Poradíte dobrú gynekologičku v Bratislave?

rokerka
2. feb 2013

Chcem sa opýtať či niekto nevie o nejakej dobrej gynekologičke v BA ktorá berie nove pacientky aj z inej časti Slovenska. A za čo najnižšie poplatky..kedže ešte nepracujem...Ďakujem

liz_lemon
2. feb 2013

MUDr. Psalmanova, je na Malokarpatskom nam. (Lamac) 0915725079, rocny poplatok je 30 E

muca1212
2. feb 2013

MUDr. Sladičeková, www.radmagyn.sk , Strečianska, Petržalka. je uplne super 🙂

janula_b
2. feb 2013

@rokerka http://www.gynlife.sk/contact, MUDr. Katarina Rašlová, skvelá lekárska, má milú sestričku, vstupný poplatok je 20 €, nič iné sa neplatí (okrem objednania sa na presný termín - platí sa za to 8 eur)

niagara11
9. feb 2014

No u Dr. Psalmanovej sa podla noveho plati za tehotenske ultrazvuky ak ste v Dovere. Jej nepreplaca plnu sumu tak sa doplaca dokopy to je nieco okolo 60 ci 70 e

danielkab1
9. feb 2014

ahoj, ja by som tiez doporucila MUDr. Sladicekovu. je naozaj velmi mila. som maximalne spokojna.
objednanie na presnu hodinu stoji 10eu. da sa ist aj bez objednania, musis prist zavcasu a je mozne, ze nedostanes casenku. mne to stoji za to, aby som si ten termin zaplatila. sestricka v ambulancii je tiez velmi mila.

veron_m
24. okt 2014

@danielkab1 U MUDr. Sladičekovej sa platí aj niečo ročne alebo prvý vstup? Ďakujem.