ze sme po covidovej pandemii, vidim problemy v okoli ...
Ale je to na tebe.