Po akom čase vám prešla bolesť pri zápale obličky?

pasikavamacka
30. okt 2022

ahojte, mam zapal oblicky, na pohotovosti mi dali Zinnat, beriem ho 2.den. Po akom case by sa mala dostavit ulava od bolesti? aby som vedela, ci zaberaju ATB . V letaciku som citala, ze Zinnat je na zapal mocovych ciest, zapal oblicky sa nespominal. Lekar na pohotovosti mi akosi neveril, ze ma boli oblicka, lebo som mala nizke CRP, ale viem kde sa nachadza oblicka a kde ma boli. Nikdy nemavam zvysene CRP. V moci som mala velmi vysoky zapal. Stale mam velke bolesti. Algifen zabera, ale ked prestane ucinkovat, boli. Teplotu nemam. Dakujem 🙂

roja01
30. okt 2022

Ja som kedysi prechladla v praci od noh (v zime sa nekurilo). Velmi ma bolela oblicka a nestacilo mi jedno balenie atb, ale musela som pokracovat s 2.davkou atb. V noci som nevedela od bolesti spavat asi 10 dni.
Macaj si nohy v co najteplejsej vode, daj teple ponozky. Pij dlhodobo rozne oblickove bylinne caje (zmesi aj jednodruhove, napr.praslicku rolnu). A bud velmi opatrna. Pamatam si, ze som si davala Rowatinex, volne predajny prirodny liek. Pomahal mi.

pasikavamacka
autor
31. okt 2022

@roja01 dakujem 🙂 takze zlepsenie nie je zalezitost par dni, tak budem este trpezliva 🙂 Na mocove cesty mi zabrali ATB hned, ale oblicka stale boli. Rowatinex si kupim. Caje pijem, davam si obklady na oblicku z lubovnikoveho oleja 🙂