Prepúšťacia správa

simca115
18. feb 2024

Dobrý deň, v prepustacej správe mám napísané že sa mám hlásiť u doktorky do troch dní. Ale ešte sa moc dobre necítim po operácii a podobne. Je to len informačne že zaniesť z nemocnice papiere alebo má to niečo spoločné s poisťovňou ? Ďakujem za odpoveď 🌹

viestta
18. feb 2024

Po hospitalizacii prechadza marodka na vseobecneho lekara, takze musi vediet, ze ma pacienta po hospitalizacii na PN. Okrem toho by mal skontrolovat jeho stav po prepusteni z nemocnice, naplanovat dalsie kontorly a postup. Takze ano, mala by si tam ist aj ked sa citis blbo.

daniela2202
18. feb 2024

@simca115 pošli manžela, či známeho z rodiny a basta

panonia
18. feb 2024

Do troch dní lebo lieky na domov dávame len na 3 dni. A takisto mal by skontrolovať tvoj stav, zbytočne sa obavas zvlášť keď si po OP.

mogaa
18. feb 2024

@simca115 mala by si sa hlásiť čo najskôr...z nemocnice ti dali aj lieky na viac dní? nepridali ti liečbu? ak lieky máš, volaj zajtra svojej lekárke ale po 13-hodine a dohodni sa s ňou....Doobeda nevolaj, bude mať veľa pacientov a nebude mať na teba čas....dá sa to dohodnúť aj telefonicky ale naozaj volaj poobede ked nebude mať pacientov a preberie s tebou prepúšťaciu správu

kacena4
18. feb 2024

mozes zavolat a dohodnúť sa s lekarom, asi ta nemusi vidieť osobne, ide skor o to aby ta evidoval. mna videl az cca 2-3 tyzdne po operacii chrbtice, vždy zasiel mangel na termin alebo som volala