Poraďte šampón proti lupinám

iwqa
13. jún 2014

Žienky prosím vás poraďte mi nejaký kvalitný a cenovo dostupný šampón proti lupinám, ktorý máte vyskúšaný?! ďakujem

izabelkas
13. jún 2014

Nizoral. Iny mi nezabera.

25daniela
13. jún 2014

Mame teraz doma, z lekarne, subrina recept, uz dlhsie dietatu nezaberali klasiky z obchodu, tak som skusila prve co mi ponukli v lekarni, stal okolo 4 e, vyzera ze celkom dobre zabral, uz nema lupiny asi po 10 pouzitiach.

zuzana1291
13. jún 2014

Jediny co naozaj super zabera je SELSUN. Je si ce drahsi, ale po jednom pouziti budes uplne bez lupin 🙂

zuzkazivcak
13. jún 2014

@iwqa No mne zaberá jedine Vichy proti lupinam. Stoji sice 13€ ale fakt zabera.....

aja7377
13. jún 2014

Pre mňa naj je VICHY Dercos nasuché lupiny, iný mi nepomáha.

maartinkaa
13. jún 2014

@aja7377 aj pre mna, uz vela rokov 😉

zuj
13. jún 2014

Manzel uz roky pouziva Dercos od Vichy a je mu stale verny, Nizoral sa mu az tak nepacil, myslim, ze je aj na suche aj mastne lupiny, nepouziva ho stale, ale vzdy len ked sa mu vyhodia lupiny, potom sa netreba zlaknut lebo clovek ma pocit akoby mu este pribudli, ale len sa vo velkom poodlupuju a potom
ma zasa nacas pokoj...

nastasyk
13. jún 2014

Mne zabral iba Dercos od Vichy. A to som skusila skoro vsetkovz obchodu aj lekarne...

niki101988
13. jún 2014

@iwqa Bioderma len musím ráno kuk v kúpeľni ktorá presne to je

ivuska6
13. jún 2014

ja som tolko skusala a nic mi nezabralo az nakonec som si kupila bupi detsky sampon a je dobre

aristka
13. jún 2014

neuveríš ,ale manžel ich vyskúšal až až a nakoniec sa naštval a kúpil lacný kauflandácky classic care shampoo proti lupinám a zabral...

iwqa
autor
14. jún 2014

a náhodou Revalid ste nikto nepoužívali?

bambinkaa
14. jún 2014

@iwqa mne hned zabral Elseve od Loreal cca 5E v modrom flakone. Neviem preco sa tie lupiny objavili, lebo od 15 som nemala, asi najskor stres.
Mama ma head and shoulders, jej hned zabral, ale ten som nechcela, lebo to kazdy vie na co to je a nechcem tam mat ked pridu hostia a teraz vsetci budu vediet, ze mam lupiny. 😉 Na tom elseve to je napisane drobnuckym, dokonca tusim po anglicky a iba vzadu po slovensky, je taky nenapadny medzi ostatnymi. Inak po 1 flakone uz som viac nepotrebovala, lupiny vymyzli. Dufam ze som sa ich zbavila na dalsich 15-20 rokov 😀

bambinkaa
14. jún 2014

@iwqa Mamina mala predtym revalid, ale ten jej nezabral, ona ma dlhodoby problem s lupinami roky rokuce. Teda mala, uz jej zabral ten head and shoulders. Inak predtym bola aj u kozneho, lebo mala to rozsiahle, vseliake vodicky, sampony, vselico jej napisal, nakoniec jej nepomohli.

andrejkam
14. jún 2014

ja už dlhodobo používam Dove proti lupinám a som veeeeľmi spokojná 😉 ...zaberá rýchlo

drmouse
14. jún 2014

Ja som s tým mala tiež veľké problémy, najmä v období puberty. Skúšala som rôzne šampóny, vodičky, lacné aj drahé a nakoniec som natrafila na Fructis proti lupinám 2v1 a neviem si ho vynachváliť. Už po pár umytiach sú lupiny preč, koža nesvrbí, krásne sa vlasy dajú rozčesať... Cenovo je dostupný okolo 3-4€. Keď si s ním človek pravidelne umýva vlasy, tak lupiny nemáš. Ja to robím tak, že jeden mesiac si s ním umývam vlasy pravidelne, keď mám pocit, že sa mi zase začínajú lupiny robiť a potom mám pokoj 5-6 mesiacov. Počas toho obdobia používam bežné šampóny z Lidlu. Sem-tam si umyjem s Fructisom vlasy, aj keď nemám lupiny. Kedysi som ich mala plnú hlavu, teraz keď sa mi spravia, tak ich mám iba na kúsku v kútiku pri ofine. Po 4-5 umytiach je vidieť, že tam už skoro nič nie je a mám hneď lepší pocit 😉 Páči sa mi na tom šampóne aj to, že je pekne hustý a voňí. Treba vyskúšať viacero druhov šampónov a značiek, lebo každá pokožka je iná a čo zaberie jednému, na druhého nemusí fungovať. Napr. otec s tým má tiež problém a jemu zaberá iba octová voda. 🙂

marduliena
14. jún 2014

Ja by som si šampon proti lupinam kupovala v lekárny aj kaderníčka my to doporučila, mala som bioderma šampon proti lupinam a pomohol aj nizoral je dobrý

haimi
14. jún 2014

Ja som mala dlho dost velke problemy. Hlavne som mala celu vysusenu hlavu. Pomohol mi az sampon bioderma ds+. Radsej ho moc nemenim, lebo sucha hlava je hned spat 🙂

babajaga
14. jún 2014

Detsky sampon..manzel si umyva vlasy od johnson.

angelinka13
20. jún 2014

Mne pomohol konopny sampon, aj na ekzemy okolo vlasov na pokozke, tento konkretne, aj kondicioner pouzivam: http://www.nutrimas.sk/Wellness-konopny-sampon-...

ejdzi
20. jún 2014

mne zabral Matrix Biolage proti lupinam, ale nepouzivam ho stale, tak 3-4x do roka. Nizoral je tiez dobry, ale velmi silny, takze s tym treba opatrne. Manzelovy pomaha Head&Shoulders, mne vobec...

tana85
20. jún 2014

ak mas lupiny stale a nevies sa ich zbavit tak skus ich za dermatologom. ak len obcas, tak mne pomohol nizoral a naozaj nechat posobit tych 5 minut ako pisu. preventivne 2-3x do mesiaca. predtym som pouzivala head and shoulders, co je sice komercny sampon, ale bola som spokojna. je ich uz ale vela druhov a treba najst ten najvhodnejsi. s drahsimi z lekarne nemam vobec skusenot