Rozšírené póry - čierne bodky

luna116
27. jan 2022

Ahojte. Mám zmiešanú pleť,rozšírené póry na tvári a na nose čierne bodky. Ste s nejakým výrobkom spokojná na vyššie uvedené? Rozmýšľam nad LA roche possay sérum Hyalu B5 ( niacínamd). Máte s týmto , príp.iným produktom dobré skúsenosti? Ďakujem.

mamina0078
27. jan 2022

Ano, ale on nelieči póry... Nato potrebujes nieco aj na hĺbkové čistenie pleti mne veľmi pomohol revox salicylic acid 2% a na to hydratácia lebo veľmi vysušuje pleť ja som si ho dávala v kombinácii s bio ruzovym olejom ale myslím, že kamkoľvek hydratačný produkt pomôže. (Revox sa nemôže používať v kombinácii s inými kyselinami)

lucindav
27. jan 2022

@luna116 skus veru radšej niečo s kyselinou salicylovou. Z LRP skôr serum Effaclar ako hyalu B5, to je hydratacne. A skus sa trebárs pozrieť na značku Geek and gorgeous, oni majú take serum čo sa rovno vola Porefectly clear, teda na pory a cenovo fajn

mila23
27. jan 2022

chcem napisat presne ako @lucindav ..pozri znacku Geek and gorgeous - oni maju ajs erum s niacinamidom, aj serum s kys. salicylovou (ktora je dobra na tie cierne bodky) a k tomu odporucam aj ich hydratacny toner....kvalitna kozmetika a lacnejsia ako La Roche Possay

daniela2202
28. jan 2022

@luna116 mydielko Bupi

luna116
autor
28. jan 2022

@lucindav Tvár čistím micel.vodou, mikropeelingovým gélom od LA roche possay, krém Effaclar duo+ tiež od LA roche alebo A derma Global (podľa toho,čo je v akcii), na hydratáciu rôzne. O tej značke Geek ... počujem 1.x. Vďaka za typ. 🙂

luna116
autor
28. jan 2022

@mila23 ďakujem 🙂

lucindav
29. jan 2022

@luna116 ten micropeelingovy gel je podľa mna fajn, aj ja ho mám. Je tam salicylka 👍 ak ten nepomáha na pory tak potom ešte skus nejaké to exfoliacne serum, tam je vyššia koncentrácia aktívnych látok a neumýva sa to ako čistiaci gel. A pozor na nadmerne vysúšanie, treba aj hydratovat.

luna116
autor
8. feb 2022

@mila23 už mám objednané, keď prídu produkty,napíšem recenziu. Dala som tie,čo ste poslali link + vit.C sérum.

mila23
8. feb 2022

@luna116 drzim palce 🙂 len na vysledky si treba pockat - nebude to za tyzden...
vitamin C je super, len treba skladovat v chladnicke. A pozor - dava sa iba rano a hned po cisteni a az po nom sa nasledne dava toner (Liquid Hydration).
Ten porefectly clear sa dava tiez hned po cisteni...potom pockat cca 10-15 minut a nasledne toner a potom ten B-Bomb....to staci vecer.
a rano odporucam SPF faktor....ked sa dava vit. C...

luna116
autor
16. feb 2022

@mila23 výrobky sú super,mám už po 2 dňoch citeľný aj viditeľný pocit hladkosti,aj póry sú menšie, aspoň mne sa zdá,uvidím časom. Dala som večer mikrop.gél LP, Poref.clear Geek,počkala pár minút,potom hydr.toner geek,hydrat.krém mixa... ráno Bbomb Geek,toner geek

luna116
autor
16. feb 2022

@mila23 ráno teda môžem vyčistiť pleť,vit C sérum geek,počkať,toner geek,hydr.krém ... večer po vyčistení Poreč.clear,počkať,toner,potom B-Bomb,na to hydr.krém ?

mila23
16. feb 2022

@luna116 super, to sa velmi tesim,ze to pomohlo a ze si spokojna 🙂
presne ako pises..."ráno teda môžem vyčistiť pleť,vit C sérum geek,počkať,toner geek,hydr.krém "...."večer po vyčistení Poreč.clear,počkať,toner,potom B-Bomb,na to hydr.krém"...-> tak je spravne poradie...este na rano odporucam SPF, aby sa Ti nerobili pigmentove skvrny....

luna116
autor
16. feb 2022

@mila23 ale hydr.krém s SPF je mastnejší ako bez SPF : od rána do večera som v práci vo vnútri, čiže to by som riešila asi až cez víkend

mila23
16. feb 2022

@luna116 moze byt mastnejsi, ale su aj nemastne..ale ano, je to dalsia vrstva...minimalne ked budes viac vonku a cez leto by som to rucite riesila....v dobrom odporucam 🙂

luna116
autor
16. feb 2022

@mila23 ja viem,aby som nemala pigm.škvrny. Ak máte tip na hydr.s SPF,kt.by nebol mastný,napíšte,budem iba rada. A príp, aký očný krém je účinný? Zatiaľ ste mu iba dobre poradili. Naozaj som vďačná.

mila23
18. feb 2022

@luna116 no ja som tiez az nedavno zacala pouzivat SPF - tiez som to zanedbavala,ale zacala som pouzivat vit. C a retinol a vtedy to treba, takze sa snazim 🙂 Kupila som si https://www.drmax.sk/photoderm-nude-spf-50-svet... - je to tonovane, takze to mam miesto make-upu, resp. BBkremu. Maju iba jeden odtien - taky bledsi,ale ja som bledula, tak mi to nevadi 😉 Nie je to mastne a trosku taky matny vzhlad to robi...ostatne nemam zatial vyskusane,takze neviem poradit. Myslim ze aj ostatne tieto lekarenske znacky maju nieco podobne - tak treba skusit.
Co sa tyka ocneho kremu - asi neexistuje univerzalny protivraskovy krem...chche to viac starostlivosti. Ocny krem pouzivam,ale skor pre moj pocit, zazraky netreba cakat. Pouzivala som z Yves Rocher - v tube s takym roll-onom na konci,ale uz ho nevyrabaju. Teraz mam https://www.pompomnatur.sk/stop-casu-ocny-krem-... je fajn, prijemny,ale neviem posudit ci aj naozaj protivraskovy 🙂