Opuch po trhaní zubu múdrosti

petus998
3. júl 2020

Aojte zienky prosim vas v pondelok som,bola na trhanie zubu mudrosti bolest uz neni ale mam trosicka opuchnutu spodnu cast sanky myslite si ze je to ok ? A vedeli by ste mi poradit ci sa rana hoji dobre ja som ti nikdy v zivote nevidela tak ja neviem sama sebe posudit v pondelok idem na vyberanie stichov dakujem za kazdu radu

slavkasobanska
3. júl 2020

@petus998 ahoj aj mne vyberali. Tebe to šili ?? Mne nie a mala som asi 2 dni trosku opuch a potom už oki

petus998
autor
3. júl 2020

@slavkasobanska ahoj aj sili mi to v pondelok mam ist na vyber stichov ja prvy den a noc strasne bolesti 3den ok 4 bez bolesti akurat trosicka mierne mam sanku pripuchnutu a malinka bolest inak oka

bambuslienka
3. júl 2020

@petus998 ahoj, mne vyberali vsetky styri, aj so stichmi. Opuch moze nastat, ja som nastastie nemala. vyzera, ze sa to v pohodicke hoji🙂 ja som si vyplachovovala po kazdom jedle vodickou Curasept a tiez spat s hlavou vo zvýšenej polohe. Tiez som tusim 3-4 dni nemala jest mliecne vyrobky, ale to ti asi teiz vsetko hovorili🙂

petus998
autor
3. júl 2020

@bambuslienka po tej to skusenosti by som si nedala ani jednu vybrat a ano,vraveli aj vyplachujem plus repikom len strasne sa bojim vyberania stichov dr . Mi zacal dlabat zub a to som nemala este ani anastezzku zaucinkovanu vsetko som citila napinalo ma na vracanie a strasne mi bolo zle na odpadnutie sice bolo to rychle a dr gulal ocami,ked ma videl ale uz nikdy viac och joj

bambuslienka
4. júl 2020

@petus998 jejda tak to je neprijemna skusenost. Ale musim povedat, ze mne cele okolie hovorilo podobne pribehy a teda aj ja som sa bala. No asi som mala stastie na zubara a danu kliniku, su velmi sikovni, mna nebolel veru ani jeden a to ani x hodin po samotnom zakroku. Tak ale drzim palce nech to cim skor prejde

slavkasobanska
4. júl 2020

@petus998 no to má mrzí , ja som ani nevedela ako mi vybral žiadny bolesť ani potom , len trosku opuch a že si nemám vyplachovat žiadnymi bylinkami ,len čistá voda nech mi to nekvasi kým sa vylieči