Poraďte prípravok na kĺby

sherynkamalinka
7. okt 2013

Moj otec ma uz mesiac problem s kolenom. Podla usg ma v kolene vodu ale tak minimalne mnozstvo ze nejde vytiahnut. Vybral uz dvoje antibiotika, dva krat dostal do kolena injekciu a koleno ho stale boli. Dr mu povedal ze si ma kupit nejaky vyzivovy doplnok na klby..rada za vsetky drobne ale skusime. Poradte nieco, na cene nezalezi, co je ozaj dobre na klby dakujem

sisaha
7. okt 2013

@sherynkamalinka na obnovu chrupaviek - Piascledine - uzivat 3 mesiace, potom 3 mes pauza, potom opäť 3 mes. užívať a opäť pauza

pisis
7. okt 2013

na mazani jsou dobre kostivalove (slovensky myslim kostihoj) masti ze sadla - dr. Muller a Aromatika je myslim delaji. Snad pomuzou a pokud ne, tak nejsou nijak extra drahe.

sintra
8. okt 2013

Ja mam dobre skusenosti s Condrosulfom, cuujem sa, ze vam lekar neodporucil priamo ten (predpisuje sa vacsinou ako prva volba). Treba vybrat celu kuru a po niekolkych mesiacoch opakovat.

janka2273
8. okt 2013

Ja mám operované obe kolená 😝 😝 😝

Ten Condosulf je fajn,treba si dať predpísať u ortopéda,alebo zohnať sami z lekárne..cena je rovnaká,aj ked sa predpíše,ale treba recept!Ja som mala aj tablety 800mg,ale chutnejší je práškový s príchuťou rozpustný vo vode 🙂 🙂 🙂

Ale určite odporúčam vysoké dávky C vitamínu-najlepšie v práškovej forme napr. z Dm drogérie 100g za 1,99€...aspon 2-3 kávové lyžičky denne..zlepší sa celkovo pohyblivosť klbov =regeneruje kolagén a zvyšuje klznosť tekutiny v kolene! odporúča sa 3-4g Céčka denne po dávkach!

Osobne som "vyžrala snád všetky druhy výživových nie lacných doplnkov,ale žiadne zázraky to nie sú ☹ ☹ ☹ len drahé srandy! 😠

Výborný je okrem Céčka rybí olej v tekutej forme,lebo v tobolkách je prakticky neučinný....mali by mať v lekárňach od leta olej z treščej pečene od galvexu,ale u nás ho nemajú....takže ja objednávam odtiaľto::

http://www.biolinka.sk/category.php?id_category=26

Sú to vysoko čistené bio oleje výbornej kvality a sú bez zápachu a chuti po rybacine! 🙂 🙂 🙂 dokonca niektoré z príchuťami 😝 my sme mali citronový..pod produktom,ktorý si vyberiete je hooodne popísané,treba prečítať! 🙂 🙂 🙂URČITE na klby a kolená jedna z najlepších vecí..môžete si aj dávku zväčšiť a užívať všetci doma!

Na tejto stránke je aj kokosový olej-opäť super vec a treba prečítať všetko pod produktom 🙂na klby a veľmi veľa vecí,ešte sa s ním aj celí ponatierate 😉 😉 😉

TOTO sú z mojej dlhodobej skúsenosti najlepšie veci na klby a učinkujú na 100% lepšie ako umelé doplnky,ktorými len kŕmime farmaceutický priemysel a účinok žiadny ☹ 😠

Ako doplnok môže byť vápnik a vitamín D3,ktorý umožni lepšie vstrebávanie vápnika v tele..ja užívam olej Vigantoil,ktorý sa predpisuje malým detičkám 🙂 🙂 🙂

Takže hlavne vitamín C 3-4 g /deň a rybý kvalitný olej denne aspoň polievkovú lyžicu,ak nie aj dve 🙂 🙂 🙂 Skúste najprv to a DLHODOBO 🙂 🙂 🙂za týždeň nečakajte výsledky 😝 🙂

janka2273
8. okt 2013

@sherynkamalinka A ešte ma napadlo,prečo antibiotiká,ked mal len vodu??

jasmika
8. okt 2013

obyčajné lopúchy prikladať na noc na kolená, môže aj zo spodu na chodidlo ale tam dať aj sáčok na to-to detoxikuje. Inak kúra z bobkovým listom a alebo kúra z citronovo cesnakovým zázrakom- všetko mám v albume Čo sme vyskúšali a nase skúsenosti

sakura77
8. okt 2013

@sherynkamalinka Condrosulf urcite..to mam aj ja od ortopeda,je to na prave na taketo veci....da sa kupit aj volne,akurat dneska som nanho bola... a aj vyzivovy doplnok Colafit je fajn

ivv
8. okt 2013

to ze sa ocinovi zacina tvorit voda v kolene/nach, znamena, ze ma opotrebovane chrupavky, a telo sa snazi vytvorit barieru, aby sa neodieralo obnazene kostne tkanivo. ak vodu vytiahnu, vyrobi sa jej viac.. 😒
jednoznacne, ako baby doporucili zvysit prijem
- vitaminu C (ideal ten z DM, je bez akychkolvek pridavnych latok, ciste C)
- papat vela morskych ryb, alebo tresciu pecen, alebo kupit rybi olej od www.nutraceutica.sk (je bez zapachu)
- a dlhodobo uzivat preparaty chondroitinom a glukosaminom, co su zakladne stavebne jednotky chrupavky, spolu s MSM a kolagenom typu II (nie gumenych macikov; colafit je slaby, staci si pozriet co obsahuje) a kyselinou hyaluronovou

mne sa osvedcil
- Caltrate s D (vapnik + D)
- Condrosulf alebo
- Inovo 5
- ArthroStop Rapid

necakajte vysledky po tyzdni ani dvoch, mne trvalo dva mesiace, kym som pocitila aku taku ulavu ☹ ale po trojmesacnej kure to bolo neporovnatelne lepsie, bez nocnych bolesti, bez krivania.. teraz planujem opatovnu kuru cez zimu 🙂
hlavne to netreba vzdavat, lebo potom ostane uz len vymena klbu ☹

sherynkamalinka
autor
8. okt 2013

@janka2273 mal tam aj zapal

senta_sofia
8. okt 2013

MSM - jamieson

janka2273
8. okt 2013

@sherynkamalinka Skúste skôr tie prírodné veci,ako som Vám dosť podrobne napísala vyššie 🙂 Tie ostatné kadejaké liečiky fakt moc nefungujú a sú v nich len malé dávky glukosamínu,či chondroitínu,,,ked tak ten samotný chondrosulf z lekárne..

Ostatné sú fakt len predražené blbosti,ktoré sa síce dobre tvária" ,ale vyprázdnia peňaženku a nič...Aj "ivv" dobre poradila 🙂

ferochvo
31. júl 2014

@ivv dnes mi doktorka (sice vseobecna) povedala, ze o arthrostope sa zistilo, ze neobsahuje to co uvadzaju na obale
vraj ten condrosulf je dobry.. niekto o nom robil dizertacku a teda nezavisle overil, ze obsahuje tie dobre veci ;)

ivv
31. júl 2014

@ferochvo condrosulf je super, je vsak jednozlozkovy a na predpis, cena okolo15e za 30 tabliet. arthrostop je tusim nahradeny proenzi, cenovo to vychadza cca podobne, nie je na predpis, ale ma siroke spectrum liecivych latok..
skus sa Dr opytat odkial ma to info 😉 to by bol docela pruser.. 😕 ja o tom dost pochybujem..

graziela
9. aug 2014

Ja z vlastnych skusenosti (mam koxartrozu 2.stupna) odporucam makovy olej, ale 100%, obsahuje vela vapnika a inych zivit, ktr. sa podielaju na stavbe kosti, ovplyvnuje aj kvalitu nechtov vlasov a je to velmi dobra prevencia voci osteoporoze. Najlepsie je uzivat ho dlhodobo, rano a vecer 1mala lyzicka.

blue99
9. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
monkabr
10. aug 2014

Ahojte, uz som to tu niekde pisala, na klby je uzastna latka ac11. Na slovensku je zatial iba 1 vyrobok z jej obsahom, nikto to tu nepozna, ale v USA je velmi znama a skumana uz dlhe roky. Nepochybujem, ze sa o nej zacne hovorit aj u nas v blizkej buducnosti. http://www.energiabhip.sk/n/purple-caps
My to v rodine aj par znamim som to uz dala, pouzivame asi 5 rokov a na klby aj na ine problemy to funguje fantasticky.
Moja sestra ma taky syndrom, zabudla som ako sa vola, ma strasne slabe klby a svaly na rukach, chvilu s nimi nieco robi a ma bolesti. A ac11 jej velmi pomaha, bohuzial ho musi uzivat neustale, kedze je to nevyliecitelny syndrom. Teraz robi casnicku v Londyne, a bez neho by vraj v ziadnom pripade nebola schopna to robit, nosit cely den v tych rukach objednavky. Na tej stranke je mnoho studii o tej latke. Ked bude viac casu, pohladam taky clanok co som citala od americkych lekarov, venujuci sa priamo klbom.

monkabr
10. aug 2014

Tak nasla som 🙂
http://www.thefreelibrary.com/27+healing+Secret...
Je to velmi dlhy clanok, tak som vybrala cast o ac11 a hodila do prekladaca, bude to blbo prelozene, ale fakt nemam cas to prekladat sama... Pod ,,testovanie ac11" sa hovori aj o klboch

Nutričné ​​zložka som našiel je štandardizovaný extrakt z peruánskej byliny. Ale nie je to len tak nejaký extrakt. Ten nielen chráni DNA, je to jediná forma byliny, ktoré kedy bolo preukázané, že v skutočnosti opravu DNA! Bylina pochádza z viniča s názvom Mačací pazúr alebo Una del Gato (Uncaria tomentosa). Patentovaný extrakt, ktorý robí divy než čokoľvek, čo Mačací pazúr sám môže urobiť, je nazývaný AC-11.

Peruánskej domorodci používali čaj z Mačací pazúr za stovky rokov. Pijú čaj pri zápaloch, rakovine a infekciám, pretože je to tak protizápalové, anti-vírusové a chráni ceils pred poškodením. Ale AC-11 vie oveľa viac, pretože, ako sa to extrahovať.

Táto metóda extrakcie oddeľuje AC-11 od Claw všetkých produktov iných Mačacia. Claw Cat obsahuje triesloviny a vo vode nerozpustné alkaloidy. Taníny dráždiť obličky. U niektorých ľudí môžu spôsobiť kŕče a hnačka, obmedzenia, koľko Mačací pazúr, ktoré môžete vziať a absorbovať. AC-11 je nízka v taníny.

Ron Pero, PhD, expert výskumník v DNA, duplikovať metódu extrakcie používa peruánskych šamanov a skončil s výrobkom, ktorý je tak akurát molekulárnu veľkosť a hmotnosť sa dostať do vašich buniek. Nielen, že je 100% biologicky dostupný, prekonáva iné typy Mačací pazúr, pretože je to ako rozpustné vo vode a rozpustné v oleji. Vlastnosti rozpustné v tukoch, aby je sa dostať cez vaše črevá a do vašich buniek.

Pri vývoji tohto nového procesu extrakcie, Dr Pero manipulovať byliny tak, že extrakt by obsahovať viac užitočných alkaloidov a menej z tých nepríjemných. V skutočnosti, on našiel novú triedu účinných látok, karboxylovú alkylesterov (CAES), ktoré v skutočnosti stimulujú DNA opravné enzýmy.

Testovanie AC-11

Keď som prvýkrát počul o AC-11, bol som trochu skeptický. Verím, že ten, kto mi prvýkrát povedal o AC-11, ale chcel som vidieť na vlastné oči, ako dobre to funguje. Za tri mesiace sa znížila bolesť u jedného pacienta s 30-ročnou históriu lymskej boreliózy. Ona tiež mala fibromyalgia, chronická únava a astma. Jej bolesť, zvyčajne 8-9 z 10 (najzávažnejšie), bola znížená na občasné pichanie.

Ďalší pacient s fibromyalgiou, ťažkou artritídu v kolenách a bolesť zo zranenia chrbta, zaznamenali výrazné zníženie zápalu a celkovej zmenšovanie bolesti.

Bol som ohromený! Ale neprekvapilo Dr Tim Hall, lekár v Colorado Springs, Colorado, ktorý používa tradičné lieky vo svojej chronickej bolesti praxi. On bol pomocou AC-11 rokov a zistí, že je to nielen znižuje bolesť, zvyšuje energiu a výdrž. Jeho pacienti s fibromyalgia, chronická únava, depresia a milovať.

Ale to nie je len vziať naše slová pre to. Vedecké štúdie ukazujú, že AC-11 opravy poškodenia DNA pred žiarením v laboratórnych zvierat. To výrazne znižuje známky poškodenia DNA u pacientov, ktorí ju používajú len za štyri-šesttýden, v porovnaní s kontrolami.

Zdravá DNA je plán pre zdravý život. Oprava poškodenej DNA vám pomôže udržať alebo znovu získať zdravie. AC-11 zvyšuje imunitu, znižuje zápal, zlepšuje kolagénu v koži a pomáha vám spať

kiki68
10. aug 2014

za mna aptusaptoflex, je to sice pre zvierata,ale uzivaju to aj vetovia,co ich poznam a fakt dobre. Tiez je vyborna ta,co je pre kone. Hold ked to da dokopy kona,da to dokopy aj cloveka. To,co nam chyba v kolenach ej to iste,co aj tym zvieratam.

blue99
10. aug 2014
Používateľ blue99 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od blue99.
graziela
10. sep 2014

Pre regeneraciu klbov je okrem spravnej skladby jedalnicka velmi dolezity pohyb, ale pozor, nie hociaky...Idealna je rychla chodza (bez kabelky na pleci), prip. elipticky trenazer, steper, bicykel, plavanie znakom.Vyhybat by ste sa mali skakavym pohybom, behu, tzv. halovemu sportu, kde je prilis silny dopad na zem, cim klby trpia.
Pohybom podporujeme obnovu chrupavky, premazavame okolie klbov, okolite tkaniva. Hoci medicina tvrdi, ze chrupavka sa uz neda obnovit, viacere studie, ktr. sa zaoberaju alternativnymi metodami liecenia tvrdia pravy opak. Nase telo ma uzasne samoliecbne schopnosti, len mu v tom musime sami pomoct. Hoci to znie jednoducho, cesta je niekedy narocna a zdlhava.
Sama mam koxartrozu, pisala som o tom uz vo viacerych prispevkoch, roky som patrala, ako si moj stav zlepsit a ako sa vyhnut operacii...Hoci to cele vyustilo do viacerych zavaznejsich dg, dnes uz mozem povedat, co mne pomohlo najviac:
Celkova zmena zivotneho stylu, celkova uprava stravy - vylucila som uplne mlieko,cukor, muku a pravidelne absolvujem detoxikacny program. Pomahaju mi aj zelene potraviny, chlorella, moje oblubene su chia semena, pravidelne uzvam kazde rano a vecer makovy olej (vysoky obsah vapnika,ako som pisala vyssie), vyzivove doplnky uzivam len prirodne, s obsahom glukosaminu, kazdy den cvicim SM system a pravidelne chodievam na masaze, najmä Dornovu metodu a Breussovu masaz.
Trvalo mi, kym som pochopila, ze vsetko je len v mojich rukach a ze nikto za mna nic neurobi...
No ta namaha urcite stoji za to 🙂

lady511
10. sep 2014

@janka2273 ahpoj,,,všimla som si tvoj príspevok ...chcela by som sa spýtat,,,ty si mala / máš reumu?..ja s nou bojujem ..mam lieky ako metoject,,prednison,,už som zufala nič nezaberá,,,chcela by som vediet dobre ti pomohlo to C a rybý olej?..ja mam tiež práškové C len teraz som to začala užívat..mam reumatoidnu artiritídu dakujem pekne

lady511
10. sep 2014

@monkabr ahoj chcela by som vediet kde sa dostanem k tomuto produktu? mam plné zuby liekov..ktoré užívam a už chcem vyskušat niečo čo mi naozaj pomože,,,mam artirtídu a užívam pravidelne prednison,,metoject injekčne..atd.. dakujekm pekne

monkabr
10. sep 2014

@lady511 Ahoj, tak ja mam s tym skusenosti z USA, potom mi ho este kamoska nosievala, ktora casto cestuje SK-USA, vysiel ma lacno a bol priamo od vynalezcu Optigenex. Na Slovensku ten link v mojom prvom prispevku tu. Prave na artritidu s tym mame skusenosti v rodine a velmi dobre.

lady511
10. sep 2014

@monkabr ahoj mohla by soms a opýtat da sa kupit aj v lekárni? toto ac 11? ja mam reumua a som už zufala dakujem

lady511
10. sep 2014

@monkabr takže jedine objednat ano?,,tak nieje to práve lacné..ale skusim všetko..po akej dobe budem citit aspon malu ulavu?

monkabr
10. sep 2014

@lady511 Tak manzelov brat s artrozou citil rozdiel uz po cca mesiaci, po cca 3 uz bola velka ulava. Na reumu ti neviem potvrdit, ako to funguje

lady511
10. sep 2014

@monkabr to je zaujímavé.. dakujem

janka2273
10. sep 2014

@lady511 Ahoj 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 príspevok som písala skoro pred rokom,ale aspoň môžem potvrdiť,že klasické veci zaberajú na 100% 🙂 😉 😉 kolená ma prakticky nebolia,necítim ich už ani pred zmenou počasia a to ma teda riadne bolievali..to céčko funguje,mala som ten rybý olej a kokosový som si dávala do teplého mlieka,či kakaa..+ tekutý D3 beriem vždy na jeseň-zimu+ krátko na jar,kým slnko nevylezie 😉 no a dala som si aj s prestávkami 3 balenia Condrosulfu,teda výživy na klby atd...
Čo sa týka ale tej reumy,nečítala si nič o MMS kvapkách od Jima Humbla??Ja by som sa skôr s tým liečila 😉 😉

lady511
10. sep 2014

@janka2273 dakujem,,,ja mam mms v prášku tak isto aj C-čko,,kolagen.condrosulf mam tiež v prášku,,kupil mi to všetko otec a robím si z toho taku zmiešaninu s vpdou ktoru potom vypijem..ale beriem to krátko,,ešte si kupim tie oleje lebo mam rybý v tabletkách ale chcem ten tekutý ..a ty máš artritídu?..ale dakujem 😉

janka2273
11. sep 2014

MMS v prášku nemôžeš mať 😝 to skôr MSM--MSM je prípravok obsahujúci prírodnú síru a MMS sú kvapky,ktoré získaš aktiváciou 2 zlúčenín 🙂 😉
Nemám artritídu dúfam,ale mala som operované 3 menisky a strašne ma nohy bolievali ako pri reume...
Tekutý rybí olej je kvalitnejší,lebo ako tvrdia výživoví poradcovia,ten v toboľkách je už dávno "pokazený" a bez účinku prakticky 🙂
Ja som si kupovala odtiaľto,ale potom som tieto oleje objavila aj v bio obchodíkoch bežne v meste,tak už nemusím dotovať poštu 😝 majú tu aj kokosový olej..prečítaj si pod ním,na čo všetko je výborný 🙂 😉

http://www.biolinka.sk/category.php?id_category=26

http://www.biolinka.sk/product.php?id_product=77