Po koľkých dňoch od styku s pozitívnou osobou ukáže antigénový test pozitívny výsledok?

lenka77lenka
27. júl 2021

Od koľkých dňoch ukaze antigen pozitívny výsledok po stretnutí s pozitívnou osobou? Ďakujem za odpovede

cinda555
27. júl 2021

@lenka77lenka do 5 dní ale záleží aká nálož napadla vírusom telo

lenka77lenka
autor
27. júl 2021

@cinda555 čiže po tých 5dnoch je ideálne ísť na test ? Nevyznám sa v tom v sobotu som bola s kamoškou a dnes mi volala ze mala pozitívny test boli sme spolu na káve asi 2 metre od seba a mam dosť strach

mircalla
27. júl 2021

@lenka77lenka Urcite PRC test ak si bola s pozitivnou osobou

cinda555
27. júl 2021

@lenka77lenka áno tak a samozrejme sa izolovať od ostatných byť v karanténe.

simsalabim
27. júl 2021

@lenka77lenka antigen je nanic, treba urcite PCR test.

lenka77lenka
autor
27. júl 2021

@simsalabim a kedy ísť teda na pcr

cinda555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
cinda555
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
simsalabim
27. júl 2021

@lenka77lenka objednaj sa cez korona.gov , mozno ta to navedie na spravny datum, pripadne sa opytaj obvodnej.

cinda555
27. júl 2021

@lenka77lenka objednať cez korona.gov.sk

lenka77lenka
autor
27. júl 2021

Ďakujem vám za rady

didi2102
27. júl 2021

@lenka77lenka my sme mali pozitívny test na 4.den ráno,na 3.den večer ale sme už mali príznaky,horucky

alenka7777
27. júl 2021

@lenka77lenka to je individualne. moj manzel zacal mat prve priznaky az po 20 dnoch

lenka77lenka
autor
27. júl 2021

Čítala som rôzne veci ze ak sme boli viac ako 2 metre a v exteriéri tak tam nieje velka možnosť nakazenia . Potrebovala by dom sa nejak ukludnit viac bola som pre istotu dnes aj na antigenee pre takú moju malu spokojnosť a objednala som sa aj na PCR .

uriva
27. júl 2021

Môj muž bol osem hodín v práci v kontakte s pozitívnym, plus aj ďalší dvaja ľudia. Sedel oproti nim cez stôl, síce mali rúška, ale taký čas v uzavretom kancli, plus pili a boli jesť. Nikto nič. Suseda sa zas rozprávala ani nie na meter s pozitívnym susedom na dvore, dokonca si čosi podávali do ruky a tiež nič. U nás v rodine jedna žena bola pozitívna a druhá s ňou piekla dva dni koláče na sviatok, na tretí deň bola tá 1. žena už chorá a pozitívna, tá druhá bola stále negatívna, nič nedostala. Takže naozaj ti nič nemusí byť, tu máš hneď tri prípady - samozrejme, všetci boli po pár dňoch na PCR a negatívni. Držím palce, nech "zapadneš do tejto skupinky".

veronice
27. júl 2021

V kontakte sme boli v nedelu, vo stvrtok nam osoba volala ze je pozitivna, v piatok nase testy negativne a az na dalsi tyzden vo stvrtok bol pozitivny ag test. (boli sme eate v utorok a stale negativny...) takze u nas to bolo az 11 dni od kontaktu. November minuly rok...