Robili vám biopsiu uzliny?

stella299
22. nov 2014

Ahojte, som tu nová, Potrebujem poradiť, mám problémy z uzlinami, búria sa mi na viacerých častiach tela, mám za sebou už nejaké vyšetrenia, ale zrejme sa nevyhnem výberu uzliny, alebo biopsii. Máte s tým niektorá skúsenosť, čo vám zistili pri histológii. Budem vďačná za každú odpoveď a radu.

lara0000
18. jún 2020

@lara0000 ahoj idem sa ta este opytat mala si niake priznaky?

veri_k
18. jún 2020

@lara0000 budem drzat palce. Dajte potom vediet ako ste dopadla. 😉

janulkama
18. jún 2020

@veri_k ahoj , aj som uz zabudla na túto temu a som šťastna co citam a ze si sa vyliecila😍 To je fantastické a prajem vela zdravicka stale😀

veri_k
19. jún 2020

@janulkama ahooj. Dakujeeem 🥰🥰.. Ani nevies aka som rada ze to mam vsetko za sebou. Uz sa mi aj kontroly oddaluju. Najskor som chodila kazde 3 mesiace, potom kazde 4 a teraz idem uz o pol roka. Dufam ze sa to coskoro zredukuje na raz za rok 🙏😁 akurat cakam na vyjadrenie zdravotky ci mi schvalia kupele 👏😁 a ty sa tiez pochval ako sa mas?

janulkama
19. jún 2020

@veri_k ani nevies aka som rada, no tie kupele, to som zvedava, ci ti schvalia a kedy. Ja sa mam odvtedy vselijak, momentalne nic moc, v 9tt som prisla o babo, momentalne som 4 den po kyrete, tak sa doma kurirujem. Ale clovek mieni, pan boh meni ako sa hovorí. Inak sa mam dobre, hlavne, ze zdravie sluzi mne aj mojim detom, nic viacej asi ani nepotrebujeme. Vazime si to zdravie viacej a viacej❤️

veri_k
23. jún 2020

@janulkama och to ma mrzi. Vela vela sil zelam a posielam objatie. A veru. Hlavne to zdravie si musime strazit 😉 bez neho je tazko zit.

blableblu
19. dec 2021

@stella299 do ty deň je to síce už stará téma ale ako ste na tom teraz preslo to ako píšete keď začne človek hľadať na googli nájde si všetky príznaky

lara0000
24. jan 2022

@blableblu stále rovnako nič sa nezmenilo

galib
9. sep 2022

Dobry den, som po vybrati 2 uzlin. Vysledky chvalabozicku ok. Reaktivne uzliny. Predvcerom mi vybrali stehy. Jazva je pekna ale pod nou citim tvrdost aj v jej okolí akokeby hrudky pod kozou tvrde gulate. Je to prirodzeny sposob hojenia? Nema niekto skusenost?

blableblu
10. sep 2022

@galib a kde ste mali tie uzliny a aký podnet bol na biopsiu?ale veľké napr kto vás doporučil?

galib
10. sep 2022

@blableblu na krku 2,5cmx7mm, po vybrati sa zistilo ze mala menej, bola obalena tukom a reaktivna. Ale mam ich viac pozvacsovanych ale len do 1cm. Vybrali 3 najvacsie na rozbor. Poslala ma hematologička po roku sledovania lebo sa nezmensovali a chcelli sme mat istotu.

1stefi121
11. okt 2022

@mata128 ahoj čo je prosím lymfodenopatia..

sova851
11. okt 2022

@stella299 bolia ked su zapalene,cize je tam nejaky bacil..

petra098
7. aug 2023

@anett90 ako zoe ak môžem vedieť

petra098
7. aug 2023

@petra098 ako zle malo byt