Rýchly metabolizmus

miriam1983
2. jún 2015

Ahojte. Prosim vas,je tu niekto,kto ma problem ako ja? Pomaly kazdy druhy den mam hnacku,skrkoty v bruchu a uz utekam,niekedy aj viackrat...ci fajcim-nefajcim,pijem-nepijem kavu...prezeniema aj zo sucheho rozka. A vysetrena som bola aj na gife aj na kolono...dakujem

sintra
5. jún 2015

@miriam1983
hormony stitnej zlazy mas v norme?
Niekedy sa takto prejavuje aj zvysena funkcia
pripadne, nemoze to byt psychickeho povodu?

piret
5. jún 2015

nemáš málo železa? ak ťa preháňa z rožka môže to byť celiakia.

axelina
5. jún 2015

Ahoj, ja som toto mala tiez a mne nic nezistili, vsetky vysledky boli dobre. Nakoniec ma manzel zobral na akupunturu, ked uz bolo tak zle ze z hltu vody som bola do 5 min. na zachode a ona ma dala dokopy. Mala som akutny uz prechadzal do chronickeho zapalu dvanastnika.
Pripadne ti ako pisala sintra - stitna alebo psychyka. Niecoho sa bojis.
Mne stacilo, ze sme isli niekde von a som vedela, ze zachod nebudem mat na blizku a uz z toho som stresovala.

kiki68
5. jún 2015

no hybajde na gastro 😉 aby to nebola nakoniec celiakia, lebo to sa tym rozkom akurat tak otravis :D
Ja keby si dam rozok, no to by bol iny zazitok 😀

miriam1983
autor
6. jún 2015

Ja som bola aj na gife aj na kolono. Povedali,ze mam setko v poriadku. Mam zistenu teraniu a stale sa bojim toho,ze ma prezenie. Ja sa rano zobudim a hned prve na co si zmyslim,je,ze budem mat hnacku a aj ju nakoniec mam...a na stitnej som bola tiez a vraj je v poriadku. Stale chodim ,,na riedko'' a tak obden zo mna len voda vyleti...stava sa vam to?

axelina
6. jún 2015

Je to potom na tvojej psychyke. S tym si musis ty pomalicky dat dokopy. Skus brat probiotika, mne pomohli.
No a na psychyku, skus mysliet na nieco ine (co planujes robit pocas dna, co budes varit a pod.) pripadne na nieco zle katastrofalne (je to opak a to tiez pomaha, aj som to raz citala).

miriam1983
autor
6. jún 2015

@axelina dakujem za radu 🙂 mne kolkorat az na vracanie pride,tak moc na to myslim :(

0silvia0
6. jún 2015

@miriam1983 veď máš z toho takmer neurózu... ako radí @axelina skús probiotiká, poprípade skús psyllium, upravuje stolicu... možno keď príde aspoň k akej-takej úprave stolice, nebudeš stále myslieť na svoj problém...