Sex po pôrode

gabulka333
18. apr 2014

ahojte kocky viem ze je tu toho vela popisane na tuto temu no zaujimalo by ma ci by som mohla mat sex s priatelom ak mam sestonedelie za sebou no na kontrole som este nebola ale uz je nam dlho kvoli rizikovemu tehu..dakujem za odpovede

misinka26
18. apr 2014

...ak už nekrvácaš tak kľudne môžeš, len to bude možno nepríjemné troška prvé razy, teda ak si rodila prirodzene ak cisárským tak pohoda 🙂

milota164
18. apr 2014

ak mas uz po sestonedeli citis sa dobre tak mozes 🙂

merynka3
18. apr 2014

pokial sa dobre citis tak chodte na to... :D

adelakk
19. apr 2014

zavisi od toho ako sa citis. ak uz nekrvacas tak pohoda.

majka99999
19. apr 2014

@gabulka333 mozete, ale opatrne na prvykrat teda nic moc. 😉 a to som po cisarskom bola - a predsa ako panna.

miska01nr
19. apr 2014

Ja som po prvom porode pocas prvého pokusu o sex mala bolesti, ale po druhom vobec žiadne bolesti. Takze je to individuálne. Urcite opatrne skúsiť. 🙂 a to som prirodzene rodila obe dievky moje.

sednaja
19. apr 2014

Počula som o prípade, kedy si užívali aj POČAS šestonedelia.....očividne, lebo keď bola dotyčná po šestonedelí na kontrole, tak už bola vo 4. týždni tehotenstva 😀 Šikuľka .......Ja osobne som po 6 týždňoch išla na kontrolu a keď mi lekárka odklepla, že je všetko OK, tak až potom sme riešili radovánky. Ale myslím si, že ak nemáte žiadne problémy, nemáš sa čoho báť