Pozitívny Hpv

ivuskake
15. jan 2019

Baby mám už rok pozitívny vysokorizikovy hpv vírus...rieši sa to nejako?mam pocit že lekar na mna kašle a obávam sa toho..pri vyšetrení a aj po ňom som dosť krvacala..cyto som v apríli mala negatívne

michaelanez
15. jan 2019

Bud sa dáš zaočkovať vakcínou proti HPV napr. Gardasil, ale do pol roka ti treba 3 vakciny a jedna stojí cca 130e, prip.pockat a opakovať ster na hpv vírusy ci sa stým telo vysporiadalo

ivuskake
autor
15. jan 2019

@michaelanez dala som si Silgard ale je to zbytočne už keď v sebe máš virus

akinomod
15. jan 2019

Kazda druha zena má HPV a ani otom neviem . Kliidek 🙂 skus gel deflagyn ..malo by to pomoct 🙂

michaelanez
15. jan 2019

@ivuskake to áno ale gardasil je proti viac hpv, ja mam napr. 16stku pozitívnu zajtra mam cytologiu a ked to bude negat tak neriešim a ked pozit dám sa zaočkovať a po ďalšie každá sexualne aktívna žena má nejake hpv

ninka9293
16. jan 2019

@ivuskake ahoj, mám kamarátku, ktorá ma hpv virus. Mala bradavice na krcku a bola na zákroku, po mesiaci jej dr povedal, ze musí ísť znova na zákrok. Teraz užíva vergen sa mi zda ze sa to volá a vraj jej to pomáha. Skús zmenit lekara, možno to bude riešiť inak...

kauaian
19. jan 2019

Ahojte, mne deflagyn pomohol a kedze som nakupila dopredu aplikacne sady, tak mam navyse neotvorene balenie. Uz mi prisli vysledky dobre tak ho uz nebudem otvarat. Ak chcete niektora, predam za 35€. V lekarni stoji cca 50 e

dominika_sk
19. jan 2019

@kauaian idem si o tom prečitať, možno by som ho kupila. Tiež mam hpv

kauaian
19. jan 2019

@dominika_sk on by mal vlastne uzdravovat napadnute bunky, resp zastavuje napadanie dalsich buniek virusom a chrani pred abnormalitami, ja si to tak vysvetlujem teda. Bola to trochu otrava kazdy vecer pred spanim, ale stalo to za to, teda aspon mne

dominika_sk
19. jan 2019

@kauaian nie je po expiracii?

ludka0611
19. jan 2019

@ivuskake ahoj, ja som mala tiež pozitívny hpv na 3 "druhy" alebo ako sa to nazýva, medzi tým aj na 16stku. Mala som dosť vysoké hodnoty, lekári ma vtedy poriadne vystrašil. Tiež som zvažovala vakcínu ale nakoniec som si ju nedala a po roku a pol sa to samo dalo do normálu. Bolo to už dávno ale od vtedy mam výsledky stále negatívne.

kauaian
19. jan 2019

@dominika_sk kupovala som v decembri teraz takze je novy, nie je po expiracii

dominika_sk
19. jan 2019

@kauaian tak ho teda kupim. Napiš mi ip prosim

kauaian
19. jan 2019

@dominika_sk poslala som spravu

silvia52
29. máj 2019

@ivuskake ja mám skúsenosť s produktom INDONAL, funguje tak, že účinná látka zabraňuje množeniu HPV buniek, podporuje imunitu a tým napomáha HPV vírusu na ústup poznám prípady, kedy prítomnosť HPV úplne zmizla z výsledkov. A je to pritom prírodný produkt. www.indonal.sk

ivanka2511
14. okt 2019

@ludka0611 prosím ťa poraď čo pomáha na potlačenie, alebo na posilnenie imunity? Dakujem

kittykat22
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kittykat22
14. okt 2019

@ivanka2511 musis na imunologiu, a tam ti spravia testy v ktorych zistia poruchy obranyschopnosti alebo patologicku imunitnu reakciu. Problem v tomto je, ze pokial uz ti nieco je, tak ked do seba budes nieco cielene davat - aby si si pomohla, tak to moze mat presne opacny efekt. Na imunologii ti povedia presne co potrebujes a predpisu lieky ktore vyriesia tvoj problem.

ivanka2511
17. okt 2019

@kittykat22 na imunologii som bola, dala doktorka isoprinosin

iveta121212
3. máj 2020

Zdravim. Kolko vitaminu c uzivat pri hpv, po konizacii high risk cin3, poradte prosim

aki100
28. nov 2021

@kittykat22 ahoj a ako u toho imunologa? Pomohlo to na výsledky cytologie alebo na hpv?

aki100
28. nov 2021

@ivanka2511 ahoj a pomohlo ti to co ti predpísal imunolog?

ivanka2511
28. nov 2021

@aki100 Isoprinosin som užívala, ale bola potrebná konizacia krčka. Bradavice sa prestali tvoriť.

meggi28
7. mar 2022

@ivuskake ahoj ja som si tym presla od konca roka 2020 kedy som po porode mala prvy zly ster a vysokorizikove HPV. Uzivala som cisto prirodne produkty, pre mna su top a po pol roku som mala treti ster ok a po roku som sa zbavila aj HPV. Teraz v januari som uz mala vsetko ok. A takisto mi dr vravel ak je uz v tele virus tak nema zmysel sa ockovat🤷🏻‍♀️

ivuskake
autor
10. mar 2022

@meggi28 mna práve vakcína dobabralA lebo som si dala a nakoniec mi brali krčok maternice s tým že možno to je už aj rakovina.

meggi28
10. mar 2022

@ivuskake fuuuuu naozaj? Tak to ma mrzi😔 ja som bola presvedcena o tom ze sa ockovat nedam a urobila som spravne, kedze sa to dalo poliecit aj inac. A teraz ste na tom ako?

ivuskake
autor
11. mar 2022

@meggi28 tak zobrali mi 25% krčka maternice.bol to tretí stupeň,ale tie strachy či to nie je rakovina teda stali zato.zo 4 lekárov, práve 3 povedali he to je očkovaním keďže som stále všetky testy mala negatívne,každý rok prehliadka,9r rovnaký partner..a zrazu buf 3 stupeň. Aktuálne som tehu, v19tt tak verim že krčok vydrží 🙏

meggi28
11. mar 2022

@ivuskake drzim silno palce nech je vsetko ok 🙂✊🏻