Poraďte očného lekára pre dospelých v Žiline, v Martine

jankacajova
17. nov 2012

Ahojte,
Chcela by som sa opytat, ci by ste vedeli poradit odbornika ocneho lekara v okolo Zilina, Martin , Povazska , Puchov. Potrebujem to pre moju mamu . Na internete je vela ocnych lekarov, ale nie kazdy lekar je aj odbornik. Ak by ste poznali aj sukromnych, kde sa za vysetrenie plati, nevadi. Momentalne je kvalitne kompletne vysetrenie oci dolezitejsie. Dakujem 😵

januliku
17. nov 2012

@jankacajova Ahoj. Som z PB a tu je to s ociarmi hroza ☹ Pokial si ochotna si zaplatit, tak odporucam ocne centrum vikom v ziline (kukni na webe). Vysetrenie je skutocne dokladne a robia vsetky mozne operacie, urcite sa ani za vsetko neplati, niektore ukony a operacie urcite hradi poistovna, ale na to sa treba konkretne spytat. Zatial som tam bola len raz, ale inam by som uz nesla. Mam vela kamaratok, ktore boli v tomto centre na operacii kratkozrakosti a vsetky su spokojne 😉 Mozno aj ja sa odhodlam 🙂

tina1979
17. nov 2012

@januliku
dakujem, ale tam som chcela mamu objednat a bohuzial, uz tam robia iba operacie a zakroky, nie bezne vysetrenie ☹ . Prave preto haldam este ineho ocneho doktora .

pajerchinova
17. nov 2012

V MT je dobra pani doktorka Bellanova. Posielam aj link z hodnoteni, chodia ku nej moji rodicia. Ma aj dobre vybavenie. Este je vyborna Mudr. Šimičáková Magda. Kontakty kuni na webe. Ambulancie maju na tej istej ulici asi 500m od seba.

http://www.lekar.sk/1223/mudr-dagmar-bellanova/...

miss_shy
18. nov 2012

Mudr. Bellanova, jednoznacne je velmi dobra,ale je to na priamu platbu.

frantisekmuller
26. feb 2013

Ahoj. Doporučujem novootvorenú očnú kliniku Doftall v Žiline. Pracuje tam lekárka - Dr. Škrovinová, ktorá operovala moju manželku ešte na Vlčincoch. Vždy sme s ňou boli spokojní. Skúste. Viem že berú pacientov aj na vyšetrenie aj na operácie. FM 🙂

lucijag
26. feb 2013

@januliku ahoj prosim ta kde v za to je?

katussamus
26. feb 2013

My chodime k dr. Sadlekovej, ja, moja mamina a manzel, sme maximalne spokojny, je na priamu platbu je to okrom a sidli v centre blizko miragu

januliku
26. feb 2013

@lucijag Je to ked ides z centra do Carrefouru, potom Kaufland a hned za nim. Link: http://goo.gl/nRKrU

sisiska
24. jún 2020

Oprasujem tuto temu...s akym ocnym lekarom v ZA pre deti ste spokojni? Dakujem...

kishha
16. júl 2020

@sisiska zistila si niečo? Tiež hľadám