Poradíte dobrého zubára - zubárku v Žiline a okolí?

mamicky prosim Vas viete mi poradit dobreho zubara/ku v ziline a blizke okolie?

soldi
5. okt 2012

@lukacovicovaalena chodim k mitrovej a je uzasna 🙂 akurat, ze je detska a skolska, tak neviem, ci Ta zoberie 🙂

maminka26
5. okt 2012

Ahoj, práve tento týžden moj otec bol u nového zubára. Volá sa Vereš a sídli v poliklinike na Hálkovej ulici v Žiline, je to sukromný zubar, ale perfektný! 😉

vajanika27
5. okt 2012

Prosim ta nevies mi povedat aky ma cennik, napr. plomba?

mirreckall
8. okt 2012

zubarov je podla dobrych dost, my mame MUDr. Novaka, mlady, ale super, nema problem zobrat pacienta z bolestami hned v ten den ako zavolas... sama som si to v piatok vyskusala... ale je sukromny a vsetko sa u neho plati... a inak problem v ZA je skor najst zubara, ktory ta vobec zoberie, pretoze je ich malo a nestihaju :( my sme hladali niekoho, kto nas vobec zoberie vyse pol roka...

pojezdalova
25. okt 2012

@soldi a berie deti? ja mam 7 rocneho syna a tiez nema zuibara, nakolko ten co je v nasej dedine povedal ze ho nezoberie a aj tak ho tam nechcem davat, lebo som snim neni spokojna, a mam aj dcerku ktora bude mat 3 roky a tiez by pomaly niakeho potrebovala 😒 dakujem

bekik
16. máj 2014

Prosím Vás máte niekto skusenosti s doktorom Martinom Verešom ? Pretože od jedných počuvam že je velmi drahý a od druhých že nie tak teraz neviem :/.... dakujem

abutkova
1. nov 2014

aj mna by zaujimal Dr,Veres