Panická porucha

nikolka2
14. sep 2012

Ahojte maminky ...chcela by som sa opytat ci trpí niektora mamicka tym ochorením ,,,ja som tu nasla diskusiu o nej , ale nikto mi neodpovedal ,,,prosím nestopnite mi tuto diskusiu ,,,fakt by som sa uz potrebovala sa s niekym o tom porozpravat ,,,je mi uz dost zle a by som bola velmi vdacna kedy mi maminky mohli pomoct ako sa stým popasovat ..dakujem krásne 🙂

smejko585
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kachorratt
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kachorratt
30. jún 2019

@smejko585 obvodná musí mať zastupujúcu Dr. alebo poobede na pohotovosť vybehnúť
😉

eliska13
1. júl 2019

@miskachrumka iny som za tie roky ani neskusala mne sadol

petro1985
14. júl 2019

@lukas2018 Pozdravujem ťa, máš skúsenosti aj s depersonalizáciou a derealizáciou?

maja132015
9. dec 2020

Ahoj babyangel, tie lieky ti vypísala psychiatrička? Ďakujem

maminakatka
16. dec 2020

Je tu prosim aj sukromna skupina s diagnozou PP ? Dakujem
@maja132015

miskachrumka
17. dec 2020

@maminakatka ak by ste našla prosím dajte mu vedieť

miskachrumka
17. dec 2020
rebeca2
18. jan 2021

Baby, chyta to niektoru v noci? Ja kvoli tomu cele noci nespim, bucha mi srdce ako dive a silna bolest na hrudi, ako pri infarkte, sa bojim,ze umriem...neviem, ci toto je panicka porucha alebo co....ma pp priznaky aj kasel? Dik

maminakatka
19. feb 2021

@rebeca2 ano aj v noci ☹ .Trpi clovek aj nespavostou(napr.ja ) ,nemozem spat ,ani jest .V pripade,ze zaspim ,tak sa mi deje co pises -busenie ,niekedy aj "triaska"

maminakatka
19. feb 2021

@rebeca2 kludne sa pytaj ak tak

arabela55
24. júl 2021

@stanushka10 ahoj. Super si napísala poučné, ja tiež cítim že keď mám dostatok pohybu tak sa lepšie cítim ako keď celý deň doma

lusiafofo
2. máj 2024

Ahojte veľmi pekne prosím o pomoc radu mávam často úzkosťi bolesti na hrudi strach atď viac menej si myslím že to je panicka porucha prosím vás ako ste začali riešiť obvolavam psychológov psychiatrov a čakacia doba je 3-4 mesiace môj dr mi dal lexaurin ktorý beriem iba keď to na mňa ide robím správne? Na koho sa mám obrátiť? Ako bojovať ? Nedokážem chodiť do práce ďakujem vám za odpovede