Poraďte gynekológa v Petržalke

lakocinka4
18. júl 2012

Ahojte, viete mi niekto poradiť nejakého dobrého gynekológa v Petržalke. Ideálne by bolo, keby mal aj ultrazvuk. Díky

blavacka
18. júl 2012

@lakocinka4 MUDr. Andrej Havalda na Antolskej

lakocinka4
autor
19. júl 2012

blavacka a tam sa plati nejaky rocny poplatok?

veraba
19. júl 2012

@lakocinka4 ja chodim na polikliniku strecianska dr Milian a velka spokojnost ma aj ultrazvuk a bere aj nove pacientky - sestricka je tie perfektna chodim tam uz asi 10rokov 😀 😀 😀 😀

lakocinka4
autor
19. júl 2012

@veraba ja som k nemu tiez chodila na ultrazvuk, lebo som chodila k dr Bohmerovej, ale s nou som spokojna nebola a jeho nepoznam... a aj poradi, ak si tehotna a ked mas nejaky problem?

veraba
19. júl 2012

@lakocinka4 no ja som teraz 1x tehotna a vzdy ked som sa opytala tak mi odpovedal aj ked mi robil ultr.tak mi pekne vsetko ukazal a popisal ja som bola spokojna aj
sestricka mi poradila ked som nieco potrebovala.

lakocinka4
autor
20. júl 2012

@veraba aha, tak diky za info 🙂 a drzim palce nech vsetko dobre dopadne 🙂

aknel1985
20. júl 2012

Alexandra Filkaszova vyborna mlada doktorka aj Havalda

blavacka
20. júl 2012

@lakocinka4 nie, len si ho zazmluvnis na porod

lakocinka4
autor
21. júl 2012

@aknel1985 a ta doktorka je na Antolskej? Nevies ci berie nove pacientky? Nie som tehotna, iba chcem na bezne vysetrenie...

aknel1985
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lakocinka4
autor
23. júl 2012

@aknel1985 zajtra zavolam doktorovi Havaldovi, ci on berie nove pacientky, a ked nie, tak skusim zavolat doktorke FIlkaszovej. Diky moc 🙂

lakocinka4
autor
24. júl 2012

@lakocinka4 tak nic... Havlada neprijima novych pacientov, iba do Podunajsky Biskupic, a to za poplatok...

lakocinka4
autor
24. júl 2012

@aknel1985 Este sa chcem opytat kde doktorka Alexandra Filkaszova ordinuje?? Plati sa tam aj nejaky rocny poplatok? Nenapises jej prosim ta, ci berie novych pacientov? Alebo mas na nu aj telefonne cislo? Diky moc

aknel1985
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lakocinka4
autor
24. júl 2012

@aknel1985 Oki 🙂 este zvazujem aj doktorku Fellnerovu, tak uvidim 🙂

danielaspa
1. okt 2012

Ahojte, viete prosim, kedy ma Havalda ordinacne hodiny na Antolskej ? Mam prvu poradnu pred porodom.
Dakujem 🙂

rainee
9. dec 2012

@lakocinka4 nasla si? ja som zvazovala dr.bohmerovu alebo miliana na strecnianskej, ale nepocula som na nich moc dobre referencie a bohmerova uz ani nebierie pacientov mimo rajonu, tak teraz skusim pokukat niekoho na sustekovej alebo fedinovej. tiez na fellnerovu som pocula chvaly,ale tam sa v ambulancii striedaju viaceri lekari, neviem presne aky tam maju system.... skoda ze havalda nema ordinaciu na antolskej aj pre netehuly, ja som ho mavala na poradni pred porodom a bol mily.

lakocinka4
autor
1. feb 2013

@rainee prepac ze az tak neskoro odpisujem. Som si to ani nevsimla... 🙂
Ja som chodila k Bohmerovej, ale som od nej odisla, ked som otehotnela... sa mi nepacilo ze tam nemala ultrazvuk a vobec bola taka chladna a neosobna... Ja chodim k Fellnerovej. Bola som tam iba raz, ale zatial som spokojna... sice sa za ultrazvuk plati, ale no co uz.... Ona sa tam tusim strieda s jednou doktorkou, ale to je tusim jej mama... tak snad aj ta bude dobra 🙂

rainee
1. feb 2013

@lakocinka4 ja som sa uz medzitym prehlasila k fellnerovej, tak som zvedava aka bude, zatial som tam este nebola 😉 prve co som sa pytala sestricky ake maju cakacie doby na vysetrenie, lebo u dr. sladicekovej kde som bola predtym to boli aj 3 mesiace co mi prislo neunosne a nedalo sa k nej ani dostat s akutnym problemom, ani len dovolat.
inak dost pomozu pri vybere dr. aj referencie z lekar.sk 🙂

lakocinka4
autor
1. feb 2013

@rainee no tak super, ja som zatial spokojna... aj ked ta sestricka je niekedy taka spomalenucka, ale tak co uz 🙂
a Fellnerova tam mala dobre referencie? a zistila si ake tam maju cakacie doby?

rainee
1. feb 2013

@lakocinka4 ano mala tam dobre referencie a cakacie doby su vraj max. 1 mesiac. dufam ze sa to nezmeni a nenaberie si casom tolko pacientov ze tiez nebudu stihat 😉 teba objednala skor ako za mesiac?

lakocinka4
autor
1. feb 2013

ja som tam nesla na objednanie. Ja som zavolala ze idem iba na preventivnu prehliadku a povedala ze mozem dojst kedykolvek... tiez dufam ze sa to nezmeni...

fugu77
27. máj 2013

Dievcata,poradte mi prosim dobreho gynekologa s ultravukom v okoli Fedinovej? Vdaka

elvira12
28. máj 2013

MUDr. Tazberikova alebo MUDr.Hlinšťák = plati sa rocny poplatok, ale mimoriadna spokojnost...

modreslniecko
25. jan 2014

@elvira12 Hlinstaka by som urcite neodporucala, hlavne nie tehotnym - neskutocne neempaticky gynekolog

elvira12
28. jan 2014

@modreslniecko kazdemu vyhovuje niekto iny, ja ich poznam dlhe roky, aj su to fajn ludia a aj odbornost je dobra..

lusisita10
26. sep 2014

akeho si si nakoniec vybrala?

lusisita10
26. sep 2014

@aknel1985 mozem poprosit kontakt na p. dr. Alexandra Filkaszova

aknel1985
26. sep 2014

Ahoj spytam sa jej ci ti mozem dat na nu kontakt inac najdes ju aj v nemocnici ......skor berie tehotne

martinkabe
19. máj 2015

žienky, ja som z toho jelen.. presťahovala som sa do BA.. a moja gynekologička ostala 250 km vzdialená... a to bola výborná žena a odborníčka... A koho teraz? V Petržalke nájdem nejakú dobrú empatickú ženu... prípadne už aj muža.... gynekológa? 😖