Parazity v našom organizme

ekinkala
30. máj 2013

vedeli ste ze vecina problemou v nasom tele sposobuju prave parazity v nasom organizme ........ako aj rakovina ktora sa tvori prave s tychto parazitou a prave preto nasi vyskumnici nedokazu najst liek na rakovinu lebo nikdy neriesili pricinu v parazitoch ale stale hladaju liek na rakovinu vela probkemou na ktore nam daju doktori antibiotika a nam sa nachvilu ulavi a zase je problem spet ma nasvedomi prave parazit ludia ani netusia co vsetko sa v nasom organizme moze nachat tak rozne bakterie ze by sme ani neverili .....1 rok som chodila po kadejachych vysetreniach s bolestami brucha a zaludku bola som vsade aj na gastre kazdy mesiac som mala zavrate niekedy naval tepla a bolelo ma brucho objavovalo sa to raz za mesiac niekedy raz za 2 mesiace niekedy 2x do mesiaca ale az tento mesiac som sa zacala citit dost unavena nie kazdy den ale niekedy ano 2x som bola na pohotovosti stym ze sa mi rozklepali ruky a nohy aj sa mi hlava tocila dosla som na pohotovost a nic vsetko preslo a uz mi bolo dobre ked som tam dosla o tyzden znovu tak sa opakovalo to iste znovu som tam dosla a bolo mi dobre ani by som na tu pohotovost nesla keby som vedela co mi to sposobuje ale tym ze mi doktori tvrdili ze som ok a to mi robili viteri,krv vsetko proste na pohotovosti mi povedali ze nech idem ku psychiatrovi a na neurologiu ci to nemam psychicke tak som na druhy den isla stym ze som uz aj sama zacinala verit ci to predsa nemam stoho kedze doktory su neschopny psychiater mi dal nejake tabletky ze ked to pride nech si to dam samozrejme som si ich nedala bola som aj na rangene hlavy vsetko ok nakoniec som isla na diagnosticke cetrum kde vam daju sluchadka na usi a cely vas organizmus to snima pomocou frekvencii a buuuuum pripad virieseny mam v T .creve parazita ktory mi sposoboval vsetku tu habaturu a teraz sa konecne liecim prirodnimi likmi konkretne Pau D Arco a Herbal Star .....tymto chcem len upozornit nato ze dnesny doktory su neschopny a hladaju kade jake ine priciny a nepozeraju nato ze by clovek mohol mat v tele takychto parazitou nakazit sa nimi v dnesnej dobe je velmi lahke maso,zelenina zle umyta,ovocie,arasidy a mnoho inych za cely ten cas 1 rok a pol co som obbehala vsetky vysetrenia mi ani jeden doktor nepovedal ze to mozu byt parazity.....Parazit je velmi inteligenty zivocich ktoreho clovek len velmi malo prekukne ze je vnasom tele ale vsetky problemi ktore vnas pretrvavaju a nie a nie sa ich zbavit maju nasvedomi prave tieto parazity ako je bolest brucha,nafokovanie brucha,bolest zaludka,klbou,hlavy..........a mnoho inych problemou.......... Prejavy parazitou v tele mozu byt taketo ,obcasne tocenie hlavy,bolest brucha,zavrate,teploty len tak znicoho nic mnoho ludi to pripisuje prechladnutiam ale nieco zle zme zjedli apod..... Ale nie parazity su zakerne organizmi ktore vyhhladavaju zdravich jedincou aby mohli prezivat v nasom tele .........a preto chcem upozornit na to ak vas nieco dlhodobo trapi hladajte za tym parazity lebo pocase vam vysaju s tela vsetku energiu a znicia imunitu

ewca
30. máj 2013

@ekinkala No toto je uplne pravda, kazdy z nas ma v sebe kopec parazitov, ja som to zistila asi pred rokom, ked mi otvorila oci jedna alternativna "liecitelka". Nakolko mam vystudovanu biologiu a vramci toho aj skusku z parazitologie, vsetko mi do seba zacalo zapadat. Keby som pred pr rokmi vedela to co viem dnes, moja starka by urcite na rakovinu neumrela... nasla som fantasticky pripravok, je to 16dnova protiparazitarna kura, cisto prirodna... ludia a lekari riesia len symtomy ochoreni a nie podstatu...az ked sa zbavim vsetkeho toho svinstav co mame v tele, potom mozme zacat riesit dosledky toho co v organizme narobili

euphoria03
30. máj 2013

tak sem s tou 16-dňovou kúrou.,-)

cabby88
30. máj 2013

@ewca Ahoj,aky je to pripravok?
Moja svokra mala tiez rozne problemy a po mnohych vysetreniach isla nakoniec tiez na takuto diagnostiku a zistili jej svalovca-parazita,tiez sa teraz uspesne lieci...takze ano,je to uplna pravda...

simca06022011
30. máj 2013

@ewca no aj mna zaujima ta kura

ewca
30. máj 2013

ak ste z BA, tak sa mozme stretnut, ja vam poviem aj detaily

ewca
30. máj 2013

neda sa to len tak bez konzultacie objednat z netu, lebo su tam aj nejake kontraindikacie, musi sa to konzultovat individualne, ked aj nie osobne, ale aspon telefonicky alebo takto cez net... na slovensku je to novinka, da sa to zatial zohnat len z ciech

melesmeles
30. máj 2013

@ekinkala a o akeho parazita sa jedna? zaujimalo by ma co ti to zistili...

chovancova27
30. máj 2013

My chodíme na "zabíjanie" parazitov k homeopatke... má na to prístroj - plasma generátor, na SK je týchto prístrojov len zopár...

ewca
30. máj 2013

@chovancova27 my mame doma diacom, skvela vec

katy1979
30. máj 2013

ja som brala trojmesacnu kuru ci to pomohlo je otazne

ekinkala
autor
30. máj 2013

@melesmeles ahoj zistili mi ascaris je to vola sa to aj skvrkavka decka ci tak dajako

ewca
30. máj 2013

@katy1979 aku kuru si brala? nevies ci to pomohlo? teda ono ja viem, ze kazdy sa nepozera vzdy do misy, ale vacsinou ked je kura ucinna, tak nemas problem to vidiet... jednak sa ti vycisti crevo, dalej mozes mat bolesti hlavy, kasel, nadchu, mozes sa nepekne vyhadzat, skratka ked sa tie potvrory dostavaju z tela von, tak mi ver, ze si to vsimnes

cerez
30. máj 2013

@ekinkala Nejdem len pochopiť ako funguje diagnostika za pomoci slúchadiel na uši. Na akej báze to funguje? Postrehla si už na sebe nejakú zmenu k lepšiemu ako si sa začala liečiť?

ewca
30. máj 2013

@cerez je mnozstvo diagnostickych postupov o ktorych kopec ludi ani netusi...a je nepochopitelne, ze tymi to pristrojm nedisponuje kazda ambulancia...

cerez
30. máj 2013

@ewca Ja túto diagnostiku nezatracujem, len sa snažím logicky pochopiť ako to vlastne funguje. Aj môj svokor bol na tejto diagnostike. Takže som o tom už počula. Nie je mi to novinka, len to chcem pochopiť.

ewca
30. máj 2013

@cerez napr. s touto "sluchatkovou"metodou som sa ani ja este nestretla, ale vacsina funguje na principu biorezonancie, kvantum, zapper, diacom, biokvant...

katy1979
30. máj 2013

@ewca najdem link na to. mna strasne bolievala hlava, kaslala som az kym som ju nedobrala, zapalila sa mi uzlina pod pazuchou co som nikdy nemala a bolo mi obcas tak vselijak. v konecnom produkte v zachodovej mise som nenasla nic. Tuto kuru brali aj svokryne kolegyne a tym ze robia v labakoch tak to aj studovali a ze aj co to nasli.

ewca
30. máj 2013

@katy1979 dakujem , to ma zaujima, ano ak vas bolela hlava mohli ste mat len nieco tam, takze reagovat to reagovalo urcite...a uz sa citite lepsie?

ewca
30. máj 2013

@katy1979 aha, to som este nevidela...skuste si pozriet ten trigelm, v tom je obsiahnutych kopec bylin, ziadna chemia, mam prejdene aj letak pribalovy... a funguje trojfazovo...ine byliny likviduju dospele jedince, ine vajicka a ine medzistadia

ekinkala
autor
30. máj 2013

@cerez funguje to na baze frekvencii a trebars mala som z nutra usadi nos ale vobec to nebolo pocut ze by som ho mala nejak usdeny a pekne sa to na monitore ukazalo beriem to 3 druhy den takze este ziadny zazrak neocakavam ja sa pomerne citim dobre len ako som pisala raz do mesiaca to namna prislo a bolo mi zle inak som ok a niekedy ma premoze unava take 2 dni som oslabena parazit je velmi inteligentny a nedava to velmi najavo a malokto znas zisti ze je to prave parazit ja som ani len netusila ze to mozem mat v tele az po vsetkych vysetreniach kde stale doktori nevedeli co mi to sposobuje ja mam bolest raz do mesiaca brucha a toci sa mi hlava trva to 20 min a vsetko odyde a na druhy den som uplne fit a potom to zase pride a odyde uz som raz vyliecila koloidnym striebrom helicobaktera to mi tiez doktori nevedeli momoct tak som si momohla sama a uspesne .....liecenie parazitou trva 2 az 3 mesiace prirodnou cestou lekary na to daju silnu troj konbinaciu liekou ktory tychto parazitou uspia alebo znicia za cenu ze vam tie antibiotika poskodia dalsie ine organy v tele trva to sice tyzden ale racej 2 3 mesiace a bez dalsich vedlajsich ucinkou ako antibiotyka

ekinkala
autor
30. máj 2013

@ekinkala a inak koloidne striebro je na vsetky parazity vtele treba ho brat aspon 2 mesiace inak

daneso
30. máj 2013

@ewca mna mi to velmi zaujimalo 😵 ja som kupila celej rodine zatial vermophyt od phyteneo su to tiez iba bylinky.

marwa
30. máj 2013

Nie je jednoduchsie dat si vysetrit stolicu?Vacsina parazitov vylucuje svoje vajicka do stolice..je to lacne a rychle..robia to aj obvodaci..zbierat stolicu minimalne 3dni a potom odniest a oni poslu na vysetrenie..v pripade negat.vysledku sa to moze po 2-3tyzdnoch zopakovat..

ewca
30. máj 2013

@marwa kamaratka mala 10m pasomnicu, bolesti niekolko rokov, a oni ju nevideli pri kolonockopiii...mne nezistili v tehu toxoplasmozu a tymto pristrojom ano

ewca
30. máj 2013

@daneso som rada, ze ludia konecne zacinaju hladat cestu ako sa parazitov zbavit a je cim dalej tym viacej pripravkov na tu sluziacich... toto vam niekto odporucil? vidite zmenu? zaujima ma to, ja mam odskusane ine, zatial som spokojna, ale vidim, ze je toho na trhu stale viacej

monyccka
30. máj 2013

@ewca akoze vsetko beriem, ale ze pri kolonoskopii niekto prehliadol 10m pasomnicu je bez urazky volovina.. Predstav si 10metrov dlhu, pravidelne clankovanu splostenu hadicu v clenitom creve a pochopis, ze to nie je mozne prehliadnut..A pred kolonoskopiou sa vysetruje stolica a ak by ju aj nahodou prehliadli v tom creve, tak istotne nie pri rozbore stolice. Takze pozdravujem kamaratku a ze je niekedy lepsie priznat, ze na tu kolonoskopiu nesla ako takto zavadzat blizkych. Rovnako toxoplazmoza. Zoonozy sa vysetruju z krvy a ak ju mas/mala si, tak proste vyjdu pozitivne protilatky. To nie je parazit, je to ochorenie.

ewca
30. máj 2013

@monyccka ja viem, ze je to neuveritelne, ale je to tak viem ako vyzera pasomnica, ja mam niekolko skusok z parazitologie...skratka lekari to nezistili, je to smutne ale je to tak...keby aj na kolonoskopii nebola, nezistili jej to ani zo zlepov na parazity... a mala ju urcite, lebo ked z teba vylezie 10m cerv, tak to v tom zachode vidis

cerez
30. máj 2013

@ekinkala Tak ti želám aby si sa uzdravila a budem rada, ak sa neskôr podelíš o správu, že si už žiadne bolesti nemala dlhší čas.

monyccka
30. máj 2013

@ewca a toxoplazmozu ti tymto pristrojom zistili v akutnej faze? ako preebiehajuce ochorenie? alebo ako prekonane s protilatkami? A ako to tento pristroj ukazal? To ukazuje vsetky protilatky v tele?