Poraďte dobrú špirálu a make up, ktorý vydrží

zuzana271
27. feb 2017

Ahojte...prosim vas....potrebujem poradit...ktora spirala na oci je dobra? Konkretne...ktora zhusti mihalnice...a kvalitny...dlhotrvajuci make up...na mastnu tvar...ktory zakryje akne...vdaka🙂

simona541
9. sep 2017
Používateľ simona541 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od simona541.

Dobrý večer, ja osobne odporúčam špirálu od MAYBELLINE Lash Sensational, krásne mihalničky vytočí nelepí ich ale zahustí, a makeup sama mám makeup od RIMMEL Match Perfection ktorý je fantastický na mastnú pleť, vydrží mi dosť dlho - obidve tieto produkty sa dajú kúpiť na notino a k nim som použila aj kupony na stránke https://www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/, odporučila mi ich kamarátka a vyšlo ma to lacnejšie čo je super aj pre peňaženku. Prajem pekný deň

takaakoty
9. sep 2017

Najlepsie spiraly su od znacky collistar. Ktorukolvek som mala, perfektne drzi, ani po celom dni sa mi nerobia tmave cmuhy pod ocami, a kefky maju tiez super. Makeup je tazko poradit, nakolko na kazdy typ pleti sa hodi ina. Ale mne vyhovuje znacka maxfactor.

mona258
9. sep 2017

Spirala-
https://www.kamzakrasou.sk/neprehliadnutelna-in...
Make-upy su takmer vsetky dobre od max factoru okrem tej novinky miracle

mona258
9. sep 2017

Necitala som komentare ale zahliadla som odporucenie ma healthy mix make up-ten je super ale asi ocakavas vacsie krytie cize od Max Factoru 3v1 korektor,podklad a make up v jednom,velmi pekne kryje a zmatni plet

mona258
9. sep 2017

Ale maju aj tento ten je ako maska a maju takmer rovnake obaly

damoska
13. júl 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@mona258 tento makeup teraz ziskal prvé miesto čo sa týka kvality. Sama som ho neskušala. Na aky typ pleti je vhodný? Treba pod neho ešte použit nejaky korektor, podkladovu bazu, rozjanovač?

sonka1981
27. júl 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

Bourjois má prvé miesto a druhé má Revlon. Je to velmi dobrá kozmetika. Makeupy a ruže maju na velmi vysokej urovni a hlavne za prijatelne ceny. Čo na nich ocenujem je že sa mi ich ruže nerozpijaju do vrasok a krasne držia tam kde maju

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
damoska
15. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

@doriss_po prosím o odkaz, alebo ako sa ten makeup presnesa vola a kde ho kupuješ?

zuzuliennka1
15. aug 2018

najlepsie maskary ma Maybelline, je to znacka, ktora vlastne maskarami zacala 🙂 História značky Maybelline siaha až do roku 1915, keď si mladá Američanka Mabel Williams vyrobila vlastný originálny prípravok na zvýraznenie očí. Netrvalo dlho a maskara Maybelline sa stala neoddeliteľnou súčasťou kozmetickej výbavy väčšiny žien po celých Spojených štátoch.

damoska
15. aug 2018
Používateľ damoska je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od damoska.

mne zase vyhovuju od Loreal, len zase nie všetky, pretože sa mi otlačaju n ahorne viečko. Teraz chcem vyskučat tu novu červenu čo maju, neviem presne sako sa vola. Ale velmi si ju chvalia, tak skusim aj ja

caelley
15. aug 2018

@zuzuliennka1 Prvu riasenku vyrobil Rimmel 🙂 V spanielcine doteraz slovo "rimmel" znamena maskara. Az neskor isty typek v USA vyrobil nieco podobne pre svoju sestru Maybel. Ale suhlasim, ze Maybelline ma omnoho kvalitnejsie maskary, Rimmel mi nevydrzi ziadna a este maju aj blbe kefky.

Ak nie si limitovana cenou a nehladas len drogerkove znacky, vyskusaj YSL Faux Cills - tu klasicku, nie tie dalsie verzie, iba obycajnu Faux Cills ciernu. To je moja top.
A dalsia stalica u mna doma je Maybelline Volum'express svetlomodry obal vodeodolna maskara, tu si kupujem uz asi desat rokov a robi naozaj krasne mihalnice a kedze je vodeodolna, vydrzi fakt vsetko 🙂
Mejkap za mna Estee Lauder Double Wear, na leto Double Wear light. Momentalne sa nelicim, Ale tento mejkap mam vzdy doma, ked sa potrebujem nalicit na nejaku prilezitost. Ale nevieme, aku mas plet, mozno by Ti sadlo nieco uplne ine.
Asi treba len skusat. Z vlastnej skusenosti viem, ze nechat si poradit v parfumerke nie je vzdy vyhra, aj tak sa nic nedozvies. Naposledy mi kocka vo Fann na moju plet poradila Chanel Aqua Lumiere, vyhodenych 50 eur, mejkap je riedky, nekryje vobec nic a navyse som sa z neho vyhadzala (co ona samozrejme nemohla predvidat).

adriana132
15. aug 2018

ak potrebujes kvalitny make up na prekrytie akne odporucam vichy dermablend, mozes si v lekarni vypytat vzorky alebo nech ti ich objednaju

zuzuliennka1
16. aug 2018

@caelley ved v pohode prvu maskaru mohol mat rimmel, ale maybelline ako znacka zacala maskarami 😊 to je ine

sonka1981
7. nov 2018
Používateľ sonka1981 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od sonka1981.

ano, makeup estee lauder. Maskaru mam od Dermacolu a som spokojná

doriss_po
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
novana
2. dec 2018

Najspokojnejšia som s mascarami od Lancome.

anulienkalenka
16. jan 2019
Používateľ anulienkalenka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od anulienkalenka.

v poslednom čase mam dost citlive oči a tak mi sestra na Vianoce dala vegansku špiralu a je naozaj bombova. Mihalnice mi krasne prdlži, nelepi sa a ide krasne odličit. A hlavne z nej neplačem 🙂

julinka29
17. jan 2019
Používateľ julinka29 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od julinka29.

ak si daš pod makeup dobru podkladovu bazu, vydrži ti každy makeup. Ja som teraz objavila od Loreal podkladove a krycie bazy. Najlepšia je zelena, ktora mi schova červene miesta a plet je potom vyhladená a posobi sviežo