Prečo sa mi ťažko dýcha?

olinaaaa
30. okt 2018

Prečo sa mi ťažko dýcha a furt pocit na nadychnutiu

beky1813
30. okt 2018

Netušíme

evakalna
30. okt 2018

@olinaaaa Ako dlho a kedy sa ti zle dýcha?

solinkarka
30. okt 2018

Krcna chrbtica, psychicke problemy atd moze to byt cokolvek .. treba napisat viac

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@evakalna ja neviem ako dlho to je... Ale začalo to s tým ako som začala chodiť zas do prace. Niekedy to skončí samé a Potom to zas začne.. Neviem co si môžem na to dat..

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa to je psychickeho rázu. Nemáš obavy z niečoho? Strach?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@malinajahoda furt mam obavy a strach.. V noci sa mi to nerobí len keď sina to spomeniem cez deň tak to príde.. Co jena to to dobre.. Môže magne b6

solinkarka
30. okt 2018

@olinaaaa magnezuim, gurajacuran, medovkovy caj...

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@solinkarka ten gurajacurAn je co.

solinkarka
30. okt 2018

@olinaaaa napetie, stres, uvolnenie svalstva volno predajny

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@solinkarka je to návykové a uspava to

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa nič ti na to nepomôže. U nás v rodine to je. Je to podvedome. Neustále sa niečoho bojíš. Máš strach, keď si v prostredí s ktorým nie si psychicky stotožnená. Nevieš to ovplyvniť. Sú to také návaly, že sa nemôžeš nadýchnuť a máš veľkú ťažobu na hrudi. Píšem zle?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@malinajahoda píšeš dobre. Presne tak to je.. A co je na to dobre

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa zmeniť prostredie. Psychiku ťažko ovplyvníš voľnopredajnymi liekmi. Nedavas to najavo slovne. Nikomu nič nepovieš. Nesťažuješ sa. Možno sa aj v práci zasmeješ. Tvaris sa, že je všetko v poriadku. Ale tvoje telo to tak necíti a týmto ti to dáva najavo, že v práci trpíš a trápiš sa. Aj za cenu peňazí.

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@malinajahoda veru tak. Presne tak

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa viem o com píšem. Niekto to dá najavo tak, že niekomu vynadá, nakričí na neho, poplače si. Ty sa ako vyventiluješ? Neplačeš. A ticho trpíš. Mam pravdu?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

Presne neplacem a moj problém nepoviem nikomu

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa tak tu máš výsledok. Čoho sa konkrétne v práci obavas? Zlý kolektív? Možnosť prepustenia? Šéf? Nepíš, že nevieš.

olinaaaa
autor
30. okt 2018

Šéf.. Ale aj môj partner😰😥

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa fúha, je toho dosť. Takže aj doma to máš ťažké?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@malinajahoda áno ano

evakalna
30. okt 2018

@olinaaaa Čo chceš urobiť? Zamýšľala si sa, že by si mala urobiť nejaký zásadný krok?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@evakalna a aky hmm.. Nieje to jednouche

evakalna
30. okt 2018

Máš deti? Si vydatá?

olinaaaa
autor
30. okt 2018

@evakalna vydatá niesom ale mame 4 rocnu dcerku

katrin21
30. okt 2018

to je uzkost... nic ine..

malinajahoda
30. okt 2018

@olinaaaa dokiaľ nezmeníš prácu a nezmení sa zároveň aj partner, tak sa to nezlepší.

evakalna
30. okt 2018

@olinaaaa Potrebuješ oddych, úplne vypnúť, načerpať novú energiu a chuť do života. Zájdi za svojím praktickým lekárom a choď na min. 2 mesiace PN-ku. Na vyšetrenie k psychiatrovi nepotrebuješ žiaden výmenný lístok. Za 2 mesiace sa aj psychika človeka dokáže pekne zregenerovať. Teš sa z dcérky.

malinajahoda
30. okt 2018

PN nepomôže. Po 2 mesiacoch je tam, kde bola. Za 2 mesiace sa jej šéf nezmení. A partner takisto.

evakalna
30. okt 2018

@olinaaaa Vynadal a ponizil vás váš partner.. Ale pravdu

@malinajahoda Ale predovšetkým musí nabrať silu, rozhodnosť a sebaistotu, aby dokázala uskutočniť razantné kroky vo svojom živote - odísť od partnera a potom si nájsť novú prácu.

malinajahoda
30. okt 2018

@evakalna ona nemá syndróm vyhorenia. Ak by šla na PN, mohla by poriesit partnera. Ale písala, že to nie je ľahké. Takže asi treba začať poriesit prácu.